Esra Erol beni eversene.....

K Kazen ankete fox tv de sabah çıkan programi da ekler misin? isim vermem uygun olur mu bilemedim. bence en rezili o. Tamamen ahlaki yapimiza ters bi format

95 yasinda dedem var zuhal toplla esra erola bayiliyor hickacirmaz

Rezillik konusunda üçüde birbiriyle kapışır o derece

Televizyonda bunlardan başka Acunun yaptığı programlar ve son zamanların modası kıyafet yarışmalarıda aynı kulvarda bana göre

Ben izliyorum.
Ciddiye alarak değil eğlenerek izliyorum.
Zaten o saat diliminde başka tarz program yokki :)

Hazır bu konu açıldı madem, diziler hakkında da iki çift laf etmek istiyorum. Nerde entrika, ağlama, her sezon sonunda başka birinin ölümü vs varsa bizim dizilerde. Biz niye böyle entrika ve acıdan keyif alan bir milletiz? Sakin sakin giden ve sadece güldüren diziler neden reyting almıyor? İlla biri honkurerek ağlayacak, biri arkadaşını kardeşini sırtından vuracak mı?

ben onları tesadüfen aç olan bir yerde izlemek zorunda kalınca kadınlıgımdan utanıyorum ,

bir erkek için kedi köpek gibi kavga ediyorlar , ağlamalar çirkinleşmeler , kusmak geliyor içimden

Pastacılar kralını bende izliyorum
Temizlik hastaları ne zaman ya denk gelemedim bir türlü
İnternet sayfalarındaki yayın akışında da yazmıyor?

Temizlik hastaları salı akşamı saat 21.30 başlıyor,çok ilginç bir program İngiltere'de yılda 3 kere nevresim takımını değiştiriyorlarmış..%50'de çöp biriktiriyormuş..

TLC gitti benim uydudan bayılırım o kanala.
Pizza şeklinde pasta yapmıştı amca,bayılmıştım ona..
O pisler ve istifçiler de TRT Belgesel'de vardı ,şimdilerde görmüyorum da.

Çok güzel bir kanal kafa dağıtıyorsun seyrederken..

Noel sebebiyle iki gun izinliydim bu hafta ve annem ve babamla ciddi ciddi tartistim bu programlar yuzunden. Izlemeyin diye ben direttikce 'dur dur dur, su Solmaz barisacakmi bi bakalim' lar filan dediler, ben sinirlendikce onlar gulduler bana filan. Hem hak veriyorlar bana, toplumun ahlak yapisina nekadar ters oldugunu, nekadar sacma sapan yalan dolan oldugunu kendileri dile getiriyor hatta, hemde 'stres atiyoruz kizim bunlarin salak salak konusmalarina' diyorlar.
Ikna edemedim izlememelerine.

Hepsi birbirinden berbat. En rezili show tv de. Yine esra erolda azicik bi ciddiyet var. Digerler tamamen aşmıs durumda. Ha bi de fox ta var igrenc kalitesiz!

Demi yani belgesel seyredeceğiz diye entel olup çıktık.
TLC seyrediyorum sabahları,pastacılar kralı,kupon meraklıları,aşırı pislerin olduğu temizlik hastalıkları var gidip ev temizliyorlar

Ben de çok izliyorum bahsettiğin kanalı. Hele pastacılar kralı ve ailesine bayılıyorum

aynen aynen. o programi kast ettim zaten. resmen kadınların aşağılandigi bi program. üstelik ahlaki yapimiza ters

Evlilik programları tv sen soğuma nedenimmantar gibi kanallara yayıldılar sürekli rezillik sürekli kavga edip didişen insanlar önceden görünce kanal değiştiridim şimdi direkt kapatıyorum tv yi o kadar sinir bozucu hal aldı artık bir yerde gümleselerde kurtulsak

Hepsi birbirinden rezil için oyumu kullandım

Bak suan mesela Sakarya Firat izliyorum. Tekrarini hemde. Malum esimde askeriyedeyken cok izledim. Ben boyle dizileri severim.

İzlenme oranı düşerse devam edeceğini sanmıyorum ama izlenme oranları çok yüksek maleseff özellikle Esra Erol un

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…