⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Bunları hergun paylaşacak mısın? Lütfen paylaş çok iyi geldi sabah sabah:KK68:
Kendin yaparken bize de yazarsın belki
yazarım tabi gülüm ben zayıflamayı bu tür şeylerle başardım ve daha önemlisi ağrıları sürekli çekmiyorum (fibromiyalji den) 4 senedir kişisel gelişim, zihin altıyla ilgili v.s. ne varsa onbinlerce sayfa yazı kitap okudum hala da okuyorum öğrenmenin sonu yok özetle şunları öğrendim
değişmeyen tek şey değişimin kendisidir
sen değişirsen tüm dünya değişir
kelimeler , düşünceler sihirdir ne söyler ne düşünürsen hayatını ona göre yaşarşın (çekim yasası)
eşimle olan ilişkim bile değişti artık öz güvenim var kendimi cidden seviyorum değerli ve saygıyı hak eden biri olduğumu biliyorum
dünyada ki en büyük mucize nedir : BENİM, SENSİN rabbimin yarattığı en olağan üstü mucizeleriz ve bunun farkın da değiliz çoğu zaman bunu farkına vardığımız da değişim başlıyor :)

Çok severim Türk kahvesini ama miğdeme dokunuyor
sen de tarçınlı süt içersin gülüm , kimyonu hayatına daha çok kat miden güçlensin aç karnına bir tatlı kaşığı bal ye miden de ne sorun varsa iyileştirir allahın izniyle eşimin reflü ve mide ağrılarını bunlarla geçirdim hem de kimyon sevmiyordu çaktırmadan her şeye katıverdim :))şimdi seviyor alıştı tabi:-)

yazarım tabi gülüm ben zayıflamayı bu tür şeylerle başardım ve daha önemlisi ağrıları sürekli çekmiyorum (fibromiyalji den) 4 senedir kişisel gelişim, zihin altıyla ilgili v.s. ne varsa onbinlerce sayfa yazı kitap okudum hala da okuyorum öğrenmenin sonu yok özetle şunları öğrendim
değişmeyen tek şey değişimin kendisidir
sen değişirsen tüm dünya değişir
kelimeler , düşünceler sihirdir ne söyler ne düşünürsen hayatını ona göre yaşarşın (çekim yasası)
eşimle olan ilişkim bile değişti artık öz güvenim var kendimi cidden seviyorum değerli ve saygıyı hak eden biri olduğumu biliyorum
dünyada ki en büyük mucize nedir : BENİM, SENSİN rabbimin yarattığı en olağan üstü mucizeleriz ve bunun farkın da değiliz çoğu zaman bunu farkına vardığımız da değişim başlıyor :)

O kadar güzel yazmışsın ki ayni gurupta olduğumuza sevindim..

Ben bugünü toptan yazayım menüm belli çünkü

08
Bitkisel çay shake

10
Tarçınlı elma

12
Tavuk ve yağsız salata

14
Elma

16
Salatalik

18
Bitkisel çay, shake

4 lt su

O kadar güzel yazmışsın ki ayni gurupta olduğumuza sevindim..
ekinoz sağ olsun topiği açtı da aynı guruba denk geldik
gülüm bu aralar kendini bir boşlukta hissetme yada bir şeyler hayatın da eksikmiş gibi mi hissediyordun sanki tam mutlu olmak için, o eksiği bulman gerekiyormuş gibi miydin, ne olduğunu tam bilmesen bile

gülüm bu aralar kendini bir boşlukta hissetme yada bir şeyler hayatın da eksikmiş gibi mi hissediyordun sanki tam mutlu olmak için, o eksiği bulman gerekiyormuş gibi miydin, ne olduğunu tam bilmesen bile
Gerçekten zihne söz geçirip zayıflama yönteminiz çok dikkatimi çekti.
Zamanında çok kişisel gelişim kitabı okudum.
Secret kitabı filan hepsi balon etkisi gibi geldi bana ilk başta zihnime söylediklerim gerçekleşti sonra fıs oldu.
Siz baya nuray sayarı gibi olmussunuz valla helal:KK9:

Ben de o hal hep var tam mutlu olduğumu hissedecekken bir boşluk, bir eksik hatırlama hali. Arama demiyorum hatırlama..şu konu hala mevcutken nasıl mutlu olabilirim ki sorgulaması.. Ama asla sükürsüzlük degil tabi

Gerçekten zihne söz geçirip zayıflama yönteminiz çok dikkatimi çekti.
Zamanında çok kişisel gelişim kitabı okudum.
Secret kitabı filan hepsi balon etkisi gibi geldi bana ilk başta zihnime söylediklerim gerçekleşti sonra fıs oldu.
Siz baya nuray sayarı gibi olmussunuz valla helal:KK9:
o hanım kim bilmiyorum :KK43:
kişisel gelişim kitapların da eksik olan en önemli şey kalbi kullanmayı söylemiyorlar sadece beyne komutlar olumlu düşünme v.s. diyorlar sır kitabı da dahil bir çok kitap okudum işin asıl sırrı istediğimiz şeyi sanki şu anda olmuş gibi hissetmek hem bilinç altını hem kalbi bu işe inandırdığımız da ve bunu her gün yaptığımız da oluyor devamlılık şart
ben olumlarımı imajinasyonla beraber yapıyorum(zihinde canlandırma) kelimeler büyüdür doğru kelimeleri seçiyoruz hastalıktan kurtulmak yerine sağlıklıyım artık şişman olmak istemiyorum yerine artık sağlıkla rahatça zayıflıyorum(şimdiki zamanı kullanıyoruz hep) benim kalbime inandırmam 1.5 senemi aldı sürekli araştırıp okuyarak kendi kendime öğrendiğim teknikleri suya niyet yüklemek de dahil her şeyi yaptım
şimdi amacım enerjimi doğru titreşimlerle uyumlu hale getirip tam iyileşmek veee başkalarını da iyileştirebilmek manevi yada psikolojik kaynaklı rahatsızlıklardan ..

Ben de o hal hep var tam mutlu olduğumu hissedecekken bir boşluk, bir eksik hatırlama hali. Arama demiyorum hatırlama..şu konu hala mevcutken nasıl mutlu olabilirim ki sorgulaması.. Ama asla sükürsüzlük degil tabi
işte o yüzden buradasın rabbim senin şükrüne karşılık bizi denk getirdi bundan sonra kötü şeyler olup bittikten sonra sakın şükretme , şükür daha fazlasını istemektir onun yerine elhamdülillah diycez , iyi şeyler için şükredicez

o hanım kim bilmiyorum :KK43:
kişisel gelişim kitapların da eksik olan en önemli şey kalbi kullanmayı söylemiyorlar sadece beyne komutlar olumlu düşünme v.s. diyorlar sır kitabı da dahil bir çok kitap okudum işin asıl sırrı istediğimiz şeyi sanki şu anda olmuş gibi hissetmek hem bilinç altını hem kalbi bu işe inandırdığımız da ve bunu her gün yaptığımız da oluyor devamlılık şart
ben olumlarımı imajinasyonla beraber yapıyorum(zihinde canlandırma) kelimeler büyüdür doğru kelimeleri seçiyoruz hastalıktan kurtulmak yerine sağlıklıyım artık şişman olmak istemiyorum yerine artık sağlıkla rahatça zayıflıyorum(şimdiki zamanı kullanıyoruz hep) benim kalbime inandırmam 1.5 senemi aldı sürekli araştırıp okuyarak kendi kendime öğrendiğim teknikleri suya niyet yüklemek de dahil her şeyi yaptım
şimdi amacım enerjimi doğru titreşimlerle uyumlu hale getirip tam iyileşmek veee başkalarını da iyileştirebilmek manevi yada psikolojik kaynaklı rahatsızlıklardan ..
Bildiklerinizi bize somut şekilde aktarırsanız çok memnun olurum:dua:

işte o yüzden buradasın rabbim senin şükrüne karşılık bizi denk getirdi bundan sonra kötü şeyler olup bittikten sonra sakın şükretme , şükür daha fazlasını istemektir onun yerine elhamdülillah diycez , iyi şeyler için şükredicez

Karsilastiran Rabbime şükürler olsun:) Çok ilginç bir detay:KK64: hiç böyle düşünmemiştim..

Bildiklerinizi bize somut şekilde aktarırsanız çok memnun olurum:dua:
ara ara konusu açılınca o konuyla ilgili öğrendiklerimi elbette paylaşırım neyle ilgili olursa olsun hayatımıza yön vermek bizim elimiz de rabbim bu gücü bizlere bahşetmiş ama biz insanlar bunu unutmuşuz yada unutturulmuş (bilinçli bir şekilde )
tıp biliminin bile hastalıkların yüzde doksandan fazlasının stres kaynaklı olduğunu kabul ettiği bir dönem de, madem hastalıkları kendi bilinç altımız yapıyor şifayı da gayet doğal yapar olması gereken de budur

Karsilastiran Rabbime şükürler olsun:) Çok ilginç bir detay:KK64: hiç böyle düşünmemiştim..
rabbim ihtiyaç duyup istediğine göre karşına ferahlık kapıları açar kuantum yasası buna çekim yasası der
rabbim de iste kulum diyor iyiyi isteyene iyilik, kötüyü isteyene kötülük isteyene kötülük veriyor
ben 111 kiloyken hep ağlayarak dua ettim rabbim bana bir yol göster diye nasıl yapıcam ne yapacam öğreneyim dedim rabbim de ben istedikçe tesadüfler silsilesi gibi karşıma kaynaklar çıkardı okudukça öğrendim öğrendikçe heyecandan elim ayağım bile titredi ,daldırıp sabahın 6 sına kadar netten okuduğum zamanlar oldu :)

her şey o kadar kolay o kadar basitmiş ki bunu kalbime inandırmam cidden uzun sürdü her şey sevgiden geçiyor
sevmek ve affetmekten
affetmek işi bende biraz zaman aldı en zoru insanın kendini affetmesiymiş çünkü şimdiye kadar başımıza ne olumsuz şeyler geldiyse hepsine kendimiz izin verdik
artık biliyorum ben izin vermezsem kimse beni üzemez kırıp dökemez

ayy ben yine coştum çok yazmışım kusura bakmayın kızlar, birileri öğrenmek istedi mi hep böyle oluyorum benim gibi uzun zamanını almasın zorlanmadan kendine inansın başarsın istiyorum gerçi kilo konusun da hala yolun yarısındayım ama biliyorum zihnim de gördüğüm ekim gerçek benim ve o bedeni hak ediyorum biraz zaman alsa da o sağlıklı ideal bendene kavuşucam, o benimmm:))

X