Eskişehir///26

Özümde özlediğim, gözümde tüten, gülünce beni güldüren yüz, duyduğumda mutlu olduğum ses, sana ve kalbine GÜNAYDIN…

Sabahlarımın eşsiz güneşi, gözlerimin feri, dudaklarımın gülüşü, saçlarımın dalgası…
Eyy sen! Hayatıma anlam katan sevdiğim, sana ve kalbine GÜNAYDIN…

Yazılmamış şiirlerim, en güzel bestelerim, gül yüzlüm, gönül çiçeğim, yürek özüm, vazgeçilmezim… Eyy beni ben yapan sevdiceğim! Sana ve kalbine GÜNAYDIN…

Ellerinde her mevsim gök kuşağına uzandığım, gözlerinden mehtabın en parlak yıldızlarını topladığım, ince ince yanaklarımdan süzülen yağmurum, can özüm, yürek sızım, umutlarımın gülen yüzü, içimin acıyan yanı… Sana ve kalbine GÜNAYDIN…

Alnımda ki en güzel yazım, kaderimsin sen baharım, yokluğunda hazanı yaşatanım, eksik kalan diğer yarım, bu günüm, yarınım, güneşim, ay’ım… Sana ve kalbine GÜNAYDIN…

Ey gökyüzünde ki süzgün bulutları aklıma indirip, şimşeklerin işgallerini kafamda patlatan efsanenin sahibi!…Her gece düş olup giriyorsun ya yatağıma, uyanmak o sabahlara düşlerin en güzeli… Seni çoook seviyorum ruhumun en dingin nazlı çiçeği… O en güzel sabahlarımdan birinde sesleniyorum şimdi… Sana ve kalbine GÜNAYDIN

ayyyy süper yaaa walla tebrikler. canım bunları kendin mi ürettin yoksa bir yerden mi alıntı çok güzeller yaa.

iyi akşamlar hanımlaaaaaar rahatsız etmeyim eminim herkes ailesiyle beraber muabbetiniz şen huzurunuz sağlığınız yerinde olsun amin

herkese günaydınlar hanımlar
hepinize sevdiklerinizle güzel bir hafta sonu diliyorum

beni sorarsanız ben iyiyim çok şükür
tuhafiyeyle haşır neşir oluyorum
ama çok mutluyum tamda benim işimmiş
hanımlarla elişleriyle içiçe
accık bendede derya baykallık varmışta dışa vuramıyomuşum

buluşma dediniz öyle kaldı gene bayram geldi
eller bayramda bilem buluşuyo ya
bu bizim esesliler niye bu kadar gamsız bilemiyom

neyse hepinize sevgi ve öpücüklerimi gönderiyorum
hepinizin haftası sağlıklı mutlu geçsin inşallaha.s.a.s.a.s.

kızlar selam burada gezinirken size rastladım bozüyüklü hemşerilerimi görünce çok sevindim benide aranıza alırmısınız ben istanbul kartal a 14 yıl önce gelin geldim bozüyük ü çok seviyor ve özlüyorum benimle de yazışmanızı umuyor ve bekliyorum şimdilik herkese sevgi ve selamlar

kızlar selam burada gezinirken size rastladım bozüyüklü hemşerilerimi görünce çok sevindim benide aranıza alırmısınız ben istanbul kartal a 14 yıl önce gelin geldim bozüyük ü çok seviyor ve özlüyorum benimle de yazışmanızı umuyor ve bekliyorum şimdilik herkese sevgi ve selamlar

hoş geldin ela 11 güzel payalşımlar dilerim

satürnüm allh işlerini hayırra getirsin diğer arkadaşlarda sizlerede selam a.s.

ataturkfq4.jpg

iyi akşamlar sevgili hanımlar nasılsınız nerelerdesiniz ya herkesler ortalıklardan kaybolmuş geçen kış burası daha canlıydı bu kış ne oldu herkesler evlerine çekilmiş galiba hadi canlanın biraz kımıldayın uyanın hepinizi sevgiyle selamlayıp tek tek öptüm görüşmek üzere

iyi akşamlar hanımlar nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir ben işlerimi bitirip bir türlü bilgisayarın karşısına geçemiyorum kendimede kızıyorum çok yoğunum elacım sen nasılsın bende bozüyüklüyüm birlikte yazışalım herkesi öpüyorum iyi akşamlar

Günaydın, günaydın Pozitif düşün bugün, Önce gülümse, Sonra gül, Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta... Katıla katıla Gül, korkma Siyah renk gidecek önce, Günün pozitifleşecek, Gökkuşağı gibi aynen renk renk, Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır... Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!

günaydın esesim nasılsınız sırnaşık şey

Günaydın, günaydın Pozitif düşün bugün, Önce gülümse, Sonra gül, Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta... Katıla katıla Gül, korkma Siyah renk gidecek önce, Günün pozitifleşecek, Gökkuşağı gibi aynen renk renk, Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır... Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!

merhaba arkadaşlar gününüz güzel geçsin

iyi akşamlar hanımlar nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir ben işlerimi bitirip bir türlü bilgisayarın karşısına geçemiyorum kendimede kızıyorum çok yoğunum elacım sen nasılsın bende bozüyüklüyüm birlikte yazışalım herkesi öpüyorum iyi akşamlar

slm hemşerim sende benim gibi bi türlü iş bitiremeyenlerdensin anladım boş vakitlerinde beklerim herkese selamlar:teytey:

ela cım hoşgeldin bozüyüklü değiliz ama idare et artık :KK66:)

satürn cüm sen tuhafiyede mi çalışıyorsun yeni başladın sanırım hayırlı olsun. nerde olduğunu tam bilsem bir de muhabbeti geliştirdik mi ziyaretine gelirim:KK66:)

ela cım hoşgeldin bozüyüklü değiliz ama idare et artık :KK66:)

satürn cüm sen tuhafiyede mi çalışıyorsun yeni başladın sanırım hayırlı olsun. nerde olduğunu tam bilsem bir de muhabbeti geliştirdik mi ziyaretine gelirim:KK66:)

ne demek can lafımı olur tşk ediyorum .
a.s.

X