Esra Erol beni eversene.....

İşten erken geldiğim dönemlerde zaman zaman açarım ...
Doğaçlama dizi olarak seyrediyorum...

Özellikle aralarında hakarete gidecek kadar ağır eleştirilerde bulundukları oluyor ,sansasyon oldukça izlenmeye devam edecek.

Ancak program yönetici ve sunucuları bana göre en masum olanları ...Neden mi ?
Arz ve talep meselesi ,ajansdan katılanlar belli bir rakam karşılığı çıkıyorlar..
Seyirciler otobüs ve servisler ile toplanıp getiriliyor.
Burda en sıkıcı tarafı ,bizler yara alıyoruz ,doğruyu ve eğriyi ayırt edebilecek bilinçli toplum izleyicisi ve bilinçsiz toplum izleyicisi ...
Bilinçli olan bizler gibi tiyatro amaçlı eğlence amaçlı izleyenler.
Diğer izleyici kitlesi ,her sözü,tarzı aklınıza
gelebilecek her davranışı beynine kopyalayıp örnek almakta...
Bizim çaycı işyerindeki :)ooo bak esmer erkek istiyor kadınları geneli "diye ortalarda gezinmekte.
Kazen bey bu tarz konularınızın devamını diler teşekkürlerimi sunarım...

öğleden sonra kanallarda hiç bişey yok, hepsinde bu evlilik programları insanları izlemek zorunda bırakıyolar. sabahları en azından doktorlar falan faydalı şeyler çıkıyo. esra erolu izliyorum, kendisini beğenirdim diğerlerine göre daha gerçekçiydi benim için. ama 2 sezondur oda bozdu, reyting yarışında geri kalmamak için. gerçekten evelnmeye gelen kısa sürede evlenip gidiyo zaten, kameralara oynamıyo kavga etmiyo.
sosyal mesyanın yaygınlaşması ünlü olma heveslilerinin işine yaradı. hepsi reklam yapma peşinde ayakkabım ordan, elbisem burdan. kimbilir kaç para alıyolar. eskiden bu kadar yoktu. bide fanları var bi sürü instagramda engelle engelle bitmiyolar, ben bunlarında parayla tutulduğunu düşünüyorum.
kayınvalidemin 24 saati bu saçmalıkları izlemekle geçiyo. ona gittiğim zaman seda sayanıda izlemek zorunda kalıyorum. izleme sunları çok kalitesiz, seviyesiz insanlarla dalga geçiyolar diyorum. yayınlamasınlar bende izlemiyim diyo. bağımlı kadın ya her kanaldakini izliyo. bunların amacını insanların beynini uyuşturmak, düşünmelerini engellemek. ve malesef kayınvalidem üzerinde çok etkili, bi çok insandada öyle tabi.

sonuna kadar haklısınız nerde itici gıcık insan var en popüleri o neymişmiş karakteri varmış öyle olmaktansa karaktersiz olmayı yeğlerim programlara gelince hiç izlemem desem yeri çünkü hepsi birbirinden gıcık ve seviyesiz

O kadar araştırdım bulamadım, bulursam haber ederim canım, canı gönülden destekliyorum geri gelmesini

Rezillik konusunda üçüde birbiriyle kapışır o derece

Televizyonda bunlardan başka Acunun yaptığı programlar ve son zamanların modası kıyafet yarışmalarıda aynı kulvarda bana göre
Sorma 12 yaşındaki kız kardeşim moda programının müptelası olmuş durumda tv için aptal kutu derlerdi eskiler bir bildikleri varmış bak hakikaten aptalca şeylere alet ediliyor

orda olan herşey bir oyun bence.gereksiz saçmasapan buluyorum.boşuna vakit kaybı.ben hiç izlemiyorum.ordaki rezillikleri haber sitelerinden ve sosyal medyadan görüyorum kimi zaman.bunun yerine daha eğitici öğretici programlar olsa çok daha iyi olur.

Evlilik kurumunun, insanlığın, edebin, hayanın ayak altına alındığı
Toplumsal değerlerimizle oynayan, halkın saygınlığına hakaret eden programlar bunlar
Yasaklanmalı, bildiğin ara sokaklarda yapılan p...liğin televizyonda vücut bulmuş hali
Bu tür programların halkın temel değerlerini erezyona uğratmak için yapıldığını düşünüyorum

benim sinirim bozuluyor gördüğümde, o sebeple denk gelince direkt kanal değiştiriyorum
cahilliğe tahammülüm pek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…