⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

sen de tarçınlı süt içersin gülüm , kimyonu hayatına daha çok kat miden güçlensin aç karnına bir tatlı kaşığı bal ye miden de ne sorun varsa iyileştirir allahın izniyle eşimin reflü ve mide ağrılarını bunlarla geçirdim hem de kimyon sevmiyordu çaktırmadan her şeye katıverdim :))şimdi seviyor alıştı tabi:-)
Verdiğin bilgiler için teşekkür ediyorum deniyecegim

yazarım tabi gülüm ben zayıflamayı bu tür şeylerle başardım ve daha önemlisi ağrıları sürekli çekmiyorum (fibromiyalji den) 4 senedir kişisel gelişim, zihin altıyla ilgili v.s. ne varsa onbinlerce sayfa yazı kitap okudum hala da okuyorum öğrenmenin sonu yok özetle şunları öğrendim
değişmeyen tek şey değişimin kendisidir
sen değişirsen tüm dünya değişir
kelimeler , düşünceler sihirdir ne söyler ne düşünürsen hayatını ona göre yaşarşın (çekim yasası)
eşimle olan ilişkim bile değişti artık öz güvenim var kendimi cidden seviyorum değerli ve saygıyı hak eden biri olduğumu biliyorum
dünyada ki en büyük mucize nedir : BENİM, SENSİN rabbimin yarattığı en olağan üstü mucizeleriz ve bunun farkın da değiliz çoğu zaman bunu farkına vardığımız da değişim başlıyor :)
Çok güzel daha da çok memnun oldum tanıştığımıza ...

Cascade_ Cascade_ canım üye alımın devam ediyosa katılabilir miyim? özellikle esnek olması ve her kilodan arkadaşın olması ilgimi çekti.
Tamam eklerim tabi ki hoşgeldin

Günaydın kızlarrr:21:
Kahvaltım: 2 yumurta haşlama, bir kare süzme peynir, bir dilim kaşar, yarım domates.
Güzel bence
ekinoz sağ olsun topiği açtı da aynı guruba denk geldik
gülüm bu aralar kendini bir boşlukta hissetme yada bir şeyler hayatın da eksikmiş gibi mi hissediyordun sanki tam mutlu olmak için, o eksiği bulman gerekiyormuş gibi miydin, ne olduğunu tam bilmesen bile
Sende sağol. Bu arada Benim aşamadığım 2 şey var. Bende beyin gücüne inanıyorum ama halledemedim
Sana özelden yazsam olur dimi
Belki bi çaresini bulursun

işte o yüzden buradasın rabbim senin şükrüne karşılık bizi denk getirdi bundan sonra kötü şeyler olup bittikten sonra sakın şükretme , şükür daha fazlasını istemektir onun yerine elhamdülillah diycez , iyi şeyler için şükredicez
Allah’a şükür ❤️

Sabah
2 h. yumurta domates salatalık
Yeşil ve kapya biber
Zeytin peynir ve çay
Öğlen 3 tane kurabiye. tuzsuz şekersiz.
Güzel dostum
Çok meşguldüm anca bakabildim
Burası çok sessiz 30 dk yürüyüş yaptım geçen hafta başladım iki günde bir yapıyorum zamanla artıracağım inşallah
Yürüyüş çok iyi olmuş
Evet ben çalışıyorum çünkü bakamıyorum

Kızlar dün zor da olsa başarmıştım ama bugün :KK20:
Çok daha fazla zorlandım
Açken ben ben değilim
Ne kadar desekte sağlıklı ve doyurucu yiyip aç kalmayalım die
Hiç de öyle olmuyo valla
:)))
İyi de o işler öyle olmuyo :KK19:
Bu akşam börek yicez valla
Kusura bakmayın
Gerginim
Hayatta sebze çorba falan yiyemem
Zaten esnek bi topik burası
:süslü:
Çok bitkinim:KK64:

Kızlar dün zor da olsa başarmıştım ama bugün :KK20:
Çok daha fazla zorlandım
Açken ben ben değilim
Ne kadar desekte sağlıklı ve doyurucu yiyip aç kalmayalım die
Hiç de öyle olmuyo valla
:)))
İyi de o işler öyle olmuyo :KK19:
Bu akşam börek yicez valla
Kusura bakmayın
Gerginim
Hayatta sebze çorba falan yiyemem
Zaten esnek bi topik burası
:süslü:
Çok bitkinim:KK64:
Kendini iyi hissedeceksen ye canım :KK19:

7BFFED02-61A0-4CD8-827E-B90EE359321F.jpeg
İyi akşamlar Kızlar
Unuttuğum bişey yoksa menümü paylaşıyorum

slm hanimlar bugun girip yazamadim sabah limonlu sicak su içtim çok güzel kahvaltı yaptın iyi yedim 1.5 kase puding yedim birdahada birsey yemedim 2 litre su ictim 1 saat yürüyus yaptim benden bukadar bugun şu an çok açım ama dayanmalıyım
Evet farkettim :)
Selam
İyi bence
Sonuçta yemek fazla yememişsin
Pudingten bişey olmaz
Sende bendensin dayanmaya çalışıyorum

X