Esnek Diyet Arkadaşlığı

sanki müşteri oymuş gibi davranıyorlarmış :) aman aman güzel yerdesin boşver :) nörüyon falan deyince soruverdim ben kırşehirliyim de :)

ben kaçırdım canım neymiş o güzel kilo verdiren :)

sanki müşteri oymuş gibi davranıyorlarmış :) aman aman güzel yerdesin boşver :) nörüyon falan deyince soruverdim ben kırşehirliyim de :)

ok anladım canım

ben kaçırdım canım neymiş o güzel kilo verdiren :)

nesfit canım şimdide nesfiti denicem inşallah pazartesiden itibarennnnnn

Son düzenleme:

ben bir kase yedim bugun sabah faazla mı oluyor ya :S

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bir kase yedim bugun sabah faazla mı oluyor ya :S

yasammmm bir çay bardağı süte 3 kaşık demiş sadeceeeee seninki accık aşıyor şekerim ama belkide sorun olmuyordur

Her cesidini yedim ama özellikle çikolatalisi pek guzel simdi kirmizi meyvelisini yiyorum hepsini deniyebilirsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ok teşekkürler canımcımmmmmm

Aksam hazirlayinca resmini atarim kizlar

Yaz aylarına fazlalıklarınızı atarak girmeniz sadece 14 gününüzü alacak. Nasıl mı? Nesfit 14 Gün Diyet Programıyla… Düzenli olarak uygulayacağını bu program sayesinde dilediğiniz forma kavuşmak hayal değil. Tülin Şahin’inde destek verdiği Nestle Nesfit Diyet Programı, hem sağlıklı beslenmenizi hemde sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlıyor. Yapılan araştırmalar sonucunda günlük tahıl tüketen kişilerin dengeli şekilde zayıflamasının çok basit olduğu söyleniyor. Sizde bu programı deneyerek yaz aylarına formda girin

KAHVALTI:
Yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit®’in yanında 1 adet meyve yiyebilir ve 1 bardak şekersiz çay ya da kahve içebilirsiniz.
1 kaseye 5 kaşık Nesfit, yarım bardak yağsız süt ekleyebilirsiniz.

ÖĞLEN:

Bu öğünde dilediğinizi yiyebilirsiniz, fakat bizim önerimiz 4 temel besin grubunu da içeren dengeli bir tabak hazırlamanız.
Yağsız ya da az yağlı yoğurt; salata ya da sebze yemeği; tam tahıllı ekmek, tam tahıllı makarna ya da bulgur pilavı ve ızgara et, tavuk ya da balık yiyebilirsiniz. Böylece süt, et, tahıl ve sebze gruplarının her birini dengeli şekilde tüketmiş olursunuz.

AKŞAM:
Yine yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit® ile yağsız yoğurt ve sebze yiyebilirsiniz.

- Daha iyi sonuç için ara öğünlerde meyve ve sebze yemeyi, günde en az iki litre su içmeyi ve egzersiz yapmayı unutmayın.

Tülin Şahin’in önerisi…

Nestlé NESFIT ile birlikte beslenme ve forma girme programını uygulamanın çok keyifli olduğunu ve Nestlé NESFIT’in kendi yaşam anlayışıyla çok uyumlu bir marka olduğunu belirten Tülin Şahin konu hakkında şunları söyledi:

“Çok yoğun tempolu yaşamım var, bu tempoda hem sağlıklı beslenmek hem de formumu korumak benim en temel ihtiyaçlarımdan biri. Nestlé NESFIT bu ihtiyacımı en iyi şekilde karşılıyor. Benim gibi dengeli bir şekilde formda kalmak isteyenler; bikini mevsimi öncesi istediği beden ölçülerine kavuşmak isteyenler Nestle NESFIT’i mutlaka denemeliler.

14 gün programındaki Nestle NESFIT’li menülerle bütün hanımlar benim gibi formda kalmayı başarabilirler. Nestle NESFIT’in 14 Gün Programı yapılan araştırmalar sonucu kendini kanıtlamış bir program. Yaz geldi, fazlalıklarım var diye kara kara düşünmeyin.

Nestle NESFIT 14 Gün Programı, biraz hareket, biraz da dikkatli ve dengeli beslenme ile düşlerinizdeki bikiniyi giymenize olanak sağlayacak.

Nestle Nesfit Kalori Miktarları

Nesfit Meyveli: PAKET(300gr) 1059 kalori
Nestle Nesfit Sade: GRAM 3.57 kalori
Neste Nesfit Çikolatalı+125ml süt: PORSİYON 160 kalori
Nestle Nesfit Çikolatalı (sütsüz): GRAM 116 kalori
Nestle Nesfit Sade + 125ml Yağsız Süt: PORSİYON 151 kalori
Nesfit meyveli (40 gr 125 ml yağsız süt ile): PORSİYON 186 kalori
Nesfit Kırmızı Meyveli 30 gr +125 ml yağsız süt: PORSİYON 151 kalori

1 kase dediği 125ml imiş yanii ok tamam şekerim seninkiyle aynı yasammmmmmm
kurtuluş yok yani bir çay bardağı olcek o kadan

Ay bende aşka geldim başlıycam valla nesfite misafir dinlemeden. Ama kayınvalidem onunla karın mı doyar gel ye der kesin

aynen yaa benim kocamdaa der aaa oda neymiş öyle;
tavuk pilav ne varsa tıkar ağzımaaaaaaaaa

Ah ahhh ben ne cekiyorum esime caktirmadan diyet yapmaya çalışıyorum sen gelmeden yedim felan diyorum ama anladi tabiki diyette oldugumu hemen kendiside bende diyet yapicam felan demeye basladi ye ne gerek var diyete felan der hep zor oluyo boyle zaten bi kere dese kilolusun diye cok zoruma gider 50 kilo fenan olurum heralde

evet çok haklısın canımm
benimde bundan yılar önce bir arkadaşım vardı bana dediki o zaman genç kızdım bekarken bundan 10 yıl önce falan
üzerimde metrixin deri kabanından vardı heves güves ondan almıştım havalı havalı yürüyordum
o arkadaşım bana dedi ki aaa eylem montun ne güzelmişşş bir arkadaşında aynısından var ama ona daha
çok yakışmış sana pek yakışmamış kilolu olduğun için dediiiiiiiii
neye uğradığımı şaşırdımm
o kadar üzüldüm o kadar kötü oldum o kızgınlıkla 10 kilo verdim
59 dan 49a düştüm geride pek almadım ne zaman yıllar
geçti evlendim bebelerime hamile kaldım o zaman aldım
yani bazen o laflar çok iyi oluyor boşver sen

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1076739 he he aldım akşam itibariyle inş başlıcam

maaşallahhh kız bu ne hızzz
ben başlayamayacam malesef eşim aradı işteyim şu anda akşama pizza mı söyleyelim
yoksa kızarmış piliç mi alayım birde pilav yaparız sınavların var yemekle uğraşma::::..........
yaaaaaaaaaaa ben bu nesfit işini yapamıcammmmmmmmmmmmmmmm

Son düzenleme:
MENÜM

08:00
1 kase special k gevrek ve yarım yağlı süt

12:00
1 büyük dilim peynir
2 kepekli ekmek
1 armut
1 dilim domates

14:30
1 dilim elma

17:00
1 kase yoğurt
6 kuru kayısı
2 yk yulaf
4 yk special k gevrek

2.5 lt su
1 saat pilates
1 fincan yeşil çay

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…