⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

İyi yapmışsın canım günaydınnn

Aynen
Doymak güzel oluyo
Arayı çok tutunca ...

Çok güzel güller ❤️ Günaydın ...

İçimden gelmiyo işte
O iç huzurunu alabilsem dicem de...

Sirke mideye zarar verebilirmiş die içmedim ben aç karnına . Sana dokunmuyor demekki

Ben hiç hastalanmam Kİ :)
Dikkat de etmem hiç :))

Ooo günaydın kız
Demek uğurlu geldi enerjilerimiz
huzursuz şirin :))
sen huzursuz olmayı seçmeyi bıraaaaakkkkkkkk
huzurlu olmayı sukuneti mutluluğu seçiyorum de ve bunu aynanın karşısın da gülümseyerek yap kendini sevdiğini de söylemeyi unutma her gün her aklına geldikçe söyle hatta her levaboya gittiğin de aynaya bak ve kendi güzel kelimelerini de ekleyerek söyle gülüm
ben aylarca kendi kendime ayna karşısın da konuşmuş insanım kimse görüp duymadıkan sonra (az tırlak sanmasınlar, gerçi sansalar da tırt valla umrum da değil artık) sıkıntı yok:)

İyi yapmışsın canım günaydınnn

Aynen
Doymak güzel oluyo
Arayı çok tutunca ...

Çok güzel güller ❤️ Günaydın ...

İçimden gelmiyo işte
O iç huzurunu alabilsem dicem de...

Sirke mideye zarar verebilirmiş die içmedim ben aç karnına . Sana dokunmuyor demekki

Ben hiç hastalanmam Kİ :)
Dikkat de etmem hiç :))

Ooo günaydın kız
Demek uğurlu geldi enerjilerimiz
Öyle oldu galiba uğurlu geldi :)

Bal gerçek bal mı ama? Market balıysa hiç yemeyin daha iyi. Sirke de öyle, ev yapımı değilse içmeyin.
marketten bal almıyoruz , sirkede annem yapıp gitmişti ama daha önce ev yapımı sirke içmedim tadı değişik geldi dolapta duruyor market sirkesi kullanıyorum :)

yarın tartı günü ve benim sabahtan 2 doktora randevum (rutin kontrollerim) var, zaten malum dönemdeyim fırsatı bulunca tartıya çıkarım yine de

Cok geçmiş olsun, teknoloji bu kadar gelişmişken umarım egzamalara uygun kremler üretilir., iş arkadaşımda da aynı durum vardı. elleri sürekli çatlıyordu hep yara bandı kullanıyodu. Avene krem sürüyordu.

Avene de kullandım. Kullanmadığım ne kaldı bilmiyorum.:cry: Kesin çözümü olan bir hastalık değil bunu anladım. Sanırım bununla yaşamayı öğrenmekten ve kabullenmekten başka çarem yok. Kabullenmesikçe stresim artıyor daha çok döküyorum. Ayrıca paketli gısa yediğim anda çok kötü oluyorum. Düşünün ki paketli gıdalarda ki katkı maddelrri nasıl bir zehir ki hemen çıkıyor vücuttan...

huzursuz şirin :))
sen huzursuz olmayı seçmeyi bıraaaaakkkkkkkk
huzurlu olmayı sukuneti mutluluğu seçiyorum de ve bunu aynanın karşısın da gülümseyerek yap kendini sevdiğini de söylemeyi unutma her gün her aklına geldikçe söyle hatta her levaboya gittiğin de aynaya bak ve kendi güzel kelimelerini de ekleyerek söyle gülüm
ben aylarca kendi kendime ayna karşısın da konuşmuş insanım kimse görüp duymadıkan sonra (az tırlak sanmasınlar, gerçi sansalar da tırt valla umrum da değil artık) sıkıntı yok:)
:))) hadi inşaallahhh

sirkesi az balı çok oluyor bal mideyi koruyor tek sirke zaten sağlam mideyi bile deler
Aynen ...
yarın tartı günü ve benim sabahtan 2 doktora randevum (rutin kontrollerim) var, zaten malum dönemdeyim fırsatı bulunca tartıya çıkarım yine de
Kolay gelsin ben hergün tartılıyorum iyi geliyo bana

Avene de kullandım. Kullanmadığım ne kaldı bilmiyorum.:cry: Kesin çözümü olan bir hastalık değil bunu anladım. Sanırım bununla yaşamayı öğrenmekten ve kabullenmekten başka çarem yok. Kabullenmesikçe stresim artıyor daha çok döküyorum. Ayrıca paketli gısa yediğim anda çok kötü oluyorum. Düşünün ki paketli gıdalarda ki katkı maddelrri nasıl bir zehir ki hemen çıkıyor vücuttan...
:KK43: ahh ahh

X