Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

Kocan kendi öyle yaparak rahat edebiliyor muymuş?
Biraz senin yerine koysun kendini. Çok egosit düşünüyor kusura bakma ama söylemem lazım....
:kızgın:

haklisin canim ne diyebilirim ki sana valla öyle diyor ne yapcam bende sastimmm:gitme:

85 beden sütyen kullanıyorum, hatta şimdi hamilelik nedeniyle biraz daha büyüdü göğüslerim,eşim çok memnun, küçük göğüsten hiç hoşlanmazmış beyefendi....

canım o zaman doğumdan sonra silikon taktırmak zorunda kalabilirsin çünkü emzirme sonrası genelde kadınların göğüsleri pörsüyor ve bekarlıktaki halinden daha küçük oluyor içi boşalıyor k.k.deki birçok kadın bu dertten muzdarip eşinde küçük göğüs sevmiyorsa!!!

haklisin canim ne diyebilirim ki sana valla öyle diyor ne yapcam bende sastimmm:gitme:

Hiç aldırma bacım ya, benim göğsüm de sizin deyiminizle 85lik kiloma göre büyükler tipime göre.
Eskiden saklardım. Artık hiç saklamıyorum eskiden saklama telaşım olurdu.
Ne gerek var ki?
Hatta erkek arkadaşım dar giyme tamam güzel duruyorlar ama dikkat çekiyorlar filan dedi... Kötü mü duruyor dedim. Hayır çok güzel ama gene de üstüne oturan body ler giyme dedi. Umurumda değil, ben görüntülerini kabul ettikten sonra o ya da başkası karışamaz.
Bacım sen de takma sonuçta onlar sana öyle veya böyle ait...
Giy gitsin ya... :1hug::1hug::1hug::1hug::1hug::1hug::1hug:

bence de harika göğüsler :ecrin_bebek:
85 falandır o bence.sadece dik ve diri oldukları için ve yuvarlak oldukları için idealler :gitme:

bnmkiler beyaz tene pembe uç cnm çok bebeksi oluyor hakkaten :ecrin_bebek:

Arkadaşlar hiçde dert etmeyin bence küçük göğüsler belirli bir yaştan sonra ve doğumdan sonra büyüyor o yüzden eşler bu konuda çok ısrarcı olmasınlar bence ne yapalım büyük veya küçük Allah vergisi işlerine gelirse onun için dert etmeyin :)))))))):umursamaz:

Terzinin bi tanesine elbise diktiriyordum kadına dedim ki; ''Ahh irice olsaydı nasıl da güzel dururdu bu elbise!'' Anında cevap geldi, pembe uçlu meme her kadına nasip olmaz değerini bil memelerinin, hem sıkacak kadar var ya ona bak deyince hak verdim. Lambur lumbur değiller en azından napim kabullendim ve büyütmek için de bir çaba sarfetmiyorum. Sıktıkça nasılsa büyüyolaaaaar...

Terzinin bi tanesine elbise diktiriyordum kadına dedim ki; ''Ahh irice olsaydı nasıl da güzel dururdu bu elbise!'' Anında cevap geldi, pembe uçlu meme her kadına nasip olmaz değerini bil memelerinin, hem sıkacak kadar var ya ona bak deyince hak verdim. Lambur lumbur değiller en azından napim kabullendim ve büyütmek için de bir çaba sarfetmiyorum. Sıktıkça nasılsa büyüyolaaaaar...

pembe uçlu olunca daha mı makbulmüş benimki öylede :kedi:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende anlamadım valla benimki normal kahverengi crnn resimdeki senmisin yoksa öylesinemi koydun canım

benim gögüslerimde çok küçük :çok üzgünüm: 75bedeni bile doldurmuyo. erkek arkadaşım durumun pek farkında değil çünkü destekli kullanıyorum ama çok utanıyorum , evlenince şoka girecek senağlama

benim gögüslerimde çok küçük :çok üzgünüm: 75bedeni bile doldurmuyo. erkek arkadaşım durumun pek farkında değil çünkü destekli kullanıyorum ama çok utanıyorum , evlenince şoka girecek senağlama
kızzzz MNKKS! dütyeni çıkarınca nolacak laelaelaelaelae boşver takma kafana küçük müçük hiç mi hiç olanlar da var.
.

X