Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

neler yaptınki canım sanırım çay ve masaj değilmi yukarıda bir tarif vermişsin onu yaparım başka neler yaptın?

doc canım bu kızın resimden resime farkı var bazı resimlerde daha büyük bazılarında noral duruyor heralde çekimden ışıktan falan ama o kadarda büyük değilmiş bence verdiği pozlardan göğüs yapısından ben doğal olduğuna karar verdim bence silikon değil benim bir arkadaşım var uzun boylu ve zayıf hemde baya zayıf popo falan yok kızda ama bir göğüsler var bu kızınkinden daha büyük yani zayıf bir kızın büyük göğüsleri olmaz diye bişey yok o biraz ırsi ve en önemlisi gelişme çağında vücudun ne kadar östrojen salgıladığıyla alakalı

doc canım bu kızın resimden resime farkı var bazı resimlerde daha büyük bazılarında noral duruyor heralde çekimden ışıktan falan ama o kadarda büyük değilmiş bence verdiği pozlardan göğüs yapısından ben doğal olduğuna karar verdim bence silikon değil benim bir arkadaşım var uzun boylu ve zayıf hemde baya zayıf popo falan yok kızda ama bir göğüsler var bu kızınkinden daha büyük yani zayıf bir kızın büyük göğüsleri olmaz diye bişey yok o biraz ırsi ve en önemlisi gelişme çağında vücudun ne kadar östrojen salgıladığıyla alakalı

katılıyorum cnm benimde çok zayıf arkadaşlarım var ama göğüsleri koccaman CADIARZU

taktırın protez gitsin hiç uğraşmayın bence

yürü git kız sende..o zaman nasıl ellicek kocişlerimiz..hem çocuklarımız olcak bizim protezlerle mi emzircez..onun değiştirilmesi filan vardır..hem biz fakır kesim çocuuyuz :KK70: paramız yok bizim.. gerçi aktara da gitti paracıklarımız ama :KK70: benm malzemeleri kociş aldı ondan hariç bi 50 tl de benden gitti :KK70: hurmasıydı yağıydı cartıydı curtuydu :KK70:

cnm doru olabilir btn resimlerine bakmadım ben o resmine bakmıştım bi
ewt çok nadir de olsa büyük göğüslü zayıflar oluo ama benim çevremdekiler önce kilolu olup sonra zayıflayanlar ondan öle demiştim ama olmaz die bişi yok tbi :eek:

zayıf olup da göğüsleri iri olan çok kişi var tabi imkansız değil, bunlardan biri de ablam mesela. biraz daha büyük göğüse sahip olmayı çok istedim ama ablama hiç özenmedim. herkes istediği ölçüye kavuşur işallah ama doğa kanunu yer çekimini unutmayın derim. bu kadar iri göğüslere sahip olup da 35ine kadar dik diri kalabilenini görmedim. çok az vardır o da bakımdan ve genetiktendir.
konuyla istinaden, erkekler büyük göğüsten ziyade ele gelecek boyutta diri dik göğüsten hoşlanır. iri göğüsün sarkmışı erkekler için de itici bi unsurdur. bi çok arkadaşımdan biliyorum.

yürü git kız sende..o zaman nasıl ellicek kocişlerimiz..hem çocuklarımız olcak bizim protezlerle mi emzircez..onun değiştirilmesi filan vardır..hem biz fakır kesim çocuuyuz :KK70: paramız yok bizim.. gerçi aktara da gitti paracıklarımız ama :KK70: benm malzemeleri kociş aldı ondan hariç bi 50 tl de benden gitti :KK70: hurmasıydı yağıydı cartıydı curtuydu :KK70:

ay kıyamam kız 3000 tl yapıyolarmıs ne var bi yere girip 3 ay çalışsan yeter senden kıymetlimi taktır gitsin hem normal göüsten bi farkı olmuyo elleyince artık yeni protezlerle cocukta emzırebılıosun yazı var kışı var paso göüslerimi açıp bişiler sürüp masajmı yapcam ben şahsen hayatta uğraşmam o yöntemle çooook büyütenide görmedim uygulamayı kestiğin zaman eski haline döner 1 cm büyüse bile

cnm doru olabilir btn resimlerine bakmadım ben o resmine bakmıştım bi
ewt çok nadir de olsa büyük göğüslü zayıflar oluo ama benim çevremdekiler önce kilolu olup sonra zayıflayanlar ondan öle demiştim ama olmaz die bişi yok tbi :eek:

eed zayıf ama buyuk gouslu oluyo bende şahidim,ama bu fotodaki silikon + silikon göüsler daha sexy ve dik duruyo

ayrıca bi fotoğrafçı olarak söyliyim, görüntü dünyası insanları bunlar. ne photoshoplar uygulanıyo bunların üzerinde. arkadaşınıza dışarda gördüğünüz herhangi birine imrenin de bunlara imrenmek çok doğru değil.
göğüs boyutunun her fotoda ayrı olması zaten silikondan ki ilk gönderilen linkte silikon olduğu çok belli. doğal göğüs yapısı ne kadar iri olursa olsun asla öyle durmaz.

kızlar eğer erkeğiniz göğsünüzden şikayetçiyse onu cezalandırın..benim eşim benimkilere küçük demişti senmisin bunu söyleyen daha elletmedim dokundurtmadım...sonraları yalvarmaya başladı ....ben öyle demek istemedimde vs gibisinden...bence bunu deneyin kaydirigubbakcemile3

kızlar eğer erkeğiniz göğsünüzden şikayetçiyse onu cezalandırın..benim eşim benimkilere küçük demişti senmisin bunu söyleyen daha elletmedim dokundurtmadım...sonraları yalvarmaya başladı ....ben öyle demek istemedimde vs gibisinden...bence bunu deneyin kaydirigubbakcemile3

ayyyy kızzz alemsin ölme yaşa emi süpersin :roflol:

ay kıyamam kız 3000 tl yapıyolarmıs ne var bi yere girip 3 ay çalışsan yeter senden kıymetlimi taktır gitsin hem normal göüsten bi farkı olmuyo elleyince artık yeni protezlerle cocukta emzırebılıosun yazı var kışı var paso göüslerimi açıp bişiler sürüp masajmı yapcam ben şahsen hayatta uğraşmam o yöntemle çooook büyütenide görmedim uygulamayı kestiğin zaman eski haline döner 1 cm büyüse bile

ben öğrenciyim bebişim yaş 18 sağlık lisesi.hastanede staj yapıorm şuanda 220 tl maaşla sen nere yaptırıon protez :KK70: hem istesem yaptırırım aslında ama doğal olsun istiyorum yaa silikon çok itici gelio bana.

ayy allah seni napmasın emi kızz :KK70: ama bunun ters etkisi de olabilir tatlım ya başkalarına giderse karım bana yaklaştırmıo die.

ben öğrenciyim bebişim yaş 18 sağlık lisesi.hastanede staj yapıorm şuanda 220 tl maaşla sen nere yaptırıon protez :KK70: hem istesem yaptırırım aslında ama doğal olsun istiyorum yaa silikon çok itici gelio bana.

çok alakasız olcak ama sizin en azından stajyer de olsalar maaşınız varmış cüzi bi miktar da olsa bizim intörn doktorlara o bile yok

amaaann 200 tl verseler ne vermeseler ne yane..it gibi çalıştırıolar stajyer die..

bana seni böle sevıyorum dio...silkon taktrcam diorum (tabi mahsus para mı var :KK70:

hayır kesınlıkle böyle doğal kalacak,dio :)
o istemıo da ben istıorum ondan cok :KK70:

X