Eskişehir///26

günaydın canlarım
bu güzel sicak insanlara istanbuldan kucak dolusu sevgilerimi yollyorum .
hepinizi öpyorum

günaydın herkese
frezya abla nasılsın iyimisin
ben iyi olmaya çalışıyorum işte pazartesi kan vermiştim hormon tahlilleri için bugün onu alıcam bakalım değerler nasıl gerçi bugün göstermicem ama olsun daha yapılacak 2 tahlil daha var hepsini beraber götürücem artık
inşallah bu arda hamile kalırımda tekrardan o ilaç tedavisine başlamamış olurum hayırlısıyla

selam kızlar... aylacım canım inşallah hamile kalırsın canım benim yaa çok zor tedavi görmek...frezyacım sen nasılsın burdada hava cok sıcak ne güzel yaz gibi..öpüyorum hepinizŞeniz

canım allah kalbine göre versin inşallah hayırlısıyla hayırlı bir evlat nasip etsin:CüvCüv:

bu arada hayırlı akşamlar hemşehrilerimmmmm:dance:

musrancım merhaba nasılsın canım gercekten şehrimiz böyle yerlere ihtiyacı vardı hakkını yersek nankörlük olur başkanıma bende teşekür ederim şehrimiz cok değişti

hanımlar iyiakşamlar nasılsınız aylacım gecmiş olsun canım allah gönlüne göre ne muradın varsa versin inşallah frezya melodi günşcim satürncüm öbür arkadaşlar sizlerde umarım iyidirsiniz öptüm

arkadaşlar sabah sabah çok duygulandırdınız benni ya
resimleri görünce hatıralarm canlandı gözümde yaşadğim o güzel anıları tekrar anımsadım
özelikle bu kiş resmi
am sayenize tekrar görmüş oldum
hepiniz çok öpyorum

aylam cnm dün dikkat etmemişim cnm allah gönlüne göre versin cnm
inşallah tez zamanda sende anne olarak katılırsın cnm aramıza
bütün dualarım seninle güzel arkadaşim
ama öncelikle herşeyin hayırlısın diliyelim hayatım güzel haberlerini bekliyorum çok öptüm

seher yeli ablam sağol ben iyiyim sen nasılsın çok öptüm

günaydın frezya abla ve herkese frezya abla ve diğerler arkadaşlar dualarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim
dün dr ilk sonuçu aldım prolaktin hormanum yüksekmiş şimdi diğer tahlilleri bakıp ona göre karar verecek
geçen senelerde yapılan tahlil sonuçlarına baktım da bu hormon normal değerindeymiş şimdi niye böyle çıktı bilmiyorum bekliyip görücez artık
herkese hayırlı ve sağlıklı bir gün diliyorum

günaydın arkadaşlar aylaçım her şey gönlünün istediği doğrultuda güzel olsun

iii akşamlar kızlar bugün yine durgun burası......nerelerdesiniz..

gerçekten yaa neden kimse yok doğru dürüst tanışamadık gitti eskişehirimin güzel insanlarıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…