Esra Erol beni eversene.....

Umutta kadrolu eleman boşlukları dolduruyor :)

Esra ablasından azarı yemişti sen beni sattın diye

Ücretsiz izin almanında bu kısmı kötü işte

İnstagram sayfalarında küçücük 9 15 yaş aralığında çocuklar fan sayfaları kuruyor. Biz izlesek tiksinir kanal değiştiririz ama onların örnek alması çok acı.

Tüm gün evdeyim neredeyse, sabah haberler dışında TV programlarını asla izlemem, tüm gün dizi izliyorum interneti TV ye bağlayıp...Acayip sağlam yabancı diziler var ve film izlerim..1000 in üzerinde film izlemisimdir..Bu tarz programlar halkı oyalamak, uyuşturmak, düşünmelerini engellemek için yapılıyor sanki.sosyal medyada capslere denk geliyorum bu programlar ile ilgili...Saçma sapan bir şeylerin döndüğü kesin, fakat anladığım kadarıyla o saatte TV izleyen kişilerin tercihi bu tür programlar.dolayisi ile tercihlere de her zaman saygılı olmuşumdur...İzlemem izleyene de bir şey demem.bana ne canı ne istiyorsa onu yapsın insanlar, üç günlük dünya...

Bence tamamen insanların çıkıp kendilerini rezil ettikleri bi program. Resmen bana koca bulun, bana kadın bulun der gbi iğrenç

hangisini anlatsam
rol oldugunu bile bile izliyorum
nedenmi kafam dagılıyor şu buhranlı zamanlarda
ama en cok canımı sıkan evlilik programlarında bizi eskiden görüp nahos dediğimiz seylere alıstırması
sürekli üçüncü kişiler haftalarca iki erkek
arasında gidip gelen kızlar .iki kız arasında gidip gelen erkekler
hani türk toplumuyuz kriterlerimiz varya hani kendi kızına ogluna yaptırmassınya işte o yaptırmayacagın seyler orda yapılıyor ve sen gülüyorsun

Sorsanız kimse izlemiyor peki bu arz talep den olmuyor mu?
Her kanalda başka biri.
Saçmalık. Hepsi birbirinden beter. Ama gördüğüm kadarıyla seda sayanın programindakiler çok varoş.

hergün sacma sapan dans adı altında harekertler yapan insanları cıkarıp sonrada sanki durumdan memnun degilmiş gibi davranan esra erol aslında iyi reyting yapıyor ...

Kendi kendilerini rezil ediyorlar cikip. Isin ucunda para da olsa insan 3 sene koltuga yapismaz illa gonlu birine kayar

İzlemedim desem yalan olur eskiden Bi Esra Erol içlerinde daha samimi gelirdi şimdi bakıyorum saçma sapan insanlar dolmuş. Artık izlemiyorum hiç. Zuhal topal sanki tiyatro yapıyor samimi değil diğerlerinden bahsetmiyorum bile...

Hepsinde bir senaryo var o kadar bariz ki. O dönemin başrolleri seçiliyor dön dolaş geri dönüyorlar birbirlerine başkalarıyla görüşüp görüşüp. Normalde ben bu programları asla izlemem ama nerden mi biliyorum kayınvalidem hastayken 2 ay kadar ben baktım kayınpederle birlikte o kanal senin bu kanal benim bu programları izlerler ama en çokta kayınpeder. Bi süre sonra konuya hakim oluyorsunuz ya bu geçen gün şunla değil miydi annesi mi karşı çıktı bilmem ne barışmışlar mı diye konuşmaya başlıyorsun akıllara zarar onun dramı bunun mutluluğu biri çıkar göbek atar öteki ağlar. Allah im düşmanımın başına vermesin bir daha da izlemek zorunda kalmıyım inşallah. Sonlara doğru yanlarında bile kitap okumaya başlamıştım tv açık onlar bunları izler ben kitap okumaya çalışırım insanın psikolojisiyle oynuyor resmen. Yalnız da bırakamıyorsun ki insanları

Düzmece oyun kurgu

Aptallar izler böyle programları
Ayrica moda giyim bir de kismet nasip ana bana kiz bul kaynana beni ogluna al gibi degisik turleri de her gecen gun cogalmakta
Toptan kaldirilsa cok iyi olur

Ben bir ögle vakti arkadasimin evine yemege gitmistim orda annesi izliyordu
Hanife vardi bir cocuga seni almadan gitmiycem diyodu ben şok cocugun adi umut muydu ne
Allaha şükür bizim evde bunlari izleyen biri olmadi ama izleyen insan çok ki her gün bir yenisi aciliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…