Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

melekkk en azından seni gerçekten seviyomuş..
böyle kabul ediyo büyütceksin diye yüzüne vurmuyo
öyle anlayışsız erkeklerde var gördüğüm kadarıyla burda
o açıdan şanslısın bence tatlım :)

bu düşünce erkekten erkeğe değişsede veya farketmez deselerde tercihlerine kalsa eminim hepsi normal boyutta veya büyük güzel göğüs tercih ederler siz erkek olsanız nasıl tercih ederdiniz valla bizler bayan olduğumuz halde güzel göğüsler dikkatimizi çekiyor en az erkekler kadar bizde bakıyoruz ya da bizde eksik olan bişey daha çok dikkatimizi çektiği için bakıyoruz belkide ama erkeklere hak vermemek mümkün değil Allah kadını özene bezene yaratmış sanki bütün kadınlar öyle olmasada kusursuz bir kadın heryerine baktırır

Küçük göğsü hiçbir erkek sevmez ama bakımı en kolay olan da o.
Ya yecüc ya mecüc...
Ortası yok.

melekkk en azından seni gerçekten seviyomuş..
böyle kabul ediyo büyütceksin diye yüzüne vurmuyo
öyle anlayışsız erkeklerde var gördüğüm kadarıyla burda
o açıdan şanslısın bence tatlım :)

eed cnm ben de inandım artık buna...inş hep böyle qider düşüncesi...
qLamorous cnm 73 benım :) bakma gülüom şu dolgulıu şeyler olmasa halimiz nice :)))
kıyafet seçerken dikkat edıyorum dar giymeyınce pek belli olmuo o kadar oldugu hehe:))

bilmıyorum belki o da isterdi ama senı böle seviyorum diyınce evlenene kadar bitki fln bişiler yaparım artık oldgu kadar :roflol:

tabi canım sen elinden geleni yap belkide çok çabuk cvp verir göğüslerin yaptıklarına boşuna üzülmüşüm dersin..
içinde kalmasın dene bakalım..

melekcim 73 göğüs üstü sanırım altı kaç cm. birde yaşın küçükse yaptığın şeylerden daha çabuk ve daha güzel cevap alırsın

bnm 82ydi dün şimdi küçülse bile en az 80dir ama hala meleğin koyduğu resimdeki gibi niye yaaa :S göğüs altı 70

benım doğumd cok buyudu ..doğumdan önce 85 dı çok guzeldı ..şimdi mafffffffff oldular tasıyamıom cok üzülüom toparlnmaz bunlar artık...buyuk göğüs daha buyuk dert..asla dar tsrt gıyemıon..v yaka gömlek gıyemıyon hep buyuk almn grk oda berbat oluyo..çok sitıom kuçuklturmyı.eşimin bı memnunıyetsızlıgı yok zaten olamaz su ara emzırıom..irtibatları kopuk yanii:hulya:

o kızın göğüslerıde buyuk bnmkı aynı öledı cıplak gusel ama gıyınnce sudyenle fırlıyolar yukarıya ve cabuk sarkıolar

hiç abartmıom bu kadar oldular..o yuzden ufaktan hıçççç yakınmayınnnn

Bacım Allah kolaylık versin çok zor ya...

m.joyy canım daha kızın küçükmüş çevremde doğum yapan herkesin göğüsleri 1 yıl sonra küçüldü sıkma canını seninkilerde küçülür tekrar

valla erkekten erkege degisiyor kimi büyük kimi de kücük seviyor.arkadasimin gögüslerimi baya bir büyük 100 yakin onun kocasi mennun degil en ideal gögüs ölcüleri 75 diyormus.
benimki 80,85 arasi benimkide disari cikarken iyice sar bastir birseyler yap düz dursun ben burdayim diyor der halbuki ölcü o kdar göze batcak sekilde degil.heryaldee 100 leree yakin olsa adam beni disari cikartmazdiii:))))))))))

valla erkekten erkege degisiyor kimi büyük kimi de kücük seviyor.arkadasimin gögüslerimi baya bir büyük 100 yakin onun kocasi mennun degil en ideal gögüs ölcüleri 75 diyormus.
benimki 80,85 arasi benimkide disari cikarken iyice sar bastir birseyler yap düz dursun ben burdayim diyor der halbuki ölcü o kdar göze batcak sekilde degil.heryaldee 100 leree yakin olsa adam beni disari cikartmazdiii:))))))))))

Kocan kendi öyle yaparak rahat edebiliyor muymuş?
Biraz senin yerine koysun kendini. Çok egosit düşünüyor kusura bakma ama söylemem lazım....
:kızgın:

melekcim altı kaç cm. birde yaşın küçükse yaptığın şeylerden daha çabuk ve daha güzel cevap alırsın

cnm altı nası ölçülülüo bilmıyorum men :KK43:

m.joYy koydugun o linkteki resimler gibi olsaa benmkiler başka hiçbişii istemem yaa kaydirigubbakcemile3

hemen göğsün altından bittiği noktadan ölçeceksin birde göğsün tam üstünden ölç aradaki cm. farkı senin bedenindir

X