⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

ben diyet yapmıyorum diyete karşıyım (kendi adıma) kilo almak için diyet yapılır türkçe anlamı zaten ceza, bedelini ödemek demek :) avatarın altın da zaten yaşım boy kilo yazıyor ...
troid bezim yok kökten ameliyatla alındı , fibromiyalji hastasıyım boynum tahta kadar düzleşmiş (güzel ağrıyor arada)
ameliyat sonrası 111 kiloydum 2014 mart sonu olmuştum ameliyatı doktorum ablam bundan sonra aman dikkat et, artık troid bezin yok, karnını tam doyurursan iyice şişersin , olmadı bir kaç ay sonra gel mide ameliyatı yapalım demişti :)
aylarca diyet v.s. denedim yok gitmedi kilolar zaten doğuştan şişmandım ,3 derece obezdim artık ben de zihin altı beyni işleyişini araştırmaya başladım sonra olumlama kendi kendine telkin EFT(duygusal özgürleştirme tekniği) çakralar enerji, kuantum olumlama derken işi kendimce çözdüm zayıflamak yemek içmekle uğraşmakla değil bilinç altında ki yanlış inanışları değişmekle oluyormuş onları değişince geriye kalan:
acıkınca ye gerçekten açmısın kontrol et doyunca bırak oldu şükür artık obez katagorisin de değilim hem de geçen hafta itibariyle :halay::halay::halay:
Tebrikler :KK9:

Teşekkürler deneyeyim
Gelirken şişe aldım

Hoşgeldin canım seni de ekleyeceğim

Aynen :KK66:

Ben 2 den fazla da içmem
Fazlasına gerek Yok zaten sıkıyorum kendimi :)

Az yeme günün sanırım :))

Aksine iyi yeme günüm az yeme günüm yarın şok yapacağım sen bide onu gör:))

3FD1DCB1-6E50-43B8-BD79-A4B8DC7453F0.jpeg

kizlar 1 saat yurudum oldugum yerden baya iyi oldu tartildim 63.05 tim yuruyusten sonra 62.350 hergun yapsam usenmeden 1 saat boyunca iyi olcak 2 cocukla zor oluyo şansıma yapabildim tabi oglan karisip dirdu bana kizda süt için agliyodu hem icirdim hem oldugum yerden yuruyordum

X