Eskişehir///26

merhaba hanımlar herkese hayırlı cumalar nasılsınız hepinizi öpüyorum bozüyüklü arkadaşlar yazılarınızı bekliyorum bende bozüyüklüyüm ama 15 senedir eskişehirliyim iki tane dünya tatlısı çocuğum var onlarla ilgilenmekten kendime vakit ayırıp bilgisayarın başına bile oturamıyorum hepinize svgiler

slm bende istanbulda yaşıyorum bozüyüklüyüm 13 yıldır burdayım ama herkes orda olduğu için çok sık gidiyorum bide yakın allah tan annem pazaryerine taşındı ama benim gönlüm bozüyükte kaldı orayı çok çok seviyorum kardeşim orda evli şükür de kopmadım yazışalım hemşerim aynen iki evlat da bende var allah sağlık sıhhah versin senin benim herkesin evlatlarına.:CüvCüv:

günaydın esesim nasılsınız yine kimseler yok yine buralar ıssız
cumanız mübarek olsun
frezya abla sen nasılsın

AYLACİM SAĞOL CNM İİ OLMAYA ÇALİŞİYORUM SEN NASILSIN
NASIL GİDYO CNM TEDAVI IN ÖPYORUM CNMŞeniz:Saruboceq:

günaydın arkadaşlar hepinize sağlıklı vede güzel hafta sonu dilerim hepinze mucuksssssssssssssssss

günaydınlar herkese hafta sonunuzun güzel geçmesi dileğiyle

AYLACİM SAĞOL CNM İİ OLMAYA ÇALİŞİYORUM SEN NASILSIN
NASIL GİDYO CNM TEDAVI IN ÖPYORUM CNMŞeniz:Saruboceq:

bende iyiyim frezya abla ne olsun hayat akıp gidiyor daha tahlilleri bitiripte tedaviye başlamadık ablam bundada bir hayır var demekki

hanımlar cumanız mübarek olsun frezya ayla nasılsınız diğer arkadaşlar sizler nasılsınız inşallah herkes iyidirhihoyyyt ben yine uğrarım :kahve:

iyiyim seher yeli ablam sen nasılsın sende kayboluyorsun ortalardan bak

hepiniz sevgiyle kalın

merhaba hanımlar herkese günaydın ve iyi hafta sonları bir haftadır sular sürekli gelip gidiyor yine sular yok çok sinir oldum hiç bir iş yapamıyorum ne zor bu susuzluk

elacım günaydın benimde pazaryerinde akrabalarım var annenpazaryerinde hangi mahalleye taşındı belki bizimkiler tanırlar orası küçük bir yer genelde herkes birbirini tanır bayramda kısmet olursa bizde gitmeyi düşünüyoruz.anladığım kadarıyla bozüğü çok seviyorsun pazaryeride sessiz ve sakin bir yer bozüğede yarım saat pazaryerinde tanıdıklarınız olduğu içinmi annen oraya yerleşti çocukların kaç yaşında kızmı erkekmi allah sağlık versin görüşmek üzere öptüm hoşçakal

tünaydın arkadaşlar nasılsınız bende fırsat buldukca giriyorum bu sıra örgüye taktım arkadaşlar selanik örgüsünü bitürlü yapamadım aranız da bilen varmı netten bakıyom bi türlü cözemedim neyse herkese iyi hafta sonu tatili dilerim

elacım günaydın benimde pazaryerinde akrabalarım var annenpazaryerinde hangi mahalleye taşındı belki bizimkiler tanırlar orası küçük bir yer genelde herkes birbirini tanır bayramda kısmet olursa bizde gitmeyi düşünüyoruz.anladığım kadarıyla bozüğü çok seviyorsun pazaryeride sessiz ve sakin bir yer bozüğede yarım saat pazaryerinde tanıdıklarınız olduğu içinmi annen oraya yerleşti çocukların kaç yaşında kızmı erkekmi allah sağlık versin görüşmek üzere öptüm hoşçakal

iyi akşamlar canım babam aslen pazaryerili bozüyükte sağlık ocağında çalışıyodu bende ak al vardı orda babam emekli olunca aynı sene ben evlendim onlarda orada arsa vardı ev yaptılar yerleştiler pazaryerine ama malesef iki sene sonra babamı ani kaybettik 52 yaşında annem hala orda yaşıyor 7 yıl oldu ama ben nedense pazaryerinden biraz soğudum yine seviyorum tabi ama en güzel çocukluk gençkızlık günlerim bozüyükte geçti orda hepberaberdik ardarda hepimiz evlendik sonra annemler gitti oraya taşındı en son kızkardeşimde bozüyüke gelin gitti yani ne kadar sıkıcı muhabbat yaptım yaa hemşerim valla dertleşçek birini arıyomuşum ben meğer saol hakkını helal et haa kızım 7.sınıfta oğlumda 1.sınıfa başladı seninkileride öptüm bide annem taşlık mahallasinde

merhaba arkadaşlar ben esk. ama görev nedeniyle tekirdagda bulunuyorum...

slmlar kımse yokmu esesliler nsılsınız nsıl gıdıyo hayat ben pek ugrayamıyorum benı unutmayın
öpüyorum hepınızı

herkese günaydın arkadaşlar
hepinize güzel bir pazar günü diliyorum

ya ben o kadar meşgulüm ki pc nin başına bile dakikayla oturuyorum
burada muhabbeti özlüyorum ama olmuyor

ama her gün bir dk.lığına uğrayıp sizi takip ediyorum

herkese sevgiler
öpücükleeeeeeerrrrrr

tünaydın arkadaşlar iyi pazarlar satürncüm nasılsın valla kendini işe verdin güzel bişey hem iş hem eğlence allah kolaylık versin iyi günler diliyorum

elacım meraba nasılsın öncelikle başın sağ olsun bende babamı yeni kaybettim çok zor ve üzücü birşey benimde çocuklarım seninkilere yakın yaşta taşlığı biraz biliyorum bizim akrabalarımızda oralara yakın yerde oturuyor sıkıcıda muhabbet etmedin bazen insan birşeyleri paylaşmak istiyor görüşmek üzere diğer arkadaşlar sizler nasılsınız umarım herkes iyidir

seher yeli arkadaşım selanik örgüyü biliyorum ama burada tarif etmeyi beceremem örgü güzel birşey insanı dinlendiriyor iyi örmeler

elacım meraba nasılsın öncelikle başın sağ olsun bende babamı yeni kaybettim çok zor ve üzücü birşey benimde çocuklarım seninkilere yakın yaşta taşlığı biraz biliyorum bizim akrabalarımızda oralara yakın yerde oturuyor sıkıcıda muhabbet etmedin bazen insan birşeyleri paylaşmak istiyor görüşmek üzere diğer arkadaşlar sizler nasılsınız umarım herkes iyidir

saol canm seninde başın sağolsun allah sabırlar versin bayramda gidersen belki karşılaşırız arife günü kesin bozüyükteyim allah kısmet ederse tüm arkadaşlaşlar hepinize selamlar haftaya iyi başlarsınız işallah çok güzel bir hafta diliyorum :sm_cool:

GÜNAYDIIIIIII hihoyyyt güzel mutlu hayırlı bir hafta diliyorum :sm_cool::kahve:

günaydın arkadaşlar umutlarınız hiç tükenmesin tebessüm yüzünüzden eksik olmasın

X