Esra Erol beni eversene.....

çocukluğumdan örnek verirsem, susam sokağı bile çok çok iyiydi biliyo musun, şimdi tv de çocuklar için hiç hem eğlendirip hem öğreten bişey kalmadı nedense, çocuklarda oturup anneleri ne izlerse onu izliyor ve bence bizim zamanımıza göre daha geride bir nesil ve gelecek bizi bekliyor bence
Kesinlikle size katılıyorum eskiden çizgifilimler vardı, yetişkinler bile keyifle izliyordu. neden çünkü kafa daıtmak için stresimizi alıyordu,belgeseller vardı mesela, hayvanlara bakıyoduk ne güzeldi.daha hatırlamadım çok şey vardı. ahhh ahhh nerede o gunler. :KK61:

Belgeseller olabilir, savaşları tarihimizi anlatan kisa filmler olabilir trt1 de mi ne bazen yapiyorlar. Mesela 360ta perihan savas hasta cocuklarin ailelerini konuk ediyordu bir ara denk geldim organ bagisina vurgu yapiyordu boyle bir program olabilir. Aksam haberleri izlemek icin aciyorum tvyi
Zaplarken benim stilim, evlilik programlari vs. Gercekten cok uzucu. Diziler bile bundan iyi. Trt cocuk bile bunlardan iyi daha ne diyeyim oturup keloglani izliyoruz bazen. Hic olmazsa masum bir dünya cizgi filmler.

Aman kapanmaz bea izledim dün boşverin kardeşler artık izleyen izler izlemeyen izlemez eski çizgi filmler pembe diziler yayınlansa zaten kanallar Reyting rekortmeni olur roselinda, marimar,manuela, sekerkız candy, corcia neydi bea biz 90 ların şanslı çocuklarıydık şimdi ne var kurmaca programlar kim kiminle evlenecek belli değil 40 kere nişan 50 kere ayrılık zaten bunlara ciddiye alan olmaz ki seyrediyorum piyes niyetine
Şimdi ise hint dizilerine sardım geçen gün yenisi başladı mükemmel kanal7 işini biliyor tatlı bela ve zor sevda mikkemmel

X