⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Günaydın kızlar. 63.1 çıktım -700 gr. gayet iyi benim için. Cidden dikkat ettim bu hafta pek kaçamak olmadı. Cascade_ anlıyorum seni canım sen üstüne düşeni yap görev sınırını biliyorsundur çok rahatsız isen amirinle konuş en azından farkında olduğunu bilsinler. Görevini yap fazlasına karışma. Ben de çok dikkat eden biriyimdir izin konusunda gider dersime girer ders bitince hallederdim hastane sağlık işlerimi hiç rapor kullanmadım mesela yapanlar çok ama benim vicdanım rahat devletten para alıyoruz tüy bitmemiş yetimin hakkı var derler ya. Bir de merak etme gün gelir herkes yaptığının karşılığını bulur.

Fiyat iyi bence ama önemli olan nasıl görüneceği çukurluklar oluştuğunu okumuştum o yüzden düşünmedim.
kimisi çok memnun kimi değil ama ben sadece bunla kalmıycam hem selülit tedavisi olucak hemdehaftada 2 gün 1 saat pilates yapıcam detoks suları ve diyetisyen kontrolünde de zayıflıycam hepsi içinde fiyat 10 seans 600 bakalım umarım etklli olur

kim çiktı bunda ...

çok güzel ifade etmişsin canım
bu arada tebrik ediyorum gayet iyi

Tebrikler regl döneminde süpersin bugun ödül vericem kendime tatlı yiyeceğim

Ohhh gel keyfim gel...
Kakaonun belgelendirilmeyen mazeretinin reddine :) şaka tabi
Mazeretinin kabulu ile, duruşma gün ve saatinin UYAP tan öğrenilmesine :)))))))

UYAP deme bana, yillardir kanser ediyo beni uyap :)) ama bu aralar sevmeye basladim, hakim izinli olunca gorebiliyorsun artik, onceden durusma gunu adliyeye gidince ogreniyorduk o kadar yolu bosa gitmis oluyoduk :))

Bence hangi departmanda mutlu olacaksan oraya gec. Calisma ortamindaki huzur her seyden onemli. Tayin durumu cok uzun surmeyecekse sabredilebilir belki ama ben kafamin rahat olacagi yerde calismayi tercih ederdim

Bugun regl oluyorum gibi. Istahim yavas yavas normale doner artik. Sabah 2 dilim ekmek yedim, cavdar mi bugday mi bilmiyorum degisik bir ekmekti. Kucuk labneler oluyor ya 20 grlik, 2 tane onlardan yedim. Birkac cesit peynir, biraz bal, taze portakal suyu ve filtre kahve. Az once de yine filtre kahve ve 4-5 kare bitter cikolata. Aksam uzun zamandir gorusmedigim bi arkadasimla gorusucem. Icki icmem muhtemelen, cok kalorili olmayan bir seyler yemeyi dusunuyorum, izgara et falan belki. Izmirde isim bitiyo bugun, cuma ankarada isim var. 1 gun icin istanbula donup ordan ankaraya gitmektense 1 gece daha izmirde kaliyim diye dusunuyorum. Cumartesi evime donucem. Acaba kac kilo arti cikicam merak ediyorum

Valla benim leptaplar memlekete kaynima gitti oonlarda yapabilir mi bilmiyoruz o zamana kadar hiç bir topige zaten bakamam ki gülüm . o zaman son kez kilo bildirimi yapayim siz de kendinize iyi bakin kızlar bu hafta 79.6 şükür 18.5 yıl sonra ilk defa bu rakamı gordum

Güzel izmirim doğduğum yer mis mis havası güzel insanı güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…