Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

benim göğüslerim de küçük. 36 (80)C,böyle 80 diyince büyükmüş gibi geliyor insana ama değil. Sanırım sırt ölçüsünden kurtarıyorum. Dolgulu sütyen kullanmıyorum çünkü sevmiyorum o görüntüyü,yapay görünüyor bence ve o sütyenler içinde bulunan süngerler yazın çok terletiyor. Bunun için dolgusunda su veya sıvı bulunan sütyenlerden de kullandım fakat onların da şekilleri bir süre sonra bozuluyor. O yüzden bıraktım dolgulu sütyen kullanmayı. Erkek arkadaşım bu konuyu sorun yapacak biri değil. Konusu açıldığında bu şekilde yorumlarını biliyorum. Ancak bazen ilerde silikon taktıracağımdan söz edince "çok abartma,top gibi durmadıkları sürece olabilir" şekilnde konuşuyor. Kısacası diyeceğim şu ki, her erkek bence büyük göğüsten hoşlanıyor. Hoşlanmadığını söyleyenler ise muhtemelen karşı tarafın incinmesini istemedikleri için yalan söylüyor yerimseniben

bence erkeklerin çoğu 90-95 bedenden hoşlanıyor çok büyük olsada hayır demezler yine hoşlarına gider..küçük göğüs oluncada yalandan hoşuma gidiyor derler..ne yani sevmiyorum göğüslerinimi dicek...

benim eşim şimdi param olsa silikon yaptırsam hayır demez biliyorum.hatta ben iyice kafaya koydum.paranın müsait olduğu bi zmanda yaptırmayı düşünüyorum.bide memnun olmayanlar var gerçi korkuyorumda..şu maydanoz ve soyayıya dneyim tekrar düzenli öyle tabii..CADIARZU
eşimlede bi kaç kez konuştuk bunu ..oda vallaha öle kocaman yaptıcaksan lohusalık dönemindeki gibi(doğumdan 6 ay sonrasına kadar 90-95 bedendim de) hiç yaptırma böyle kalsın diyo.(şu anda 75 b)sengözlerimebaksanabistediği 80-85 ölçülerinde dolgun ama büyük olmayan doğal görünen göğüsler..yerimseniben

benim eşim şimdi param olsa silikon yaptırsam hayır demez biliyorum.hatta ben iyice kafaya koydum.paranın müsait olduğu bi zmanda yaptırmayı düşünüyorum.bide memnun olmayanlar var gerçi korkuyorumda..şu maydanoz ve soyayıya dneyim tekrar düzenli öyle tabii..CADIARZU
eşimlede bi kaç kez konuştuk bunu ..oda vallaha öle kocaman yaptıcaksan lohusalık dönemindeki gibi(doğumdan 6 ay sonrasına kadar 90-95 bedendim de) hiç yaptırma böyle kalsın diyo.(şu anda 75 b)sengözlerimebaksanabistediği 80-85 ölçülerinde dolgun ama büyük olmayan doğal görünen göğüsler..yerimseniben

canm sen kendini nasıl mutlu edeceksen onu yap bencede 85 ideal

:ecrin_bebek: bebişlerrr yaaaa erkekler ne sewer'i boşwerinnn biz ne istioruzzz ona bakınnnn ya bnde bi sorun mu var bilmem ya da aşırı mı taktım bu durumuu bilmiorummm daa şöle bişi war kendim sewiorum sewmesinee beeniorum herkes kadar tabiki ama şöle dolgun dimdik göğüslü bir hatun yanımdan geçinceee ben bile bakıorumm bırak erkek arkadaşımaa aaa neden bakıosun dicem:)
aslında okuyunca herkese hak werdim; sanırım erkekler büyük göğüsleri sewior, ee normal ebatta sıkı göğüslerdaha güzel sarkmışların yanında.. ama erkekler bnce 95 ölçülü dimdik göğüslü dekolteyi açınca herkesin ağzını açık bırakan kadınlardan da sanki çekiniolar:KK70: bense eer öle göğüslerim olsa zil takıp oynardım.. sanırım hep annemin yüzünden,
hani bi adet vardır ya tas kapatma (göğüsler ilk büyürken istediğin ebattaki bir tas kapatılırmış ya:KK70:) bnm istediğim tası kapatmamışşşş olumunekankayizsmile

bnde kalcalarla gögüslerin ters orantılı olduğunu düşünenlerdenim....harika kalcalarım var ve gögüslerim kücük..sadece kendime bakarak sölemiyorum harika kalcaları olan kadınlara bakın iri iri gögüsler göremezsiniz..shakira ve jennifer lopez mesela bende zaten gögüslerimi onlarınkilerin boyutuna getirmek istiyorum dha fazlasını istemiyorum...idolüm shakira:))

ben buna inanmıyorum benim büyük ve dolgun göğüslerim var ama aynı zamanda dolgun kalçalara sahibim.

bencede tanıdığım çoğu arkadaşımın hem güzel kalçaları hem dolgun göğüsleri var. sıkı ve güzel kalçalar sporlada oluşturulabilir diye düşünüyorum..

her dolgun kalça güzel değildir ki, dolgundan kasıt, dar bir kıyafet giyince insanların "ne güzel kalçaları var dedirtecek" cinsten kalçalar bence. küçük göğüslü kadınlarda ben bunu görüyorum. yoksa kalçaları dolgun ve sıkı olup, küçültmeye çalışan bir sürü kadın var... ama tabi her ikisinin bir arada oldugu kadınlar da var elbet. burada değinilmek istenen şey şu: küçük göğüslü kadınların genelde "gerçekten" güzel ve dikkat çekici kalçaları oluyor.

Son düzenleme:
100 olsun istiyoruz diyen falan var ya rekorlar kitabımı amaç? psikolojik sorunu vardır illada bunu isteyenin, eş sevgili içinde değiştirilicek bişey değil bu yaratılış. göğüsleriniz aranızda büyük! sorunsa o ilişkiden hayır gelmez . hem siz eşinize vucut geliştirmesi için aynı baskıyı yapıyormusunuz? bence sağlıklı, özgüvenli hissetmek her beden sutyenden daha iyi gösterir

siz diyosunuz ya 75di 80 oldu 85di 90 oldu südyen alırken bu şekilde alabilirsiniz ama bu sizin beden ölçünüz değildir sizin dediğiniz rakamlar böyle değişemez mesela benim göğüsaltım 79 bazende 78 geliyor o zaman benim südyen ölçüm yukardan da bakabilirsiniz 80 dir. bu rakam çok kilo almadığım müddetçe asla değişmez ama göğsüm büyüdükçe cup ölçüm değişir benim göğüs çevrem 96 aradaki fark 17cm. yani C ne oluyor 80C göğsüm büyümeye devam ederse Cden D ye sonra DD ye çıkabilir sizin ölçünüzü böyle değerlendirin farkım 17cm ama hiç büyük değil inanın normal görünmesi 20cm. fark olmalı en azından ben öyle görüyorum kendimi ıntromun formülünü deniyorum bende ama faydası olmadı henüz

canm 17 cm demişsin farkı inan onun yarısını bile arayan var valla şahsen benm fark sadece 6 cm:KK43:

Erkekler anlamayacak asla kızlar. Ne kadar çabalasak da ne kadar aman büyüsün desek de '' ee büyümüyor mu'' diyenleri bile çıkabilir. Boşverin en önemlisi sağlık. Böyle diyorum ama ben de zorluyorum offf :KK43:

bence erkeklerin çoğu 90-95 bedenden hoşlanıyor çok büyük olsada hayır demezler yine hoşlarına gider..küçük göğüs oluncada yalandan hoşuma gidiyor derler..ne yani sevmiyorum göğüslerinimi dicek...

bazıları için doğru denilebilir ama benim göğüslerim çok küçük...uçları da çok büyük denilemez normall.nişanlım benim önceden göğüslerimle ilgili takıntılı olduğumu bilmese de biraz açık olucak ama minişlerime dokunduğunda resmen kendinden geçiyo...çok hoşuna gidiyor.gözleri dönüo:KK17:. çok sevdiğini söylüo.sürekli dokunmak için fırsat kolluyo :KK9: tekrar ediyorum benim memişler çok küçük 75 i bile doldurmuo minişlerim.üzülmeyin artık....kendinizi böyle kabullenin.erkekler sanki çok mu mükemmell ????

Son düzenleme:
bazıları için doğru denilebilir ama benim göğüslerim çok küçük...uçları da çok büyük denilemez normall.nişanlım benim önceden göğüslerimle ilgili takıntılı olduğumu bilmese de biraz açık olucak ama minişlerime dokunduğunda resmen kendinden geçiyo...çok hoşuna gidiyor.gözleri dönüo:KK17:. çok sevdiğini söylüo.sürekli dokunmak için fırsat kolluyo :KK9: tekrar ediyorum benim memişler çok küçük 75 i bile doldurmuo minişlerim.üzülmeyin artık....kendinizi böyle kabullenin.erkekler sanki çok mu mükemmell ????

erkekler mukemmel değil ama bence bi çağımızın kurbanıyız :KK43: tvlerde taş gibi hatunlar falan kadın vucuduyla on planda dönemimizde , e erkeklerde bundan etkilenip ister istemez kıyas yapıp karşısındakini çirkin ve yetersiz bulabilirler

erkekler mukemmel değil ama bence bi çağımızın kurbanıyız :KK43: tvlerde taş gibi hatunlar falan kadın vucuduyla on planda dönemimizde , e erkeklerde bundan etkilenip ister istemez kıyas yapıp karşısındakini çirkin ve yetersiz bulabilirler

Kesinlikle.
Dile getirmese bile biz paranoyak kadınlar düşünürüz, bunları görüyor benim hakkımda ne düşünüyor acaba yetersiz mi buluyor şöyle mi oluyor böyle mi oluyor diye.

Kesinlikle.
Dile getirmese bile biz paranoyak kadınlar düşünürüz, bunları görüyor benim hakkımda ne düşünüyor acaba yetersiz mi buluyor şöyle mi oluyor böyle mi oluyor diye.

Son düzenleme:
Kesinlikle.

ben düşünüyorum diyorum erkek olsam ben bakardım yani :KK70: onlardan biride benim olsun derdim :KK53:

ben düşünüyorum diyorum erkek olsam ben bakardım yani :KK70: onlardan biride benim olsun derdim :KK53:

Ben de bakardım. :KK52:
Biz şu kız halimizle biscolata reklamına bayıla bayıla bakmadık mı, ben kendi adıma konuşayım baktım yani. :KK9:
Geniş omuzlu erkekler daha çekici gelir mesela.
Ki erkek cinsinden bahsediyoruz... eminim içleri gidiyordur.
Ama yapacak bir şey yok... Bu da onların kaderi napalım yani. :p :KK51:
Başa gelen çekilir. :KK52:
Artık biz mi çekeriz onlar mı çeker yoksa hep beraber mi bilmem.
:KK9:

Ben de bakardım. :KK52:
Biz şu kız halimizle biscolata reklamına bayıla bayıla bakmadık mı, ben kendi adıma konuşayım baktım yani. :KK9:
Geniş omuzlu erkekler daha çekici gelir mesela.
Ki erkek cinsinden bahsediyoruz... eminim içleri gidiyordur.
Ama yapacak bir şey yok... Bu da onların kaderi napalım yani. :p :KK51:
Başa gelen çekilir. :KK52:
Artık biz mi çekeriz onlar mı çeker yoksa hep beraber mi bilmem.
:KK9:

hahaha aynen senin gibiyim , biscolata mood reklamları süper yani :KK53: geniş omuzlar süper bişi yaaaa. cidden biz bunları kız halimizle düşünebiliyosak onlar bizim 7 katımızı düşünürler , durum çok feci :KK53: Allah kıymet bilen birisiyle karşılaştırsın :nazar:

Biscolata reklamının hastayız ya! Espanolun her turlu gideri var :KK31:
Allahım sana geliyorummm yinee :KK54:

öhöm öhöm nese konuyu dagıtmayayım:nazar:

X