⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

günaydin kızlar.
Cascade_ Cascade_ ya telefonda yüklediği kalori programi adi neydi bende yüklüycektim bulamadim.
akşam pilav yapmadim. iyiki de yapmamişim hepsi yetti :KK70:
eşimin doğum günüydü kirpi görüntsü pasta..
çayla bi dilim pasta:KK70:
dün yazdığım gibi
menü de
lokanta usulu mercimek çorbasi
izmir köftesi
çikolatalı puding.
salata.
ve pasta ve çay.:)
sabah:
sosisli yumurta..
peynir
5 yeşil zeytin
domates salata.:)

Çok geçmiş olsun Demir ilacı yıllardır kullanan biri olarak söğlüyorom miğdem iptal nerdeyse ne yesem dokunuyor ama kullanmak zorundaydım anemi şeklinde benimki
inşallah o da geçecek cuma selası okunurken edilen dualar daha evladır
bir mümin başka bir mümin için dua ederse melekler de dua eden için rabbime dua edermiş sevdikleriniz değer verdikleriniz için de kendiniz için de sela okunurken bol bol dua edin, ben de sana dua edicem ceyefim rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah

günaydin kızlar.
Cascade_ Cascade_ ya telefonda yüklediği kalori programi adi neydi bende yüklüycektim bulamadim.
dün yazdığım gibi
menü de
izmir köftesi
çikolatalı puding.
salata.
sabah:
sosisli yumurta..
peynir
5 yeşil zeytin
Pastayı sen mi yaptın
Diyet Arkadaşım sitenin adı
Üye oluyosun
Uygulaması yok

günaydin kızlar.
dün yazdığım gibi
menü de
izmir köftesi
çikolatalı puding.
salata.
sabah:
sosisli yumurta..
peynir
5 yeşil zeytin
aaa doğum günüymüş eşinin rabbim seninle bir ömür sağlıklı uzun mutlu yıllar nasip etsin eşine :)

ekim2009 ekim2009 uykum wc dışında hep deliksiz
O kadar takıntılı olmama rağmen uykum hep iyi
Bazen de daha erken uyuyorum :oha:
aslın da sen tam olumlama, telkine çok uygunsun düzenli uyku çok önemli beden sağlığı için de benim senelerdir uyku düzenim yok ilaçlara rağmen de düzene girmiyor bazen beynimin çalışması durmuyor gecenin 3 ün de yatakta debeleniyorum en son artık dur sus ve uyu beynim diyorum ::))

bu sabah tartıldım, aile tartı günümüz:) yine aynı rakamı görünce yeme saatlerini değişeyim dedim az sonra kahvaltı yapıcam öğleyi beklemiycem inşallah bu defa da işe yarayacak :)

aslın da sen tam olumlama, telkine çok uygunsun düzenli uyku çok önemli beden sağlığı için de benim senelerdir uyku düzenim yok ilaçlara rağmen de düzene girmiyor bazen beynimin çalışması durmuyor gecenin 3 ün de yatakta debeleniyorum en son artık dur sus ve uyu beynim diyorum ::))
Zekilikten olsa gerek senin ki :)))
Evet annemde der
Uyuyandan korkma
:)) piskolojikmen :)

benim sayfanın altın da da SHEIN marka fantazi iç çamaşırı reklamı var siz de görünüyor mu bilmem, bu sana işaret @orkidekaramel

X