Esra Erol beni eversene.....

Hepsinden nefret ediyorum her gördükçe sinirlerim bozuluyor... TV de izlenecek hiçbir şey yok !!
Hele birde saçma sapan dizilerin tekrar tekrar verilmesi yokmu çıldırtıyor :KK34:
Neden var bu TV denilen teknoloji kutusu gelecek nesile boş beyinden aptal programlardan başka bir işe yaramıyor !!

Hem bunlari izleyip hem belgeselci olunmuyormu ya:) bu programlari ciddiye alip izlemek sakincali ama burda aaa bunlarimi izliyosunuz vah vah diyenlerin bunlari izlemek disinda neler yaptigini bilmek lazm:) bazen bakiyorum ay bunumu izliyosun diyenler sacma sapan birinin fikrinin arkasindan gidebiliyor sorgulamadan ..yani sadece evlilik programlarini izlememekle iq seviyeniz nirvanada olmuyor..genel anlamda her yonden kisinin kendini egitebilmesi lazim

Ben kendi kendine söylediğini anladım da bunu sana nasıl anlatırım diye düşünüyordum Coco'cum, çünkü bazen ben size dememiş kendine demiş deyince üyeyi banlamamak için savunuyorum sanılıyor, ki VEdeBU az çekmiyor benden:KK43:
Ayy mune abla vallahi ben nasıl okudum o yorumu anlayamadım .ben gercekten bana dedi sandım. VEdeBU VEdeBU cummm canım tekrar kusura bakma oldu mu.kırdıysam kalbini özür dilerim kuzum

Lisansüstü eğitim alan da var, önlisans mezunu da. Turizmci olup konuşarak yabancı dil öğrenmiş olanlar da var ortaöğretim terk mesela, bir de onları eleştirmeye çalışırken çamura batan da
Aldığı eğitim ne olursa olsun, rollerini iyi oynuyorlar ki tartışıyoruz.
Sen izleme, izlettirme.
Durduk yere bulaşma da.
Eğitime hiç girme, yeri burası değil, burası da l
Onun mahkemesi değiL

Bulasma ????
Mune Mune

Nerede ulkemin uc kurusa evini gulle donatan, cocuklarinin derdiyle yanan, esinin dilinden cikana kole olan kadinlari nerede boya kupuyle gunluk halleri arasinda everesti asan kadinlari...
Nerede edepli, saygili, evine bagli, kendine biblo degil de es gibi es arayan adamlar, nerede isini gucunu unutup da yillarini kanallarda harcayanlar...
Tum bunlari yazarken nerede senin aklin nerede senin mantigi nerede senin kendine olan saygin

Keske birbirimizin ne demek istedigini kolayca anlayabilsek. Kendimizi, yapimizi, ne olmaya calistigimizi degil ne oldugumuzu gorebilsek. Yargilamadan katilasmadan anlamaya calissak ne demek istiyor karsimizdakiler.

Ben kendi kendine söylediğini anladım da bunu sana nasıl anlatırım diye düşünüyordum Coco'cum, çünkü bazen ben size dememiş kendine demiş deyince üyeyi banlamamak için savunuyorum sanılıyor, ki VEdeBU az çekmiyor benden:KK43:
ah mune ah ne diyim bilemiyorum:)

Ayy mune abla vallahi ben nasıl okudum o yorumu anlayamadım .ben gercekten bana dedi sandım. VEdeBU VEdeBU cummm canım tekrar kusura bakma oldu mu.kırdıysam kalbini özür dilerim kuzum
Olur öyle arada, bazen bende bir yorumu birkaç kere okuyorum acaba doğru mu okudum diye:)

Hanımlar,
benden söylemesi buradan çok ban çıkar sonra banlandım demeyin, üsluplara dikkat edin, Kazen pimi çeker ona göre.

Keske birbirimizin ne demek istedigini kolayca anlayabilsek. Kendimizi, yapimizi, ne olmaya calistigimizi degil ne oldugumuzu gorebilsek. Yargilamadan katilasmadan anlamaya calissak ne demek istiyor karsimizdakiler.
Ne olduğumuzu görebilsek derken? Köleyimde ben mi bilmiyorum? Prensesler gibiydim baba evinde ama o_O

Reyting için yapmadık ları rezillik yok gerçekten evlilik gibi kutsal bi şeyi o kadar basitleştirdilerki Allah sonumuzu hayretsin ama yinede iş bizde bitiyor bu kadar izlenmeyip reyting almasalardı devam edemezlerdi heralde

Bir ben var ki benden ote, bir mesaj var ki bir kelimeden ote. Belki de vardir anlattigimin asil kolelik olmadigini anlayan, esinin yareni olan birileri aramizda. Takila takila isleve kaldik yari yolda. Neyse aciklamaya calissam kim ole kim kala... Hayirli geceler

Hic biri hakkında bilgim yok o yüzden hepsinden yana oyumu kullandım. Tek bildiğim ahlaksızlık dizboyu. Sosyal medyada bu tur programlar hakkindaki videolarin cogu ya insanlarin sesi,dansi şusu busuyla dalga gecip eglenen sahsiyetler ya da insanlarin dis gorunusunu maddi manevi durumunu asagilayan egitimsizler. (O kisa videolara dahi gram tahammulum yok) Ne zamandan beri insanlarla alay edip eglenmek bu kadar basitlesti:110:2017 de kapanacak bu tür programlar deniyor insallah oyle olur da toplumun beyni daha fazla uyusturulmaz.

Bu konuyu uzun süredir açmak istiyorum, nerede size dert oldu ? derseniz ; evlilik adaylarından birinin Elazığlı olup gelin adaylarından birine Elazığ nerede diye sorulduğunda Edirne ve Tekirdağ illeri arasında dediğinde ipler koptu.

Hangi ilin hangi bölgede olduğunu bilemeyecek kadar rezil bi ülke

Bir ben var ki benden ote, bir mesaj var ki bir kelimeden ote. Belki de vardir anlattigimin asil kolelik olmadigini anlayan, esinin yareni olan birileri aramizda. Takila takila isleve kaldik yari yolda. Neyse aciklamaya calissam kim ole kim kala... Hayirli geceler
:)))

Merhaba,
Dert mi ? dert, konu içeriğini biraz daha bilgi toplayıp sizlerle paylaşacağım. Sizler Evlilik(!) programları hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz... Konuyu düzenlediğimde zehir zemberek bir içerik paylaşacağım...
Hakikaten izleyemiyorum.seviye yerlerde

X