Kedimin Cinsel Arsızlığı 🙄

Kızlar iyi aksamlar. Su an 18 aylık erkek bir scottish shorthairim var. 4 aylıkken daha hiç kızgınlığa girmeden kısırlaştırdık kendilerini.

Sonra oğlusum 1 yasindayken eve misafir bir hanımefendi geldi 🙄 bu hanımefendi kısır değildi ve kızgınlık dönemindeymis. Geceleri oğlumu uyutmadı. Maffeeetiiii çocuğumu 😂 Biz o dönem oğluşumun bir iki cinsel deneyime giriştiğini gördük. Hemen veterineri aradık. Veteriner sorun olmaz, hamile bırakamaz ama birleşme olabilir dedi.

Oldu mu bilmiyoruz.. Çok gözledik ama bizim gözlemlerimizde çocuğumuz çok atış noktasını tutturamadı 🙄😂 Zaten 2 gün sonra hanımefendi de duruldu sükür 🙄

Oğlumun bazen kendi şeyini yaladığını görüyordum ama hep temizleniyor diye düsündüm. Ki bunu da 2-3 kez görmüsümdür en fazla. Dün severken elim oraya değdi ve kedim garip sesler çıkarmaya başladı 🥲 Hoşuna gittiği belliydi 😂😂 Ve poposuna yani topların olduğu yere elimizle pıt pıt yaptığımızda hemen kıçını havaya dikiyor 😂 ve sürekli yapmamızı istiyor. Yapmıyoruz artık alışmasın diye ama internette okuduğumda ameliyattan seneler sonra tekrar kızgınlığa girenler falan varmış. Bizimki de girer mi ya? Veteriner cinsel dürtülerini değil, hamile bırakma yeteneğini aldık diyor. Ama simdiye kadar bu olanlar hariç bir aksiyonu da yok. Gayet minnoş takılıyor. 😩
Erkek kedi hep hazırdır o konuda beceremezde bizdede vardı öyle denerdi ama nasıl yapildinida bilmezdi hiç yaşamadı çünkü oy yerim onu benimde kızım var kisirlastirdim ilk ciflestirdim 6 yavru oldu ücretsiz verdim çok iyi bakıyorlar irtibattayim da sonra kisirlastirdim

Eklentiler

• IMG_20211222_114208.jpg
    IMG_20211222_114208.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 17
X