Esra Erol beni eversene.....

Ben ılımlıydım bu konuda.
Akıllı akıllı yapsa yine ılımlı olabilirdim.

İş-kur gibi eş-kur da olabilir ne var, yeterince sosyalleşemeyen insanlar için :)

Ama sanırım evlilik programı ucuz komedi programı gibi bir şey.
Komedi programlarına hakaret etmeyin bence onun bir seviyesi bir amacı var

benin evimde tv yok annemlere gidersem onlar izliyor orada denk geliyorum her gun girgir samata dert yok tasa yok bunlarin normal zamanlari hep boyle mi diye dusunur oldum .hepsi deli gibi bu evlenmeye gelenlerin

Herkes icimden geçenleri birer cümle ile özetlemiş sanki bu rezilligin bitmesini bende çok istiyorum oraya cikanlarinda hiçbirinin samimi olduğuna inanmıyorum
Toplumun daha önemli meseleleri var diyen arkadaşlar çürüme zaten içten başlar bunlar bizim aile yapımızı gençlerimizi derinden zedeleyen meseleler

Merhaba,
Dert mi ? dert, konu içeriğini biraz daha bilgi toplayıp sizlerle paylaşacağım. Sizler Evlilik(!) programları hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz... Konuyu düzenlediğimde zehir zemberek bir içerik paylaşacağım...
Sıklar arasına ne olur kismetse oluru da ekleyin sayın yönetici o programa zaten başlı başına rezalet

En çok da esra erolda basortulu bir bayan vardı ismini hatirlayamadim videosunu görmüştüm her talibinin suratıma bile bakmayan ama tarkanin cd si gelince resmen secdeye kapanan bir kadın izleyince kendimden utandım

Reyting için yapmadık ları rezillik yok gerçekten evlilik gibi kutsal bi şeyi o kadar basitleştirdilerki Allah sonumuzu hayretsin ama yinede iş bizde bitiyor bu kadar izlenmeyip reyting almasalardı devam edemezlerdi heralde
Programlarda adayların yaptıkları jestler çiçekler ve genelde çok güzel kadın ve yakışıklı erkeklerin olması da bence eşlerin birbirlerine olan beklentilerini arttırıyor bizim dizilerde magazinlerde izlediğimiz tipler hep orada hatta eşine bilsem beni kabul eder bende gider talip olurum diyen bir rezillik duymuştum icimizin kanayan yarası

Ulannn yatmadan yorumlari okudum gece rüyamda sabiha ile tanışma aşamasındaydım lez de değilim :KK70: olsam da sabihadan hoşlanmazdım hahaha sonra da eski çıktığı çocuktan hoşlanıyorum ve ona açılmayı düşünüyorum :KK70: resmen devrelerim yanmış. :duduk::kızgın::halay:o_O

insanları oyalama taktiği, düşünülecek kafa yoracak o kadar mesele varken,amaç hepimizi uyutmak,bir ülke demiş ki ülkemiz işgal edilirken biz dizi izliyorduk, inşallah sonumuz öyle olmaz,3 yıldır televizyon izlemiyorum, bozuldu,uğraşmadık,iyi ki izemiyorum önceden ben de bakardım vakit doldurmak için,bu tarz benim tarzı programlarda çok saçma,izleyince bağımlılık yapıyor,en iyisi televizyon almamak,netten haber kanalarını açıp akşamları izliyoruz,çocuklara masal,biraz oyun vs. bu kadar

Hamilelik haftamda da kabus rüyalar görebileceğim yazıyormuş şimdi gördüm demekki olabülümüş:KK53:

Ulannn yatmadan yorumlari okudum gece rüyamda sabiha ile tanışma aşamasındaydım lez de değilim :KK70: olsam da sabihadan hoşlanmazdım hahaha sonra da eski çıktığı çocuktan hoşlanıyorum ve ona açılmayı düşünüyorum :KK70: resmen devrelerim yanmış. :duduk::kızgın::halay:o_O
Bebekte senle birlikte gorüyorsa o zaman yandık . Daha doğmadan evlilik programı izlemiş olacak :KK70:

işte 1 dakikasını bile izleyemem tahammül edemem diyorsunuz ya,bunu diyebilmeniz için o programı izlemiş olmanız gerekir ki eleştirebilesiniz,iyi yada kötü olduğuna kanaat getirip yorum yapabildiğinize göre demekki siz de izlemişsiniz,bunda ayıp bir şey yokki.

Zaten bu tür programların olumsuz ve gereksiz olduğu konusunda sanırım hepimiz hemfikiriz.
Amaaann bana neyse,çıktım bu konudan.
Allah Allah izlediğime nerden kanaat getirdiniz,izlediysem izledim derim ,buna niye inanilamiyor ona da sasıyorum izleyememek bu kadar mı garip sizin için.kanallari gezerken o programlardan denk geldiysem deli oluyorum hiç durup da izlemiyorum.iste tahammül edilemeyecek kadar rezil ve lüzumsuz

Oturup bu programları izleyen kadınlar o kadar çok ki... Bu kadınlar çocuklarına ne verecekler? Bu kadınların topluma kazandıracakları evlattan ne olur? Çalışmayan, üretmeyen, kendini geliştirmeyen, kafasını diziden ve bu programlardan kaldırmayan kadınlardan nefret ediyorum. Hemcimsin diye sevmek, korumak, saygılı olmak zorunda hissetmiyorum. Bu programlara kızsam da asıl kızdığım bunları var eden topluluk.

Merhaba,
Dert mi ? dert, konu içeriğini biraz daha bilgi toplayıp sizlerle paylaşacağım. Sizler Evlilik(!) programları hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz... Konuyu düzenlediğimde zehir zemberek bir içerik paylaşacağım...
ilk başlarda belli bir amaca yönelik idi zaten sadece Esra Erol vardı bu tarz program yapan ama zamanla kanal ve yapımcı sayısı arttıkça işin boyutu değişti, nerde ipsiz sapsız bence işsiz ve meşhur olma çabası içinde insan varsa bu programlara başvurdu , reklam amaçlı ilişkiler kavgalar yaşanmaya başladı -birde son furya aileleriyle kopan insanları birbirlerine kavuşturma olayı çıktı ben artık hiçbirinin gerçekliğine inanmıyorum. Benim kanımca programa katılan izleyici ve adaylara para veriliyor ki zaten hepsinin instagram vs hesabı var kıyafetler falan sponsorlardan butıklerden gelıyor yoksa hangımız hergun şık şıkıdım giyinebiliyoruz o kıyafetlere makyaja para mı yeter;????
görseniz hepsi meslek sahibi ama yıllarca programda boy gösterenler var.... hangi ara çalışıyorsun da para kazanıyorsun ???
kimseyi beğenmeyen ama resmen arıza tiplerde var , bir kendine bak değil mi????
en son dün esra erolda bir atısma yaşandı cocuk ismini hatırlamıyorum kızı terk etti gitti ki bes dk önce dans ediyorlardı gayet mutlulardı hepsi reklam kokan hareketler ama benim için en cıvığı Seda Sayan ın sundugu program profıller bile çok afedersiniz kenar mahalle insanları bilmem anlatabildim mi???

Bu adam için izledim bi dönem ilk görüşte aska inananlar için iyi bir talipti... 120 bin dolar gelir...:KK53::KK53::KK53::KK53:

Eklentiler

• ahmet-şükrü-nayiboğlu-evleneceksen-gel.jpg
    ahmet-şükrü-nayiboğlu-evleneceksen-gel.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 59
Oturup bu programları izleyen kadınlar o kadar çok ki... Bu kadınlar çocuklarına ne verecekler? Bu kadınların topluma kazandıracakları evlattan ne olur? Çalışmayan, üretmeyen, kendini geliştirmeyen, kafasını diziden ve bu programlardan kaldırmayan kadınlardan nefret ediyorum. Hemcimsin diye sevmek, korumak, saygılı olmak zorunda hissetmiyorum. Bu programlara kızsam da asıl kızdığım bunları var eden topluluk.
Arz talep meselesi

X