⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

bugün paketli gidadan uzak durabildim...
paketli gida demek sizde biliyorsunuz..
akşam inş çikolata yemeyecegim...
regl oldum bugün...
tatlı krzim başliyor.. yemek istemiyorum..
bugün öğen yemekte
tutmaç çorbası
patates oturma
ayva komposto..
etli şehriye pilavi... ( hepsini yemedim. bi iki kaşık. ) eskisi gibi pilav yemiyorum.

çarşamba tam ortada olunca beni de motive etmiyor.
pzt günü iyiydi ama çarşamba oldu. :/
takım yarişmalara girmeyi düşündüm..
6. takım daha uygun dedim ama acayip katı kurallari var uymak zorunluğu var burda esnek zayıflama kural yok. :)

dün oğlumu doktora götürdük o yüzden giremedim sonrasında akşamda yemek telaşı falan
jet sosyeteyi izleyeniniz var mı bilmiyorum ama ay dün akşam baya güldüm iyi geldi yani
geçmiş olsun. oğlunuz nasıl?
dün akşam kaynanami yemege çagirdim.
Bursaya doktora gittilerdi..
ben işten izin alamadim yoğundu..
eve gidip yemegi yaptım
lokanta usulu mercimek çorbasi
yoğurtlu makarna.
salata.
böle bi menü kaynanaya yapılmaz demi
karinlari tokmuş çok yapma çorba makarna yap yeter dediler.
valla ben bi çorbayla doydum makarnayi az yedim.

kural yok zayıflama da yok :)
Esnek zayiflama arkadasligi daha cok hedefine ulasan kilosunu korumak isteyenler icin uygun olur bence. Zayiflamak disiplin isteyen birsey. Disiplinde kurallarla olur Dedigin gibi kural yok zayiflamakda yok. Zayiflama yarismasindaki takimlarda bu yuzden kurallar var :)

evet canım o da bizde yok ben hakikaten sıkıya gelemiyorum diyetisyenle falanda veremiyorum
ne güzel kendim vermiştim ben yaa
o azmimi istiyorum

evet canım o da bizde yok ben hakikaten sıkıya gelemiyorum diyetisyenle falanda veremiyorum
ne güzel kendim vermiştim ben yaa
o azmimi istiyorum
Istersen cuma zayiflama yarismasindaki takimlarda takilabilirsin :) listeye girmek istemezsen,istemedigini soylersen bir sorun olmaz. Ordaki zayiflayan arkadaslari gorerek hirslanabilirsin

Bence katıl canım burdan da yazarız yine durumları paylaşırız gercekten ihtiyacın var ihtiyacımız var biraz katı kurallara

Bizi zayıflatmakta kararlısınız yani :)) ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…