Esra Erol beni eversene.....

AP açık kendilerini satışa sunuyolar başka bişey değil allah ıslah etsin

Tv de gördüğüm anda kanal değiştirdiğim programlar. Belgesel izlemeyi tercih ederim.Keşke böyle bayağı pogramların yerine eğitici yayınlar yapılsa..

valla millete sorunca '' ayyyy ne kadarrr banellll , ayyyyy ben izlemem o tip şeyleriiii '' yapıyorlar ama reytinglere falan bakınca basbaya izleniyor bu programlar
izlenmese neden her kanalda olup senelerce devam etsinler ki ?
millet izliyor ama izlemiyorum diyor
özellikle ev hanımlarının işinin gücünün bitip oturup tv izledikleri saatlere denk geliyor sanirim bu programlar ve bizim toplum yapimizda da tv izleme alışkanlığı maksimum düzeyde. sırf evde bi ses olsun diye bile tv açılıyor. o saatlerde de sevilen kanallarda hep evlilik programi olunca insanlar ister istemez izlemeye başlıyor ve anladığım kadariyla bi süre sonra izleyenlerde merak oluşuyor. Dizi takip eder gibi adaylari takip etmeye başlıyorlar. Cevremdeki kisilerden gözlemlediğim bu

Ben sevmiyorum.
Kapatılsın diye kampanya bile imzaladım.
Sanırım programlarım sonu hiç gelmicek.

bende sabah kanallari dolaşırken o programda o ana denk geldim ve şok oldum. Evlilik (!) programlari arasinda en rezalet olani da o sanirim. 3-4 bayan 1 erkeğe talip. Gercek hayatta böyle bisey olsa olay çıkartırız ama program yapilarak nasil da normallestiriliyor :duduk:

Sadece o programda değil son zamanlarda 4 kızın 1 erkeğe talip olduğu, hatta o erkek için çirkinleştiği saçma sapan programlar yapılıyor. Tamamen 4 eş olayına bilinç altı olarak atıfta bulunulduğunu düşünüyorum. Erkek egolarını tatmin, kadın onurunu bitirme programları.

Demi yani belgesel seyredeceğiz diye entel olup çıktık.
TLC seyrediyorum sabahları,pastacılar kralı,kupon meraklıları,aşırı pislerin olduğu temizlik hastalıkları var gidip ev temizliyorlar :KK53:
Pastacılar kralını bende izliyorum
Temizlik hastaları ne zaman ya denk gelemedim bir türlü
İnternet sayfalarındaki yayın akışında da yazmıyor?

Insanlara direkt akil tutulmasi yasatmak icin var oldugna inaniyorum bu programlarin. Hala varligina musaade ediliyor demek ki hatri sayilir bi kitle bayagi izliyor. Yahu nesi izleniyor? Nesi hosunjza gidiyor? Kendini rezil etmekten 1 dk utanmayan bi toplummusuz meger
hayatimda utanmazdim su ulkeden ama su ne idugu belirsiz programlari yasatiyorsunuz ya yuhlayasim geliyor.

Her sey yasaklandi her sey dert sayildi da su kirli prog.lar hala donuyor ya hayret ediyorum.

Saf, duyguların bu denli tertemiz aktarıldığı muhteşem bir yapımdı, keşke tekrar devam etse, imza kampanyası olsa katılacağım :mad:

Aynen katiliyorum bukadar saf tertemiz aktarilmis bir diziydi. Ne kimse baskasinin kocasina sulaniyordu nede kimse baldiziyla oynasiyordu aldatilma yoktu pislikler yoktu..
Ayy eger oyle bir kampanya varsa bana haber et kesinlikle desteklerim. Yesil Deniz :KK200::cry:

TLC seyrediyorum sabahları,pastacılar kralı,kupon meraklıları,aşırı pislerin olduğu temizlik hastalıkları var gidip ev temizliyorlar :KK53:
TLC gitti benim uydudan bayılırım o kanala.
Pizza şeklinde pasta yapmıştı amca,bayılmıştım ona..
O pisler ve istifçiler de TRT Belgesel'de vardı ,şimdilerde görmüyorum da.

Merhaba,
Dert mi ? dert, konu içeriğini biraz daha bilgi toplayıp sizlerle paylaşacağım. Sizler Evlilik(!) programları hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz... Konuyu düzenlediğimde zehir zemberek bir içerik paylaşacağım...
Bence o programlara katılan kadınların birçoğu erkek adaylardan bin kat daha iğrençler. O iddialı kıyafetler, yeni boyanmış duvara dönmüş suratlar, kendilerini bir seks objesi olarak pazarlamaları ona buna sürekli laf yetiştirmeleri abuk subuk dansları herşeyleri ile iğrençler... Kolay yoldan meşhur olma instagramdan reklam paraları kazanmak için bir çoğu o programlara gidiyor... Ne diyelim Allah akıl fikir versin...

Haa birde yaşlı yaşlı insanlar elektrik alamadım diyorlar ya bitiyorum. Yahu yürüyebildiğine şükret sen. :63:

Benim kanalım:cool: Kuponcular var şuan onlar gibi hesap yapamadığımdan hayranlıkla izliyorum:olamaz:

X