⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Arkadaşlar Merhaba,
Bende şuracığa ilişsem olur mu acaba ?:KK36:
Çok motiveyim ve uzun zamandır içinde bulunduğum takıma geri dönmek için izne ayrıldığım kiloya inmeye çalışıyorum ama olmuyordu bir türlü.:KK42: Diyet konusunda oldukça tecrübeliyim:KK48: Çarşamba günü başlamak işime gelir. Lakin, hafta başı ve sonu başlayan diyetlerin daha az işe yaradığını düşünüyorum. Sanki zorunluluk gibi oluyor ve psikolojik olarak daha negatif etki yaratıyor bende. Çarşamba diyete başlamak için en ideal günmüş ayrıca. Bunu bir yerde okumuştum.
Tabiki eklerim seni de hoşgeldin
Çarşamba gününü attık kafadan ama demek faydalıymış :)))

tabi ki özelden yazabilirsin gülüm hiç tanımadığım bir çok buradan kişi, arkadaş bile bir çok şey için özelden yazdı öyle tanıştık , yapabileceğim bir şey olursa seve seve yardım ederim ..
kendime bir söz verdim zamanın da işe yarayan yöntemleri kim olursa olsun paylaşıp yardım etmeye , mesela psikologlar yada kişisel gelişim uzmanları EFT (duygusal özgürleştirme tekniği) yi uygulamak için seans başına 400 ile 700 tl arası isteyebiliyorlarmış duyduğum da ağzım açık kaldı çok basit bir yöntem herkes kendine uygulayabilir ana akapunktur noktalarına parmak uçlarıyla küçük vuruşlar yapılıyor, öğrenmesi de basit netten öğrenebiliyorsun, tabii onların onca sene okuması ve diplomasının ederi de var da bu kadar da pahalı olması beni cidden şaşırtmıştı :)
Teşekkür ederim
Kendimi acaip kitlediğim ve yıllarca uğraştığım konu var iki tane
Biriyle 2 yıl
Diğeriyle 8-10 yıldır uğraşıyorum ama olmuyo
İnancım gitti bi konuda
Diğerinde az kaldı :))
Tamam yazıcam bende
Bu arada bulunduğum takımda izne ayrılırken kilom 61.5’ti. Şu an maalesef 66 kiloyum. Boyum; 1.66. Yaş: 35. İzin verirseniz en azından 61.5’a inene kadar size katılmak isterim. :)
Tabiki de :)

İnanır mısın su an bana nasıl bir şey yaptınız bilmiyorum ama kafaya taktığım şeyi gülerek anıyorum saka gibi:oha:nasıl bir enerji yollamaktır bu şoktayım su an:KK68:
Çok sevindim
Keşke bana da olsa ama
Yok
Hatta bi kere işyerine bio enerjici gelmişti
Herkes ferahladı
Ben ferahlayamadım
Kendimi kitliyorum
@ekim2009 bana faydalı olursa herkese olur
Ama dediğim gibi kitliyim hemde üstüste defalarca :oha:

GÜNAYDIN KIZLAARR
sabah baya ağır bi kahvaltı yaptım. oh bee pişmanlık hissetmeden yazabiliyorum ne güzel bi grup öğlen ve akşama dengeliycem tabiki
sabah gayet sağlıklı kahvaltımı hazırlıyordum işyerinde arkadaş zeytinyağlı sarma getirmiş :KK73:
ee yenmez mi yedim tabiki
ama dediğim gibi dengeliycem diğer öğünlerde

evet öyle diyerek yemedim yarina sakladim kendimi yicem yarin onu sonra birdaha birsey yemicem :KK76:
helal olsun sanaaa :KK9::KK9::KK9:
amaa bir daha yem,ycem diyerek zihin altına budan sonra sana bir şey yok diyorsun olmazzzz ters teper
onun yerine canım çok istediğin de tadarım ama artık canım istemiyor ki diycez:KK8:

Tabiki eklerim seni de hoşgeldin
Çarşamba gününü attık kafadan ama demek faydalıymış :)))

Teşekkür ederim
Kendimi acaip kitlediğim ve yıllarca uğraştığım konu var iki tane
Biriyle 2 yıl
Diğeriyle 8-10 yıldır uğraşıyorum ama olmuyo
İnancım gitti bi konuda
Diğerinde az kaldı :))
Tamam yazıcam bende

Tabiki de :)

Çok sevindim
Keşke bana da olsa ama
Yok
Hatta bi kere işyerine bio enerjici gelmişti
Herkes ferahladı
Ben ferahlayamadım
Kendimi kitliyorum
@ekim2009 bana faydalı olursa herkese olur
Ama dediğim gibi kitliyim hemde üstüste defalarca :oha:
kelimeler büyüdür ekinoks ummm bundan sonra kendimi kitliyorum lafını ağzından da aklından da geçirme hzuru rahatlamayı mutluluğu seçiyorum diyeceğiz, ne dersen bilinç altı onu uygular

GÜNAYDIN KIZLAARR
sabah baya ağır bi kahvaltı yaptım. oh bee pişmanlık hissetmeden yazabiliyorum ne güzel bi grup öğlen ve akşama dengeliycem tabiki
sabah gayet sağlıklı kahvaltımı hazırlıyordum işyerinde arkadaş zeytinyağlı sarma getirmiş :KK73:
sabah ev yapımı olan yediğin her şey gün boyu enerjiye dönüşür sakın pişman olma afiyet şifa güç enerji olsun :))
ambalajlı katkı maddeli bedenin tanımadığı şeylerin için de olduğu şeyler yemiycez o kadar denge için protein hatta her öğün öncesi 2 bardak su 2-3 kaşık yoğurt yedin mi misler gibi erirsin yoğurt özellikle de suyu (ev yapımı olacak tabiki) göbek yağı düşmanıdır , iştahı da şıp diye kestiği gibi bağırsakdaki faydalı bakterileri arttır

sabah ev yapımı olan yediğin her şey gün boyu enerjiye dönüşür sakın pişman olma afiyet şifa güç enerji olsun :))
ambalajlı katkı maddeli bedenin tanımadığı şeylerin için de olduğu şeyler yemiycez o kadar denge için protein hatta her öğün öncesi 2 bardak su 2-3 kaşık yoğurt yedin mi misler gibi erirsin yoğurt özellikle de suyu (ev yapımı olacak tabiki) göbek yağı düşmanıdır , iştahı da şıp diye kestiği gibi bağırsakdaki faydalı bakterileri arttır
ay canım ben yoğurdu çok severim. hakkaten o etkisi varmı yemeğin yanında yerim 3 kaşık falan ev yoğurdu. nasıl yemek lazım

ben az önce uyandım troid ilacımı içtim 1 saat bekleyip sonrada ballı sirkeli suyumu içicem mevsim dönümlerin de ve kışın içiyorum hem zayıflamaya hem de bedenin dirençli olmasına faydalı bence öğlen de eşim gelince acıkırsam kahvaltı yapıcam inşallah

ay canım ben yoğurdu çok severim. hakkaten o etkisi varmı yemeğin yanında yerim 3 kaşık falan ev yoğurdu. nasıl yemek lazım
yemeklerden 10-15 dk önce 3 kaşı yoğurt boş da yiyebilirsin istersen tarçın zencefil zerdeçal üçlüsünden de ekleyebilirsin üstüne de bir şişe suyunu içtin mi iştah falan kalmıyor

kızlar gözünüzü seveyim son bahar ayına geldik okullar açıldı çoluk çocuk hastalıkları kapmaya eve getirip tüm aileye bulaştırma sezonundayız bol boll yoğurt yiyin çocuklarınıza yedirin probiyotik içerilikli ne varsa her gün yiyin korkmayın
lahana turşusu sirke yoğurt v.s. çoğu hastalığın bağışık sisteminin güçsüz düşmesinden ortaya çıkıyor , sebebi bağırsak florasındaki faydalı bakterilerin az olmasıdır bağırsaklar için tıp bilimi artık bedenin 2. beyni diyor o kadar önemli yani

Günaydın :) bu sabah bu sürprizle karşılaştım. özellikle bişey yapmadım o yüzden şaşırdım :)
54.3 tü
IMG_20180925_075201.jpg

GÜNAYDINLAR ben sabah sıcak limonlu suyumu ictim kahvaltimi yaptim yarim litre suyumu içtim
İyi yapmışsın canım günaydınnn
GÜNAYDIN KIZLAARR
Aynen
Doymak güzel oluyo
Arayı çok tutunca ...

Çok güzel güller ❤️ Günaydın ...

kelimeler büyüdür ekinoks ummm bundan sonra kendimi kitliyorum lafını ağzından da aklından da geçirme hzuru rahatlamayı mutluluğu seçiyorum diyeceğiz, ne dersen bilinç altı onu uygular
İçimden gelmiyo işte
O iç huzurunu alabilsem dicem de...

ben az önce uyandım troid ilacımı içtim 1 saat bekleyip sonrada ballı sirkeli suyumu içicem mevsim dönümlerin de ve kışın içiyorum hem zayıflamaya hem de bedenin dirençli olmasına faydalı bence öğlen de eşim gelince acıkırsam kahvaltı yapıcam inşallah
Sirke mideye zarar verebilirmiş die içmedim ben aç karnına . Sana dokunmuyor demekki
kızlar gözünüzü seveyim son bahar ayına geldik okullar açıldı çoluk çocuk hastalıkları kapmaya eve getirip tüm aileye bulaştırma sezonundayız bol boll yoğurt yiyin çocuklarınıza yedirin probiyotik içerilikli ne varsa her gün yiyin korkmayın
lahana turşusu sirke yoğurt v.s. çoğu hastalığın bağışık sisteminin güçsüz düşmesinden ortaya çıkıyor , sebebi bağırsak florasındaki faydalı bakterilerin az olmasıdır bağırsaklar için tıp bilimi artık bedenin 2. beyni diyor o kadar önemli yani
Ben hiç hastalanmam Kİ :)
Dikkat de etmem hiç :))

Günaydın :) bu sabah bu sürprizle karşılaştım. özellikle bişey yapmadım o yüzden şaşırdım :)
54.3 tü
Eki Görüntüle 2192033
Ooo günaydın kız
Demek uğurlu geldi enerjilerimiz

X