Eskişehir///26

frezya günaydın arkadaşım....

seher_yeli günaydın arkadaşım....

pamukelf günaydın canım sen yenisin galiba:KK66: hoşgeldin.

ee kızlar eskişehirli toğu topu 3-5 kişi var galiba hadin tanışıp kaynaşalım. mesela ben eskişehirliyim ama eskişehire yeni taşınık bu yüzden kimseyi tanımıyorum :KK43: belkim konuşa konuşa daha iyi tanırız birbirimizi ve buluşmalar düzenleyip daha iyi arkadaşlaıklara yol açarız ne dersiniz :KK66:

CNM HOŞGELDİN ARAMIZAŞeniz

günaydın arkadaşlar

mutlaka gidenler vardır ama gitmeyenler için şidettle tavsiye ediyorum..bu park süpeer...

imag0457yc6.jpg
[/IMG]

02112008165vy6.jpg
[/IMG]

02112008160wg3.jpg
[/IMG]

yeni gelenler hoşgelmişler güzel paylaşımlar diliyorum

canım bu parak tıp fakültesine yakın olan yermi yoksa.
otogarın olduğu yermi gitmek istiyorum da eğer tıpa yakın olan yerse. bizede yakın hem.

evet elvira tıpa yakın olan park canım..sazova parkı sanırım ismide:))
kesinlikle gitmeni isterim biz dün gittik hep duyuyordum ama nasip düneymiş...bayıldım.
eskişehire gerekiyordu bu tarz yerler...helal olsun başkanımıza...

selam çanlarım nasılsınız esesim nasıl herkese güzel günler diliyorum

günaydin canlar nasilsiniz
musracim resimdeki sanirim sizlersiniz aile olarak cnm
allah bozmasin bitanem
musra
seheryeli
ayla
eylül
melodis
ve yeni gelen arkadaşlar
hepinizi öpyorum

selam eskişehirimin güzel hanımları bayadır yoktum kalabalıklaşmışız nasılsınız hepınız hgnız bayanlar allah ısınızı gücünüzü denk getırsın ınsallahhhhh

günaydın arkadaşlar....

frezyacım doğru tahmin:)) resimdekiler ailem..Allah kimsenin ağız tadını bozmasın canım amin..
bende öpüyorum seni sevgiler...

tüm eseslilere güzel bir gün diliyorum..

günaydın arkadaşlar nasılsınız
frezya ablam bende seni ve diğer bütün arkadaşları kucak dolusu kojman öptüm
gününüz hergünkinden güzel geçsin görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın

günaydın kızlar gerçi öğlen oldu ama olsun:KK66: musran resimde çok güzel çıkmışsınız maşallah allah mutluluğunuzu ve tum mutlu çiftlerin mutluluğunu daim etsin inşallah. hadin kızlar sohbet edelim özledim yaw

iyi akşamlar hanımlar nasılsınız pamuk elf hoşgeldin canım güneşteki gölge sen nasılsın nerden geldin canım sakıncası yoksa ne tarafta oturuyorsun frezya musran eylül ööbürküler nerdesiniz görüşürüz

iyiyim canım evde sıkılıyorum patlıyorum:nazar: adını tam olarak bilmiyorum ama yukarı taraflarda yani odun pazarı var ya onun biraz daha yukarısındayım. sen nerde oturuyorsun ne yapıyorsun çalışıyormusun okuyormusun evlimisin bekarmısınyerimseniben

CNM HOŞGELDİN ARAMIZAŞeniz

hoşbuldum canım. walla eskişehirlileri böyle görünce çok mutlu oluyorum çabucak tanışıp kaynaşmak istiyorum çok sabırsızım sanırsam:1rolleyes:

musrancım o resmini gösterdiğin park nerde çok merak ettim esk de öyle yer varmı gitmeyi çok isterim

merhabalar hanımlar nasılsınız umarım herkes iyidir musrancım o parkın hep yanından geciyodum ama icini grmedim en yakın zamanda gideriz inşallah icinde cay bahcesi varmı hadi hep beraber gidelim güneşteki gölgem valla bu niki nde hoş ben evliyim canım 2 evladım var allah bağışlasın ev hanımıyım akarbaşında oturuyorum sende tahmin ediyom karapınardasın frezyacım bende seni cok öptüm eylülcüm sen nerlerdesin aylacım umarım sende iyidirsin allah herkesin işini rast getirsin

seher yeli arkadaşım nasılsın yeni katılanlarahoş geldiniz demişsin bende hoşbulduk diyorum.inşallah güzel şeyler paylaşmayı umuyorum görüşmek üzere.

musrancım o resmini gösterdiğin park nerde çok merak ettim esk de öyle yer varmı gitmeyi çok isterim

öncelikle teşekkür ederim canım güzel dileklerin için..esk de bu tarz yerler artık var canım..daha önceleri bizlerde bulamıyordum böyle yerler ama artık var şükür..resimlerini koyduğum yer kütahya caddesi üzerinde ,ertuğrulgazi tarafından da ulaşılabilir tıp fakültesi tarafından da bir çok girişi var sazova parkı diye geçiyor.anladığım kadarıyla sen esk in yabancısısın ama birilerine sorduğunda mutlaka söyleyecektir. bundan hariç yeni otogarın karşısında da var böyle bir park ama faliyette olup olmadığını tam olarak bilmiyorum hatta o parkta hayvanat bahçesi plaj falanda olduğunu söylüyorlar...umarım gider görürüsün ve bizlerlede paylaşırsın....

merhabalar hanımlar nasılsınız umarım herkes iyidir musrancım o parkın hep yanından geciyodum ama icini grmedim en yakın zamanda gideriz inşallah icinde cay bahcesi varmı hadi hep beraber gidelim güneşteki gölgem valla bu niki nde hoş ben evliyim canım 2 evladım var allah bağışlasın ev hanımıyım akarbaşında oturuyorum sende tahmin ediyom karapınardasın frezyacım bende seni cok öptüm eylülcüm sen nerlerdesin aylacım umarım sende iyidirsin allah herkesin işini rast getirsin

seher yelim hep beraber gidelim ancak şuan için oturalacak yerler sadece banklardan ibaret gördüğüm kadarıyla..aslında yerleri hazır kebapçı,kahve dünyası tarzında yerler dükkanlarını alıp isimlerini asmışlar ama açılmamış henüz..küçük anfi tiyatro şeklinde konser alanıda yapmışlar...sanırım yaza kadar tam anlamıyla faliyete geçer..hatta öyle tahmin ediyorumki seçimlerden önce tamamlanmış olur..

bu arada bizim buluşma da yine yalan oldu sanırım..kimseden ses seda çıkmıyor:uhm:
a.s.a.s.

selam melodi nasılsın canım epeydir uğramıyordun

kızlar bu konunun çok üzerine gittim farkındayım
ama hem topiğimiz biraz hareketlensin istiyorum hemde şehrimizin değişen çehresini paylaşalım haberdar olalım istiyorum...ben şehrimizde yapılan bu yenilik ve değişikliklere çok seviniyorum..
sizlerde bildiğiniz yenilikleri değişiklikleri paylaşırsanız çok sevinirim..

kent parka yapılan plajın resmi arkadaşlar...

cb02a759ee5c855692ef42cgt9.jpg
[/IMG]

seher_yeli teşekkür ederim walla bu rumuzu bulana kadar göbeğim çatladı diyebilirim :KK70: ooooh ne güzel evlenmişsin maşallah allah bağışlasın inşallah iki de evladın olmuş. darısı isteyenlerin başına inşallah :KK66:

rosetree sen yeni gelmişsin sanırsam sana kocamaaaaaaan hoşgeldin :KK66: anlat bakalım kendini eskişehirlimisin evlimisin bekarmısın okuyormusun çalışıyormuusun hobilerin fobilerin :KK66:

musrancım walla dediğin yerleri biliyorum desem yalan olur ama gitmeyi çok isterim zaten şuan istesemde gidemem ama yaza hazırlık yapıyorum :KK70: bu konuda sana sürekli sorular sorarım tabii kabu ledersen.

X