⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

kizlar 1 saat yurudum oldugum yerden baya iyi oldu tartildim 63.05 tim yuruyusten sonra 62.350 hergun yapsam usenmeden 1 saat boyunca iyi olcak 2 cocukla zor oluyo şansıma yapabildim tabi oglan karisip dirdu bana kizda süt için agliyodu hem icirdim hem oldugum yerden yuruyordum
Yürüyüş çok iyi oluyor gerçekten. Ben de hergun yuruyemiyorum

Günaydın güne erken başlayın metobolik hız için inanılmaz etkili ☺️Bende çocuklar için erken başlamak zorundayım ,iki bardak ılık su bir tatlı kaşığı polen kalkar kalmaz yaptıgım faaliyet ,hava bugun çok güzel biraz açık hava yürüyüşü yapıcam kahvaltı sonrası,glütensiz beslenmeye başladığım için daha doğrusu başarmaya çalışıyorum ,kahvaltımı saat 8 gibi yapıcam ❤️Hepinize güzel sabahlar

Yarım kilo versem bile şükredeceğim:dua:
Yavaş yavaş olsun
Yeterli geri alınmasın :KK66:

kizlar 1 saat yurudum oldugum yerden baya iyi oldu tartildim 63.05 tim yuruyusten sonra 62.350 hergun yapsam usenmeden 1 saat boyunca iyi olcak 2 cocukla zor oluyo şansıma yapabildim tabi oglan karisip dirdu bana kizda süt için agliyodu hem icirdim hem oldugum yerden yuruyordum
Yürümek çok çok faydalı valla
Zor olmuş senin için :)

Annem bile bana özendi. Uzun suredir ekmek yemiyor ve yediklerine dikkat ediyor. 4 kilo vermiş :))
Ne güzel örnek olmuşsun :)

Günaydın güne erken başlayın metobolik hız için inanılmaz etkili ☺️Bende çocuklar için erken başlamak zorundayım ,iki bardak ılık su bir tatlı kaşığı polen kalkar kalmaz yaptıgım faaliyet ,hava bugun çok güzel biraz açık hava yürüyüşü yapıcam kahvaltı sonrası,glütensiz beslenmeye başladığım için daha doğrusu başarmaya çalışıyorum ,kahvaltımı saat 8 gibi yapıcam ❤️Hepinize güzel sabahlar
Günaydın evet vücudu erken çalıştırmak lazımm
Güzel bir gün olsunnn❤️❤️

AAF5ECBA-BCC7-4538-8F6D-02BCB93AF482.jpeg

En az 10 bardak su içelim kızlar
Sade Türk kahvesi de içelim mutlaka
arada türk kahvesine zencefil yada tarçın ekleyip yağ yakımını hızlandırabiliriz
mutlaka bunları biliyorsunuzdur ama ne olur olmaz hatırlatma olsun diye arada minik tüyoları paylaşmak lazım :)

sabah olumları
sağlık
mutluluk
başarı
zenginlik
huzur
enerjiyim hepsini kendime çekiyorum diyoruz çekim yasasını kendimize kullanıyoruz
sağlıkla zayıflıyorum, kendimi olduğum gibi kabul ediyorum ve seviyorum ....

kendi tekniklerimi paylaşmak istedim benim işim bedeni sağlıkla zayıflatma işini zihin altına yaptırmak :)

sabah olumları
sağlık
mutluluk
başarı
zenginlik
huzur
enerjiyim hepsini kendime çekiyorum diyoruz çekim yasasını kendimize kullanıyoruz
sağlıkla zayıflıyorum, kendimi olduğum gibi kabul ediyorum ve seviyorum ....

kendi tekniklerimi paylaşmak istedim benim işim bedeni sağlıkla zayıflatma işini zihin altına yaptırmak :)

Bunları hergun paylaşacak mısın? Lütfen paylaş çok iyi geldi sabah sabah:KK68:
Kendin yaparken bize de yazarsın belki

X