Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

ben uslübümde hiç bir yanlışlık göremiyorum küfretmiyorum kötü söylemiyorumm.... sadece burda bişeyi anlatmaya çalışıyorumm sen arkadaşlarla konuşurken uslübün iyide ben konnuşukenmi benim uslübüm kötü ahh ne ayıp ben çok kötü bişey yapmışımmmm

rabbim çok büyük evet sen merak etme kibirlenmedim ben uslubüne dikkat et lütfen ne demek istedğini anladım allah kimseyi hastalıkla tembih etmesin düşmanınım başına vermesin günah ya lafa bak .

günah.......................??????

daha ne söyleyeceksin göğüs kanseri olursun görürsün dedin hastalık söylenir mi ayıp ya herşeyin bir seviyesi var tatrtışmanında şun çok sinirlendim sabahtan beri gülüyorum burda ama bu çok fazla yani allahtan korkunda mı yok senin için bir insana nasıl böyle konuşursun günah günah.

evet arkadaş günahhh demiş açarken dikakt çeksin derken hiççç günah değill

ben kaçarrrr haydin allaha emanet kalın.....

açarım bu kimseyi ilgilendrimez hastalık verir rabbim görürsün diye birşey kimseye demem ben döner dolaşır başına gelir .

evlendikten sonra büyüyor gibi tıp tarihine yer eden bir açıklamada yapılmış çok hoş gerçekten.

evlendikten sonra büyüyor gibi tıp tarihine yer eden bir açıklamada yapılmış çok hoş gerçekten.
o ustu kapalı soylenıs ımza atınca bı anda buyumuyo cınsel ılıskıye grdkce buyuyo elleme vs den sanırım
benm buyudu cok kısıdende duydum

doll kırmak için yazmadım diyorsun da Allah aşkına resmen kendini övüyorsun yazdığın ilk cvpla OKudum acaba yanlış mı anladım die ablama da okudum kız resmen sizi yeriyoo aşalıyoo dedi Lütfen konu küçük göğüslü olanlara umut için dert paylaşımıdır rica ederim bilhassa kendinizde olanları yazarak sergilemek için insanların kalbini kırmayın Ellerindeki umutları hele hiç almayın

bilimsel olmayan konularda genç kızlarımızı yönlenrimeyelim ellemeyle dokunmayla cinsel ilişkiyle göğüs büyümez ,hamileilik sırasında büyür hormanal bir şekilde .size öyle gelmiştir canım tıp literatürne geçtiniz bu açıklamanızla .

sadce ben solemıorm banada demıslerdı ınanmamaıstım suanda sutyenlerım olmuyo acaba yıkayıncamı cektıler:)
ayrıca ılıskı sırasındada hormon salgılanıyor.

allahım sen buyuksun sen görüyosun.

canım hayır ya o bitkisel şeyler allah korusun hastalık oluşturabilir neyse o konu burası değil zaten orayada yazıcağım göğüse öyle bilip bilmediiniz şeyleri sürmeyin bitkisel yollradan büyütebilrim demiş ondan dedim doktorlara sorun o şekilde büyyümaz dr arkadaşlarım var olamaz bilimsel değil diyolar cinsel ilişki vs göğüs büyütmez burdan öyle yazıyorsunuz şimdi burayı okuyan bir kız acaba büyür mü diye cinsel ilişkiye girerse burayı yaşı küçük çocuklarda ookuyor benim kuzenim bile böyle bir yerde görmüş bana sordu bir kere 16 yaşında çocuk yapmayın ya lütfen .

sen kilo almışsındır bebeğim olmaz öyle şey yanlış yönlendirme birilerini.

ya da belkide 16 yaşında bi çocuk estetik silikon falanda yaptırabilir yazmayın noluurrrr:)))))ehehehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…