Esra Erol beni eversene.....

Herkes bu programları gerçekten seviyesi o olduğu için izlemiyor. Bir nevi psiko-sosyal gözlem yapıyor gibi oluyorsun onları izlerken.

:):):) güldürdün beni
eşim korkmaya başladı.çok fazla teknik öğrendim:)
bende bir şey öğrendim ki katil herzaman bahçıvan değil :)

İnsanları maskara ediyorlar onlar da buna razı.Neresinden tutsan elinde kalıyor.Rezillik demek rezilliğe hakaret.

Benim yanimda yatili bayan kaliyor. O saatte tv ye izon vermiyorum. Yalvariyor esra erolu seyretmek icin. İzin vermezsem aksam yatmadan önce youtubedan seyrediyormus. Saka gibi.

Canlı yayınlanan paravanlı,'çaya çıkmalı' programlar yetmiyor gibi bir de evlere kapanmalı,yarışma gibi programlar çıkmış.

Bu konuda o kadar doluyumki.
Toplum ahlakını aile yapısını bu denli bozan, çürüten bu programlar neden var?
Kime neye hizmet ediliyor ve yetkililer niçin hâlâ bir adım atmıyor.

Evet gündemimiz çok yoğun , dünya ve memleket gündeminde buna yer yok.
Ama neden? Bu da öyle önemli bir mevzuki aslında.
Ben kendi adıma milletimle, milli ve dini kimliğimle gurur duyuyorken, memleketime, insanımıza aşıkken böyle rezilliklerin yaşanmasından utanç duyuyorum .
Biz bu olamayız.Bizim insanımız zeki, yaratıcı, güzel insandır yaa güzel!
Kötü konuşucam, bu kadar zekasız insan bir araya gelmiş olamaz ve bir o kadar zekasız da onları seyrederek prim yaptıramaz. Olmamalı. .

Yeteneksiz beceriksiz bir avuç yapımcı aynı programları döndüre döndüre sunuyor halka.bütün gün magazin, dedikodu ve evlilik konulu absürt programlar dönüyor ekranlarda . Bizi buna mahkum ediyorlar.
Bir tane bile yararlı bir program olmaz mı yahu. Herşey sahte, kurgu ve inanılmaz seviyesiz.

Nereye kadar gidecek daha ne kadar saçmalayacaklar cidden merak ediyorum .
"aşk, sevgi, evlilik" bu kavramlarla daha ne kadar dalga geçecekler ve biz sessiz kalıcaz?
Nerede bir imza kampanyası olsa katılmaktayım, her türlü platformda ses çıkarmaktayım, birçok insan gibi. . Ama bir adım atıldığı yok malesef .

Burda içimi dökmek iyi geldi şuanda. Yazılacak sayfalarca şey var dönen ahlaksızlıklara. . .ama bu kadarı kafi sanırım nefretimi anlatmaya.

kısa dizi gibi
valla ben yemek fln yaparken açıyorum arkada fon oluyor

tahmin etmek hiç zor olmuyor, bir ara gelin adaylarının makyajsız çıkıp permeperişan ağlamalarına denk geliyordum
ay bi de bunlar adına açılan onlarca fan sayfaları var

yine en izlenebilitesi olan Esra Erol, o da inandırıcılığını kaybetmek üzere..

bu konunun televizyon keyfimizi katlettiği gibi bi de bu platformumuzu da katletmesine izin vermeyelim bence Üstüne konuşmaya değicek bi konu olduğunu düşünmüyorum.. prim vermemek lazım.

Finallerim bitti şuan tatildeyim, seda'nın programına bakıyorum ben de diğerlerini hiç izlemedim.

yabancı kanallarda da var böyle rezillikler, hiç izleyen oldu mu bilmiyorum, kadın çocuğunun babasını bulmaya çalışıyor dna testi yapıyorlar, sunucu açıklıyor falan ortalık karışıyor millet havada uçuyo, kavga falan patlıyo gerçi hala devam ediyor mu bu show bilmiyorum

bir kısmı özel tutulmuş gibi rol yapıyor zaten, ama bazıları ünlü olma peşinde, bazıları önemli olduğunu ispatlamaya çalışıyor, bazıları belki evlenme niyetiyle gidiyor fakat ekibin senaryosuna uymak zorunda kalınca onlara benziyor bence, fakat her türlü ordaki insanların %70 inin psikolojik rahatsızlığı olduğunu düşünüyorum.

9 yaşındaki yeğenim şöyle bi yorumda bulundu birkaç gün önce
"Teyze bunları neden izliyorsun bence çok saçma"

Hepsi oyuncu dublor..50 tl ye adam topluyorlar....resmen bana sapık programı geliyor..

İnsanlar sokağa çıkıp birbirine temas etmek yerine, popüler ve göz önünde olmayı tercih ediyor. Kocaman bir ilüzyon dünyası. Paraya indirgenmiş evlilikleri izlemek midemi bulandırıyor. 3 evim, 1 arabam hiç aklım yok diyen erkeklere üzülüyorum. Anlasana be adam, seni paran için istiyor bundan nasıl mutlu olabilirsin yani... Kesinlikle hepsi kaldırılmalı. bundan 15 sene önce böyle miydi? ayıptır be.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…