⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

59.00 ciktim vermemisim oda dun gece yedigim adanadir kesin dun gece yemesem iyiydi arada gece yemelerim oldum ama bugunden sonra yok artik 7 den sonra yemek

Sabah 3 biskuvi ve kahve. Ogle 1 simit ve visne suyu. Simdi de 1 cig kofte durum ve 1 icli kofte, bi de zero. Tapu mudurlugune geldim muvekkilin isi icin oglen hala tapudayim buralarda hep cigkofteci var biraz kotu bir semt birkac restoran vardi ama etlerine guven olmaz diye yemedim.

Dışarı çıktım organik ürünler satan bir yere uğradım aktar vari bir yer detoks çayı ve chia aldım. Marketten de kabak aldım. 2 aydır soyleyip yapmadığım kabak detoksuna yarin başlıyorum, sizleri de davet ediyorum :))

3 kasik labne yedim. Simdi tartildim 65.7 ciktim benim yarin ve cuma 9-17 arasi seminerim var, ne yicem bilmiyorum. Baroya seminere gittigimde hep makarna ya da schnitzel yiyorum, baronun yanindaki cafede cok guzel yapiyorlar ama yemicem yarin. Marketten eti form falan alirim herhalde, kahveyle onu yerim. Ya da corba icerim belki.

ben artık paketli olan tüm gidalardan uzak durmak şartıyla diyete başlamayı düşünüyorum.
bi deneyeyim... 1 ay boyunca
alıştım mı devami etmek istiyorum...
bazen spor yapıordum...
bol bol su şekersiz çay. az ve öz yemek ve tüm paketli gidalardan uzak durarak...

Chia işe yarıyor mu hiç de sevmiyorum bu tarz ürünler ama organik var baktim şimdi
chia şöyle işe yarıyor bi kere metabolizma bariz bi şekilde çalışıyo bunu hissediyosun ben süte karıştırıp denedim sevemedim ama yoğurtla iyi gidiyo mesela bazen sabah kahvaltısında yapıyorum 2 kaşık yulaf da koyuyorum tarçın biraz keten tohumu falan ve sevdiğim meyvelerden
ardından bitki çayları ile desteklemek lazım

dün oğlumu doktora götürdük o yüzden giremedim sonrasında akşamda yemek telaşı falan
jet sosyeteyi izleyeniniz var mı bilmiyorum ama ay dün akşam baya güldüm iyi geldi yani

ya kızlar bi de tartı gününün çarşamba olması beni motive etmiyo önceki grubumda da cuma idi
sanki cuma daha iyi oluyo o gün ödül veriyodum kendime
şimdi böyle olunca haftasonu da frenleyemiyorum tartı günü hemen geliyo sanki
bilmiyorum belki psikolojik ama

Uzun süreçte kilo verdirir muhakkak, dene bence de.

Birkaç makale okudum aslında yapılan araştırmalarda chia nın zayıflatma etkisinin olmadığı ortaya çıkmış ancak mide de hacimlenip büyüdüğü için tabii tokluk hissini sağlıyormuş yine de dolaylı da olsa katkı yapıyor yani denemeye değer. Geçmiş olsun neyi var ufaklığın? Çarşamba bana da tuhaf geliyor hafta ortası diyet yarım kalmış gibi :)) Giu farklı birgün yapalım herkesten diye Carş. demişti.

aynen bana da tuhaf geliyo alışamadım.
evet canım hiçbir şey direk zayıflatmıyo chiayı ye ardından ekmekli poğaçalı kahvaltı yap tabiki işe yaramaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…