Esra Erol beni eversene.....

o yarisma bu evlilik programi yüzler hep ayni ama cilki cikti bi de basilari gercek sanmiyormu ya hanifeyi tanimayan yoktur mesela

Izlemek istemesemde surekli evde oldugum icin kanallari gezerken kesin birini gecsen digerine yakalaniyosun zaten
10dk bile izleyince ne oluyo bitiyo aninda anliyosun bu peogramda gorduklerimin cogunu dizi filmlerde goruyorum tamamen meshur olmak amacli
Katildiklarindan eminim

Bi kurgu oldugunu bilerek izliyorum vakit gecirmek icin

hemen derhal kaldırılması gereken program ama bir türlü kaldırılamayan evdeki ev hanımlarında zamanını doldurup iş yapmasını engelleyen salak program reytinglleri batsın hala kalkmadı

Ya açık giyime vs karşı asla değilim oynamaya da aynı şekilde ama bu o kadar göze sokuyo ki ucuzlukta dünya markası... Tiksindiriyo resmen oynamaktan
Ben de asla karşı değilim ama amaç o kadar farklı ki. Gerçekten roman sıcaklığı ve eğlencesini yansıtmıyor.. Aynen öyle

Hahahhh ona ben de arada bakıyorum yaa ınsanlarla dalga geçiyorlar resmen uğurla seda orda en meşhur perihan bence

o yarisma bu evlilik programi yüzler hep ayni ama cilki cikti bi de basilari gercek sanmiyormu ya hanifeyi tanimayan yoktur mesela

Hayatimda gordugum en sacma sapan program evlilik programi yalan dolan yok elektrik alamadim carpilasicalar yok kasin kara yok gozunun ustunde kas var sirf dalga makara olsun diye para kazanalim diye milletle oynuyolar oraya cikanin akli yok zaten adam gibi evlilik yapmak isteseler oraya zaten cikmazlar ajanstan toplamalar hepsi programi yapan gerek esra erol zuhal topal seda sayan ve ugur yanlis yapiyolar milleti birbirine dusurup dalga geciyolar ne bilim cook ainir oluyorum üc kurusluk dunyada hepsi para ve menfaat icinde

En çok parayı seda sayan veriyor
Bi tanıdığım o programlardan birine kattıldı tekli aday olarak başvuru yaptı ama olan öle olmadı program öncesi toplantı yapılmış sen buna talip olucaksın denmiş o ztn dalgasına çıkmıştı kabul etmiş ötekine demişler sen bununla kavga edicen sen ona ilanı aşk edicen sen gelen. Talibini red edicen . Hepsi faso fiso yani birebir kendisinden dinledim hepsini

ciddi ciddi etkilenen var yani.
çok ilginç.
en fazla şöhret olma hevesiyle etkilenirler sanıyordum.

Boş programlar bunlarla milyonlarca insanın kafasını boş şeylerle dolduruyorlar. Ve ne yazılmış artık çok çok genç yaştaki kızlarımız katılıyor ve sanki kopyalama makinasından çıkmış gbi .. çok üzücü.Gençlerimiz de bunları izleyerek büyüyor. keşke biri el atıp yasaklasa ve yerine tarihi yansız belgeseller programlar yapilsa

Bu programları kötüleyen kişiler nedense programla ilgili her ayrıntıyı biliyor:) İzlemiyorsan Solmazı nerden tanıyorsun Hayır yani bunda utanılacak birşey yok izliyorsan izliyorum de arkadaşım

tamamen kültürümüzü bozan programlar olduğunu düşünüyorum.zaten evlilik kurumu günümüzde çokta sağlam temeller üzerine kurulu değilken birde evlilik programı adı altında ünlü olmaya çalışan kişilerin olduğu bu programlar insanları evlilikten bile soğutuyor. gülmek için bile olsa izlemek daha çok prim kazandırıyor onlara .

Eskiden emekli amcalar teyzeler çıkar, kendilerine hayat arkadaşı ararlardı. Ve çoğu evlenirdi.

Şimdi bakıyoruz güzel güzel kızlar, manken gibi çocuklar... Programlar arası transferler, programa ünlü aday çıkarmalar, programdan sonra dizide oynayanlar, programda oynayanlar Bayhan'lar, Caner'ler, Solmaz'lar Amacın zaten evlilik olmadığı belli de...

De, bunların hiç mi anası babası yok arkadaş? 19 yaşında kızınızı gönderecek kadar ne yaşadınız, ne bekliyorsunuz???

Edit: Programı doğru bulmuyorum evet, çalışmama rağmen denk gelip izledim mi, evet. Dizi gibi... İnsan "arkası yarın"ların etkisine kapılıyor. Çok tehlikeli!

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma sapan kurgulanmış hikayeler insanların ahlakını bozmaya yönelik toplum olarak nereye gidiyrz dur demeliyiz bence bu tür programlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…