⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Biraz daha odaklansan neler bileceksin acaba :)
hissetmem ayrı bir şey arada hislerim çok güçlenince hiç ıskalamadan biliyorum , az önce denediğim enerji yollamak
tüm canlılar enerjiden oluşur, hatta tüm her şey enerjidir(kuantum fiziği), enerjiler gözle görülmeyen iplikler gibi titreşim yayar ve biz insanlar o kocaman enerji okyanusunun için ki enerjileriz yani aslında hepimiz biriz(birlik inancı) o yüzden enerjisi yüksek olup odaklanan biri kanal görevi yaparak o okyanustan aldığı enerjiyi başka birine yönlendirebilir
benim şimdiye kadar öğrendiğim şeyler bunlar , enerjiyi kullanmak için elbette ki çakraları (bedendeki enerji geçiş noktalarını) açmak gerekiyor , yani işin özeti bu bilmek değildi enerji transferi gibi bir şeydi :))
anlatabildim mi bilmiyorum ,bildiğim şeyleri yazmak da ve anlatmak da biraz sıkıntı yaşıyorum da

Kız yeminettim inan ki gaz değil, hala anlamadım nasıl oldu o enerjiyi aldım ben ya şoktayım nefes aldıkça içime ferahlama geliyor:)
tamam o zaman benim hissettiğim mutluluğu ve kalbim de ki heyecanı sana yollayabilmişim ayyy aferin bana veeeee rabbim sana binlerce şükürler olsun şükürler olsuuuun

hissetmem ayrı bir şey arada hislerim çok güçlenince hiç ıskalamadan biliyorum , az önce denediğim enerji yollamak
tüm canlılar enerjiden oluşur, hatta tüm her şey enerjidir(kuantum fiziği), enerjiler gözle görülmeyen iplikler gibi titreşim yayar ve biz insanlar o kocaman enerji okyanusunun için ki enerjileriz yani aslında hepimiz biriz(birlik inancı) o yüzden enerjisi yüksek olup odaklanan biri kanal görevi yaparak o okyanustan aldığı enerjiyi başka birine yönlendirebilir
benim şimdiye kadar öğrendiğim şeyler bunlar , enerjiyi kullanmak için elbette ki çakraları (bedendeki enerji geçiş noktalarını) açmak gerekiyor , yani işin özeti bu bilmek değildi enerji transferi gibi bir şeydi :))
anlatabildim mi bilmiyorum ,bildiğim şeyleri yazmak da ve anlatmak da biraz sıkıntı yaşıyorum da
Çok güzel anlatmışsınız, ( resmen bilale anlatır gibi) :))
sizi iyi ki tanıdım. Sunu farkettim her insan sizin gibi olamaz bu size verilmiş bir yetenek bence:) siz insanlara çok güzel yol gösteriyorsunuz:)

bu enerjiyle insanları iyi hissettirme işini tam başarabilirsem , onun için de söz verdim kendime karşılığın da bir izmarit tanesi bile almadan enerji yollıycam ihtiyacı olanlara
nette bir yerlere katıldım şifacılıkla ilgili ama daha ayrıntılı detay için yok korunma yok arınma enerjisi v.s. için para istiyorlar denge yasası vermek ve almak diyorlardı ben de o zaman kendime bu sözü verdim

Çok güzel anlatmışsınız, ( resmen bilale anlatır gibi) :))
sizi iyi ki tanıdım. Sunu farkettim her insan sizin gibi olamaz bu size verilmiş bir yetenek bence:) siz insanlara çok güzel yol gösteriyorsunuz:)
siz deme artık sen de gitsin be gülüm :))
bak işte burada yanılıyorsun her insan benim gibi hatta çok daha fazlası olabilir bu yetenek tüm insanlara verilerek doğuyoruz ama haberimiz yokmuş ,her zaman iyiyi güzeli isteyen herkes ama herkes bunu yapabilir her işin başında kalbi ve sevgiyi kullanmak var

Allah sizden razı olsun nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim su an o güzel kalbinizi bana değdirdiniz ne dileğiniz varsa olsun:KK68:
ayy allah senden de razı olsun gülümmmmmmm ne güzel dua ettin aminnn aminnnn
rabbim seni de hiç darda koymasın en ummadığın zaman da yüzünü güldüren ferahlık kapılarını açsın inşallah

bu enerjiyle insanları iyi hissettirme işini tam başarabilirsem , onun için de söz verdim kendime karşılığın da bir izmarit tanesi bile almadan enerji yollıycam ihtiyacı olanlara
nette bir yerlere katıldım şifacılıkla ilgili ama daha ayrıntılı detay için yok korunma yok arınma enerjisi v.s. için para istiyorlar denge yasası vermek ve almak diyorlardı ben de o zaman kendime bu sözü verdim
İnşallah başarıcaksınız, çok sevinirim sizin adınıza ne mutlu size ya takdire şayan birisiniz :nazar::KK15:

İnşallah başarıcaksınız, çok sevinirim sizin adınıza ne mutlu size ya takdire şayan birisiniz :nazar::KK15:
4 sene önce asosyal olmaya karar verdim diyip (konu komşu toplantıları günleri gelip gitme v.s. lerden elimi ayağımı çekip )kendime odaklanıp dua ettiğim de hep rabbim bana öğrenmeyi daha fazlasını öğrenmeyi nasip et diye dua ettim ve hep aynı duayı ediyorum hem de her gece

siz deme artık sen de gitsin be gülüm :))
bak işte burada yanılıyorsun her insan benim gibi hatta çok daha fazlası olabilir bu yetenek tüm insanlara verilerek doğuyoruz ama haberimiz yokmuş ,her zaman iyiyi güzeli isteyen herkes ama herkes bunu yapabilir her işin başında kalbi ve sevgiyi kullanmak var
Peki dostum diyorum o zaman:KK5:

gülüm sabah diğer kızlar gelecek bizim yazıları okuyup bunlar ne içmiş neyin kafası derlerse hiç şaşırmam:KK48:
saat de geç olmuş hadi gidip uyuyalım uyku öncesi nasıl biri olmak istiyorsan kendini o şekilde hayal edip (olabildiğince gerçekçi sesler konuşmalar ekle, kendini aynada izleyip gurur duyduğunu söyle mesela) kendimi olduğum gibi kabul ediyorum seviyorum ,tüm içtenliğimle affediyorum ve teşekkür ediyorum diyip uykuya dalmaya çalış
beynin teta dalgasında yani uykuyla uyanıklık arasında bilinç altını ikna edip yeni bilgiler ,görüntüleri eklemek daha kolaydır

X