⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

ben de gittim yine doktora troid ilacımın dozuna ayar yapıldı , kansızlık yine çıktı ama ilaç istemedim pekmez yerim kuru üzüm yerim biraz dedim , kan ilacı iştah açıyor kiloyla uğraşıyorum o yüzden ilaçsız halletmeye çalışayım olur mu dedim doktor olur dedi :))
fizik tedavici sağ olsun dayamış yine ilaçaları ben yine günün yarısını uyuyarak sersem geçiricem , üstüne bir de kas gevşetici hap ve krem yazmış dün omzuma dokununca bu neeee taş gibi diye acımıştı bana :-)

Çok geçmiş olsun. Bende de geçmeyen bir kol ağrısı var ortopediye gideceğim. Ayrıca halsizlik resmen kronik şekilde var bende. D vitaminim ve demirim düşük çıkmıştı ama demir ilacı midemi mahvetti. Sağlam olan midemde yanmalar başladı. Onun için çok iyi yapmışsın almamakla. Yan etkileri çok fazla.

Ne yedin kııız. Ben de çok yedim midem bulanıyor :)
:) birazdan yazıcam
Kahvaltıdan sonra 2 tane kurabiye
3 tane gofret, 1 yaprak cezerye, 2 bayram cikolatasi. Türk kahvesi
1 büyük kase yoğurt.
Patatesli köfte, 2 kase aşure
Olsun iyi bence
Fazla dayanıklı olduğu için son ana kadar birşey söylemiyor. Kulak ağrısı başlayınca söyler genelde! Onun için yine orta kulak iltihabı olmuş :KK43: Enerjisi iyi ama yine antibiyotik kullanacağız diye üzülüyorum. Nefret ediyorum şu antibiyotikten. Başka çözüm yok mu yahu.... :KK43:
Bende küçükken Olmuşum
:KK43: çokkk geçmiş olsın

Böyle zamanlarda önce bir kase yoğurt ye veya kefir/ayran iç. Böylece yemeklere saldırmadan mideni biraz şişirmiş olursun. :)
İnşallah ama kolay diil tabi :KK66:

Ben menüm dünün aynısı,
Yukaflı süt, 2 fincan sade türk kahvesi
Bir adet zeytinyağlı dolma
10 kaşık tavuklu pilav
Arkadaşım pop kek almış bir adet kek yedim .
İyi bence

1 saatlik yuruyus yapildi ve simdi 1 bardak süt ictim kizlar iyi uyukular :confused:
Yürüyüş çok iyi
Faydası kesin olucak

Günaydın Kızlar
Dün Kİ menüm
Sabah meyveli chialı yoğurt
Ara öğün p.helvası
Öğle yok
Ara öğün grissini, Torku turtacık
Akşam
2 dilim t buğday ekmeği
3 er kaşık salata, yoğurt , türlü , domatesli bulgur pilavı
Toplam kalori 1389
Çayla kahveyi saymıcam bundan sora
Su 2 litre
Egzersiz
9.000 küsür adım

A3A7D2AF-5321-456D-A2B7-C0E50E92CDAC.jpeg

Günaydın
Bende dünkü menümü yazayım

08 shake

10 2 yumurtadan yağsız omlet

12 ciğer site ve salata

14 1 elma

16 1 salatalik yoğurt

18 shake içmem gerekiyordu iştahım olmadığı için içemedim

21.40 pul biberli yoğurt

4 lt su

Çok geçmiş olsun. Bende de geçmeyen bir kol ağrısı var ortopediye gideceğim. Ayrıca halsizlik resmen kronik şekilde var bende. D vitaminim ve demirim düşük çıkmıştı ama demir ilacı midemi mahvetti. Sağlam olan midemde yanmalar başladı. Onun için çok iyi yapmışsın almamakla. Yan etkileri çok fazla.
d vitamini eksikse zaten o tek başına bile halsizlik hatta sırt ağrısı bile yapar ona dikkat et kullanman gerektiğin de mutlaka kullan öğle güneşinde durmaya çalış özellikle bileklerin iç kısmını güneşe tut
ben de b12 düşmüş iğnem zaten vardı yaptırmamıştım yaptırıcam bu gün eşime ömür boyu kontrol troid bezi olmayınca d vit, b12 sürekli düşüyor :)

Çok geçmiş olsun Demir ilacı yıllardır kullanan biri olarak söğlüyorom miğdem iptal nerdeyse ne yesem dokunuyor ama kullanmak zorundaydım anemi şeklinde benimki

Teşekkür ediyorum canım inşallah
aa senin ilaçta baş dönmesi yapabilir dikkat et kendine , ama zayıflamaya da etkili olacak ilk ay zaten diyet vermiş doktor meyve şekeri bile zararlı olur yeme demiş her şey de bir hayır vardır gülüm sakın moralini bozma

X