Eskort

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kız cuma cuma ne beddua ediyon

En azından helalinden kendi kocanla yatiyosun temiz temiz,ayyy midem kalktı sürekli başka adam,kıllı,göbekli kokar falan bide para Alcan onlardan.
Yazık ya kendi ağzı da pis aklı da düşündüğü şeye bak.
Gir bı yere çalış ne koca eline bak ne elin heriflerinin başka yerlerine

Elalem yine bi adamın eline bakıyo sen hepsinin eline bakcan.

Yasak mı Ki bu site? Benim arada karşıma çıkıyor onedioda falan. O siteden yolunu bulmuş insanlar.
Hele bir de sugar dady buldu mu, tamam. Adam kuşa baybay diyene ya da hakka göcene kadar kralsın
şuan yasak değil ama ilerde ne olacağı belli olmaz orayı da yasaklarlar aldıkları parayı vergilendirirler filan kvkdjgjkdj

Yasak mı Ki bu site? Benim arada karşıma çıkıyor onedioda falan. O siteden yolunu bulmuş insanlar.
Hele bir de sugar dady buldu mu, tamam. Adam kuşa baybay diyene ya da hakka göcene kadar kralsın
aboo yasakmış yasaklanmış

O kadar bos insanlarsiniz ki sizlere aciyorum hicbirinizin isi gucu yok kocalarinin eline bakan aciz kadinlarsiniz.
Kocanın eline bakmak elin adamlarının şeyine bakmaktan daha iyi değil mi ya hhaahhahaha fahişelik yapmayı düşünen kadın bize acziyet mavraları atıyor inanılır gibi değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…