Esra Erol beni eversene.....

:KK70::KK70:
O reklamı izleyince kendi zekamdan şüphe ettim yeminle :KK70:

Ahshsj dublaj müthiş. İç ses mı, konuşuyorlar mı belli değil. Embesil abi kızın bademciklerini muayene etmeye çalışıyor kız da durumu anlamıyor cenkisle seks peşinde. Sen hayatımda gördüğüm en temiz erkeksin cenkissss. Parçala beni cenkissss. Ahsjdjd.

biraz önce bunu anlatmaya çalıştıysam da yine de beni tam olarak anlayan pek olmadı :) ben de bunu diyorum işte :) aaa konuyu kazen açmış ne de iyi olmuş :) ama biz açsak şuan kk ya giremiyorduk zira banlanmıştık :)
zaman zaman hep diyoruz ya konuya yorumlar konu sahibine göre değşiiyor diye.
işte burda bunu misliyle görüyoruz.
bide neden özellikle esra erol üzerinde durulmuş anlamadım?

ha konuya yorumum şu şekilde.
izledim, zaman zaman izliyorum ve muhtemelen izlemeye devam ederim denk geldikçe.
evet gerçek değiller. evet türlü rezillikler oluyor. ankete cevabım hepsi birbirinden rezil oldu.
ammaaa ben neden özellikle esra erol üzerinde durulmuş ve neden konuyu kazen açmış neden izleyip izleyip şikayet ediyor bunu merak ediyorum :)

valla izleniyor tabi ameliyat oldum 10 gün evdyedim kayınvalidem bana bakmaya gelmişti o ve müge proramı arasında gidip geliyorduk kayonvalidemde bana kızımmm bu melek vara bu yusuf ziyah etti ahhh meleğimm diyordu :KK70::KK70::KK70::KK70:
gönül isterdi ki seninle kültürel programlar üzerine konuşalım yorumlar yapalım konular açalım ama ne mümkün seeeennn evlilik programları izliyorsun. kusura bakma bu sana son mesajım :63:
:KK70::KK70::KK70::KK70:

anladık izlemiyorsunuz da rezil falan bunlar neden yani
kardeş izleme geç valla bence kafa dağıtıyor
şu yalan dünyada bırakın bişeylere inanalım be :KK70:

yine elitizm kastınız peh

gönül isterdi ki seninle kültürel programlar üzerine konuşalım yorumlar yapalım konular açalım ama ne mümkün seeeennn evlilik programları izliyorsun. kusura bakma bu sana son mesajım :63:
:KK70::KK70::KK70::KK70:
canım lütfen bak dinle beni :KK70: 10 gün diyorum ya fazla değil ondanda 2 hafta sonu düş 8 gün zaten bazen ağrım oluyordu :KK70: izleyemiyordum..

şaka bir yana sadece yeğenim katılmştı esra erola onun arada açıp vediosunu izleyip gülüyorum :))
çünki fenomen oldu nette :)

onun dışında ben cansu canancıyım öteki gündem :)

ben hepsi kurgu diyenleri anlamıyorum arkadaş.. izlediğiniz "tırt aşk", "pırt ve güzel" kurgu değil mi? Fakir kız- zengin oğlan / zengin kız-fakir oğlan kombinasyonu, imkansız ve asla kavuşulmayan aşklar, yalnış anlaşılmalar, kapı dinlemeden çözülemeyen sorunlar, yataktan makyajlarıyla kalkanlar.. hayır yani bunlar reyting rekoru kırarken kalkıp da "ay evlendirme programları çok kalitesiz" demek de ayrı bir olay :) Ben Türk dizisi gibi kaliteli (!) yapımları değil, baya baya Sedayı izliyorum pihiiii :KK53: bir gün önceki mesajımda da dediğim gibi kanallara bilim progamları koyarlasa "pff bu ne be slk" demem oturur aşkla da izlerim, ama bu ülkede istediğim hiçbir şey olmadığı gibi bu da olmayacak..

zaman zaman hep diyoruz ya konuya yorumlar konu sahibine göre değşiiyor diye.
işte burda bunu misliyle görüyoruz.
bide neden özellikle esra erol üzerinde durulmuş anlamadım?

ha konuya yorumum şu şekilde.
izledim, zaman zaman izliyorum ve muhtemelen izlemeye devam ederim denk geldikçe.
evet gerçek değiller. evet türlü rezillikler oluyor. ankete cevabım hepsi birbirinden rezil oldu.
ammaaa ben neden özellikle esra erol üzerinde durulmuş ve neden konuyu kazen açmış neden izleyip izleyip şikayet ediyor bunu merak ediyorum :)

gerçekten ben de anlamadım. bir de o ne demiş, bu kime ne yapmış, ahmet, mehmet, buse falan hepsini biliyor :KK70: ben bile o kadar hakim değilim çok ciddiyim :)

bir de kazen'in 3 tane sayfası varmış sanırım, esra erolün ekibi bu sayfaları engellemiş, bunu anlamadım. esra erol ve ekibi o sayfaların kazen'e ait olduğunu nerden biliyor ki? profilinde linkleri falan var da ben mi göremedim.

kesinlikle hepsi kaldırılmalı. halkıyla bu kadar dalga geçen tv formatı başka yoktur heralde. saçmalık cahillik diz boyu bi de hepsi ünlü olma derdinde sosyla medyada binlerce takipçileri var reklam yapıp para kazanıyorlar

Neticede bunlarinda anneleri babalari var.eski insan yeni medyadan olaya bakarsak eskinin gorucu usulu evlilikleriyle benzesiyor.yok yeni insan eski medya dersek kole pazaridir o sutudyolar.ve tv de herkes kendine uygun programlari seyreder ve gunun her saati her turden yayin var.kimse mecbur seyrediyoruz dememeli bence.ki bu programlar seyredildiyi icin var.

X