⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

İki öğün beslendiğimi söylemiştim şimdi ara öğün iğde yedim birde süt içtim akşam yemeği en geç 6 düşünüyorum benim yaptıgım diyeti başkası yapsa incecik olur heralde ama benim kullandığım ilaçlar vs çok yavaş ilerliyorum Neyse bunada şükür

Olsun
Şükür şükür
Poleni bi yerde okumuştum kahvaltıda Balla karışık bi gıdım yemiş
Boğaz’ı şişimiş
Morluklar oluşmuş
Normalde çok yararlı ama işte alerjisi varmış meğer

geceleri daha iyi enerjimi topluyorum gülüm(bir posta daha uyuyup kalkınca) sana da o zaman deneyelim
ama hislerim her zaman açık olmuyor daha önce sene de 3-4 kere açılırdı ruhen kendimi geliştirince ayda 1-2 kere bazen daha az yada fazla sıklıkla açılıyor belli olmuyor
aklıma bile gelmedi fal kahinlik öyle bir şeyden allaha sığınırım zaten , kesin ayet var bu konular da dinden çıkar insan ..
benim ki sadece hissetme insanların bazen yüreğini hissediyorum belki de tüm insanlarda bu yetenek var sadece bastırılmıştır bilmiyorum ki
ben 21-22 yaşına kadar anlatılan her şeyi gözüm de , zihnim de canlandırırım kendiliğinden olan bir şey ve o yaşa kadar herkes benim gibi sanıyordum meğer değilmiş:)) o yüzden pis iğrenç bir şey anlatılsa sanki gözümle görüyorum ya hoop benim mide hoplar ve ....:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…