Eskort

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
25 yaşında eskort olma motivasyonun ne ? Genceciksin boş işlerle uğraşma git tedavi ol.

O kadar bos insanlarsiniz ki sizlere aciyorum hicbirinizin isi gucu yok kocalarinin eline bakan aciz kadinlarsiniz. O kadar buyuk konusuyorsunuz ki yarib bir gun colugunuzdan cocugunuzdan cikarsa hatirlayin. Herkes zor duruma gelebilir sizin gibi dusmanlar olmaz olsun

Kocanın eline bakmamak için hayat kadını olmak daha mı mantıklı yani?
Bu muhtaçlık değil kolay yoldan para kazanmanın peşine düşmek. Hiç duygu sömürüsüne girme. Kendi hayatın ne yaparsan yap ama kimseye yargı dağıtmaya çalışma.
O kadar bos insanlarsiniz ki sizlere aciyorum hicbirinizin isi gucu yok kocalarinin eline bakan aciz kadinlarsiniz. O kadar buyuk konusuyorsunuz ki yarib bir gun colugunuzdan cocugunuzdan cikarsa hatirlayin. Herkes zor duruma gelebilir sizin gibi dusmanlar olmaz olsun

Haa kocanın eline bakmak acizlik onun bunun şeyi olmak normal 😂 Gerçekten hiç iyi görmedim seni. Git tedavi ol. Herkes bir öneride bulundu insan olsan beddua etmez dinlersin. Ama işine gelmedi değil mi, çünkü diğer türlü daha kolay 😂

Kız böyle konuşma koca göbekli kıllı dayılar müşterin olunca napcan sen ona cevap ver

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X