Esra Erol beni eversene.....

"Evlilik programları kapatılsın mı?" diye açılan anketlerde kapatılmasın diyenlerin çoğunluğu evliler, insanların böyle programları izleme amacının eğlence olduğunu düşünüyorum, gelin damat adaylarının programdan aldığı paralar, başkalarıyla ortaya çıkan görüntüleri vs. program da gerçek ilişkiler yaşanmadığının en büyük kanıtı olsa gerek. Tabi eğlence için izlerken yanlarında ergenlik çağında çocukları varsa, kişisel gelişimleri açısından sıkıntılı. Programlar da evlilik=para, birbirlerine sordukları sorular hayret verici, çiftlerin ilişkiyi bitirme sebepleri, kavgalarını da görmek, yapım ekiplerinin aile kavramını yok etmeye yemin etmiş olduğunu düşündürüyor. Bizim evde çocuk olmamasına rağmen bu tür programlar yasak, eşimin sinirleri kaldırmıyor.

Gerçekten kendini kaptirip izleyenler de var, sadece deşarj olmak için izleyen de...Oradaki adaylarin adina fan sayfalari acip onlari göklere cikariyorlar. Hepsinin de sayfasi reklam dolu. İlginç bi şekilde çark dönüyor çok sinir bozucu.. Sunucularinin da aldiği ücretler dudak ucaklatici...

ya itiraf ediyorum 2 haftadır zuhal topalı izlemek için açıyorum sırf.
napıyım komik kadın. esra erola bakmıyorum hiç çünkü çok ciddi sunuyor
seda sayana da bakmıyorum ama solmazı gördüm youtube da güzel oynuyor

5 dakika sonra Esra Erol başlıyor, hadi kızlar! burada yazdıklarımızı unutuyoruz buyrun ekran başına!!

İzliyorum
Sırf eğlence olsun diye
Çalışmıyorum malesef
Trt belgesel de dönüp dönüp aynı belgeselleri verdiği için başka kanallarda aynı programlar olduğu için izliyorum
Gırgırına ama
Napalım ağır işsizim
Yeni anneyim

Son düzenleme:
Dizilerdende bu tip programlardanda nefret ettim artik. İzleyecek birsey yok tvde boşa zaman geçiriyoruz. Açıp bir dergi okumak, kitap okumak daha yararlı ama kim yapacak bizim memlekette..

arada bir denk geliyorum ve "bu kadar 'medya maymunu' nereden buluyorlar?" diye düşünürken buluyorum kendimi.

Gerçekliğine zerre inanmadığım, hemen her katılımcının kast ajanslarından getirildiğine ve uydurma hikayelerle barındırıldıklarına ayrıca bunca tepkiye rağmen hiçbir şey yapmadığı için bizzat devletin de desteklediği, tamamen halkın psikolojisini ve karakteristik yapısını bozmaya yönelik amaç güttüğüne inandığım rezil programlar benim gözümde.

Ha bu arada solmazı biliyorum çünkü facete zırt pırt kendisiyle ilgili haber çıkıyor. Bazı şeyleri biliyor olmak programları izlediğim anlamına gelmiyor. Zira programlar tv de yayınlanan saatinde kalmıyor, devamlı ya haber sitelerinde ya belli sosyal ağlarda haberleri yapılıyor zaten.

Hayatımda ne bir evlilik programı ne de survivor gibi zottirik programları 1 defa dahi başından sonuna izlemişliğim yok şükür.

Son düzenleme:
Hamilelik döneminde ara sıra baktığım program sözde

Ama sanki dizi film umutla pamuk ve diğerleri reyting için ayrılıp ayrılıp barisiyorlar

Izlemiyorum midem bulanıyor sadece esra Erol için söylemiyorum hepsi aynı keşke hepsi kalsa bu bu nedir ya

bende sabah kanallari dolaşırken o programda o ana denk geldim ve şok oldum. Evlilik (!) programlari arasinda en rezalet olani da o sanirim. 3-4 bayan 1 erkeğe talip. Gercek hayatta böyle bisey olsa olay çıkartırız ama program yapilarak nasil da normallestiriliyor

Bu tarz programlar zaten artık kurgu diye düşünüyorum onların yüzünden gündüz tv açamıyoruz her kanalda bi evlenme tanışma programı hepimize kavgayi eleştiriyi öğreten yayınlar faydası izleyici için yok katılanlar için belki deşarj ve maddi açıdan fayda sağlayabilir

Annemden dolayı maruz kalıyorum bu arada, kendisi eğlendiğini söylüyor saçmalık bunlar izleme diyorum gülüyor :)

Demi yani belgesel seyredeceğiz diye entel olup çıktık.
TLC seyrediyorum sabahları,pastacılar kralı,kupon meraklıları,aşırı pislerin olduğu temizlik hastalıkları var gidip ev temizliyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…