⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

gündüz ağır yediyseniz akşama da aç kalmadan telaffi etmek istiyorsanız yeşil salata üstüne haşlanmış tavuk ekleyin tavuk salatası hem doyurucu hem de ne hikmeti varsa çözemedim ama artıyı engelliyor normal menü üstüne akşam yenirse eksiyi getiriyor kızlar bilmeyenler vardır belki diye paylaşayım dedim :)
dereotu da olsun için de daha etkili oluyor :)
Aynen bende farkettim o olayı
Ağır yendiyse hiç korkmayalım
Akşam hafif geçince hiç sorun olmuyo

Bugünkü kilomu vereyim daha 8 sayfam kaldı
90.6 başlangıç kilom olsun burda
Ben henüz eksiye düşemedim gunlugumuzde çünkü malum döneme girdim. Bir sökülse aslında iyi gidecekte inşallah bakalim

sen tartıda eksileri asıl görünce kendini daha iyi hissedeceksin çook iyi gelecek :))
aç kalma gülüm gündüz fazla kaçarsa akşam yoğurda 1-2 kaşık yulaf ezmesi katıver az az da tarçın zencefil zerdeçal oldu mu ohh mis istersen içine bir meyve yada salatalık doğra ertesi güne eksiyi garantilersin saat çok geçse süt yada yoğurt ye iç aklın miden de açlığın da kalmasın
ayy iştahım yok canım hiç bir şey çekmiyor diye diye (ki gerçekten iştah kaybım olur arada ) haftalardır iştahsızım midem boş ama yemek istemiyorum bazen zorla bir şeyler yiyorum ki beden kıtlık hali sanıp kendini korumaya almasın
sen de dene bak iştahım yok bir türlü acıkmıyorum diye söyle kendi kendine, bilinç altı bildiğin salaktır doğru yada yanlışı , hayal yada gerçeği , şimdiki zaman mı geçmiş mi gelecek mi ayırt edemez , sen ne dersen onu emir olarak alır işler , bu kadar:))

Istah konusunu tekrar etmek bende çok etkili oldu sagolasin
yok gülüm yaa benim daha öğrenecek çok şeyim var kalfa bile sayılmam çıraklıktayım hala:))ama doğuştan var olan bazen çalışan insanları hissetme (netten adını bilmediğim yüzünü görmediğim insanların nasıl biri olduğunu) huyum var her zaman açık olmuyor hislerim şimdiye kadar hiç ıskalamadım :)vee rabbim beni doğuştan neşeli yaratmış sanırım

Ben de istesem olur mu hem enerji gondermeni hemde kişilik tahmini yüreğinin temiz olduğunu bilerek istiyorum. Yoksa fal kahinlik gibi asla algılamıyorum yanlış anlama lutfen
Şöyle birşey aldım kendime. Kilomu, egzersizlerimi, yediğimi-içtiğimi her gün yazacağım. Böyle yapınca kaçamak yapma ihtimalim azalıyor. Hem yapsam bile net olarak gördüğüm için çabuk toparlarım diye düşünüyorum. Siz de yazarsanız hatalarımız üzerinde konuşup ertesi gün nasıl toparlayabileceğimizi düşünürüz. Sizce ? :)
Harika birşey nerden buldun bunu

boy: 165
kilo:89,6 (bu sabah tartıldım)

Hoşgeldin ağırlık olarak senden fazlayim sevinebilirsin:))
gel bacım gel sesime doğru ışığa doğru gel:KK70:

Ohh anca geldim valla şükürler olsun:))

benim uykum geldi yine ben gidip az yatayım mutluluk gölgeniz olsun inşallah

Oyu dinlenmeler canım amin hepimizin..

Kızlar size güveniyorum
Herkes eksiksiz bildirmiş kilosunu
Hepinizin niyeti iyi ve kararlısınız anladığım kadarıyla
Bildirimler için de teşekkür ederim
Sakın ama şakın ipin ucunu kaçırmayın olur mu
Hepiniz tıkabasa doyun
Hatta ekmek de yiyin tatlı da hiç problem diil
Tüm gün sıkıntı çekmeyin
Akşamda
Sadece bir veya iki tabak ekmeksiz sebze yemeği
Ama doymadan Kalkan’lar 3 öğün yapsın tabi
Ben doymadan yapamıyorum
Görüşürüz yine :KK54:

TARTI GÜNLERİ ÇARŞAMBA
*listemiz alımlara kapalıdır
Yedek liste alımı açıktır
Kontenjan 10 kişi ile sınırlıdır*

üye adı yaşBoy26 eylül3 ekim 10 ekim 17 ekim 24 ekim
liliyaa liliyaa 321.6353.30
@spoiler 30 1.80 84.40
@Zeynepaltug 23 1.65 62.05
Unicorn_s Unicorn_s 331.7090.60
@ceyef 381.6972.20
@amesia 321.65 70.60 @balpamuk 351.6664.20 @orkidekaramel291.65 89.60 liliyaa liliyaa 33 1.6360.50

[tr

[td] ekim2009 ekim2009 [/td]
[td]38[/td]
[td]1.66[/td]
[td]81.20 [/td]
[td] [/td]
[td] [/td]
[td] [/td]
[td] [/td]

[tr]

[tr]

[tr]