⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

ekim2009 gittim yine ben :) orta derecelerde seyrediyorum olsun kötü olmaktan iyidir şükür
nefes tekniğini hatırla gülüm nefes çalış hemen hatta camın önün de yap gözlerini kapatıp her nefesle içine huzuru enerjiyi çektiğini düşün hadi gülüm hemen dene

Bacaklarımda reglden dolayı ağrı var canim:)) inanmıyorum bunu mu hissettin düş kırıklıgı ben maneviyatimla ilgili hayal etmiştim :))
o hislerle ilgili açık değil bu gün hislerim ben enerji çalışması denedim sana için de bir huzur mutluluk hissi olması bedeninin herhangi bir yerin de serinlik yada sıcaklık hissetmen gerekiyordu:)

Hahaha ya evet hep misafirlikten gelen yemekler:) bebekten dolayı çok bir şey yapamıyorum zaten bu ara hiç durmuyo benim minik panda yavrum emzirdiğim içinde yiyorum çğnkü kan şekerim düşüyor

Kızlar bugün kim paylaşmıştı diyet organizatörü var ya yaprak yaprak
Aynısını aldım bugün
Tamamen tesadüfen
Hatta bi tane kalmıştı
Bi de değişik bi kitap aldım
Nerden aldın güle güle kullan :)
bende gördüm onu kim paylaştı hatırlamıyorum güzel kullanışlı bir şeye benziyor

Nerden aldın güle güle kullan :)
bende gördüm onu kim paylaştı hatırlamıyorum güzel kullanışlı bir şeye benziyor
Evet
Netten bakmıştım sipariş veririm die
Tesadüfen avmde d&r da gördüm
Daha doğrusu özellikle onu aradım
Tahmin ettim orada olabileceğini
Hobi kısmında ve son kalmıştı

bu defa direnç yada bacaklarım da soğukluk hissetmedim kendi enerjimi toparlayıp öyle denedim senin enerjinden güçlü olsun ki işe yarasın diye olmadı mııı

şimdi yasana eşin olsun ne var ciğerlerim için zayıflamak için nefes tekniği deniyorum dersin ki ikisi için de işe yarar zaten :) yalan değil yani
Yok yok
Deli gibi ne tekniği
:)) rezil olurum
Ayrıca olumlama defteri aldım kitap
Ondan da bahsedemem
Çoğu kişi böyle şeylere karşı
Gizli yaparım

bitirdim şimdi, yapıyordum

Sen olmaz yapmam lazım dediğinde iç sesim: şuan uyumaya giden eşim ve çocuklardan biri bile odaya girse arıza çıkaracak kadar gerginim nasıl rahatlayacağım ki diyordu.. sonra arıza çıkarmamak için kendimi zaptedebilirim diye düşündüm sana sormadan az önce de gerginliğimin neredeyse yok olduğunu hisettim. Elim ayağım yanıyordu şuan geçti neredeyse:)) seninle ilgisi olabilir mi inanamıyorum suan:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…