Esra Erol beni eversene.....

Kime sorsan, kapatilsin bu sacma sapan evlilik programlari diyor.Ama halkin %90 izliyor malesef.Solmazi örnek alip, dans eden kucuk kizlar var,cocuklara kotu ornek oluyorlar.Para karsiliginda kiliktan, kiliga giriyor adaylar ne dese onu yapiyorlar.Hic ciddi bulmuyorum umarim en kisa zamanda kapatilir..

Bi ara izliyordum Esra'yı. Ama programın içindeki evlenmeye değil şaklabanlığa, şarkı söylemeye, televizyona çıkmaya, reklam yapmaya, sponsor bulmaya , palavrasıyla milleti kandırmaya gelmiş nice adaya izin verip orayı sirke çevirdiği için haftalar önce izlemeyi bıraktım. Diğerlerini bilmiyorum.

Kazeni kibleyince olan bu:

(Yakın zamandaki raporlarınız çözüme kavuşturuldu: Konu Mesajı 'Popüler Konu - Esra Erol beni eversene.....' - :))) ben ekonomiciyim bloomberg açık hahaha)

Hem konuyu acip isyan edip hemde bizi teşvik ediyon olmuyo ama ya. Ikili oynuyon.
Seni Allah kiblesin emi. Baska yere sikayet edemiyom.

İki defa falan denk gelip anormaligin normallestirilmesine tahammul edemedigim icin izlemisligim yok ama castlardan toplayip cikarip kendileri yazip kendileri oynatiyorlar diye dusunuyorum
Rezillikten baska birsey degil ve acisida gunduz baska birsey yok her kanalda farkli sunucuyla ayni seyler insanlar izleyecek birsey bulamadigi icin de izliyor biraz sanirim baska bise yok cunku gunduz kusaginda
Keske kaldirilsa ama kaldirilmiyor

Hiçbiri inandırıcı değil ifşa sayfası vardı bi ara instagramdan takip ediyordum neler var neler
Bir de orada oturup yüzbinlerce takipçisi olanlar ve hayran sayfaları açılanlar var
Ne desek boş

Su an herkes tvyi kapatsin eminim buraya yazanlarin yuzde 90i "ay hic izlemem cok banel" diye yazarken Esra Erol'a bakiyordur :))) Ya da Seda Sayan falan filan iste :)
İstisnalar kaideyi bozmaz ama ben gerçekten öyle tv karşısına gündüz geçip o progran senin o program benim zaping yapan insanlardan değilim oğlum uyumuyorsa gece yabancı film izlerim sadece

Bir keresinde bir bayan katilmisti. Fabrikator biriyle evlenmek istiyordu. 8 cocugunun 8 ini de adamin evlendirmesi ve ise yerlestirmesi sartlari da vardi.
Bir digerinde bir bayan nisan icin altinlar istedi. Nisan bozuldu. Adam altinlari geri istemiyorum ama verdigim ceyizi ve parayi istiyorum dedi. Kadin borcumu kapattim onlarla, veremem dedi. Burdan yeni bir talibim ciksin ondan alip sana veririm demisti.
Daha ne soylenilebilir ki... Rezillik diz boyu. KILLI erkeklerden hoslanip gelen taliplerine killarin var mi diye bile soran oldu.
Evlilik icin mi yoksa sirket kurmak icin mi katiliyor adaylar bilmiyorum.isin en garibi 18-20 yaslarinda gencecik kizlarimiz da basvuruyor.
Evliligin kutsalligi ogretilirdi bize. Simdi ise evlilikler bu programlarla evcilik gibi oldu.
Katilanlar ozellikle mi seciliyor bilmiyorum, tek bildigim bu programlarin aile yapisini bozdugu.

hahahhahah

Zaten artik dügün falan oldugu da yokki. Herkes birbirine yuruyor ama gel gorki evlenen yok artik. Hikayeler, tiyatrolar var.

Eskiden sabah kusaklarinda sanatci olur yemek birde bitki profu cikardi yine bir gideri vardi bu evlilik programlari öldurcek beni anamda bakiyo delirtiyo beni. Bize gelir açin bakim der. Ustelik babamda izliyomus. Neden izliyosun diyorum anan baska kanal actirmiyo diyo. Çay demleyip eni konu bakiyorlar. Ben hic izlemem konusmaya gerek bile yok rezil programlar hepsi oyuncu. Gercek evlenenlerde zaten sonra kavga dövüs ayriliyo veya birbirini öldürüyo. Bi tane vardi evlilik programinda tanismis adam önve dövmüs sonra tecavüz edip altinin parasini alip sokag atmis daha evlenmeden. Millet çıldırmış kapatmiyorlarda keske yayinlamasalar seviye gitgide düsüyo. Ben benim ufakliklarla tüm gün çizgi film izliyorum valla daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…