Eskişehir///26

bende eskişehirde oturuyorum.benide aranıza alırmısınız arkadaşlar.bayramımız kutlu olsun.....

slm eskişehirli arkadaşlarım... bende eskişehirliyim ama yeni taşındık arkadaşım yok hiçsenağlamasenağlama

misni sanırım sende yenisin hoşgeldin.a.s.

iyi akşamlar canlar nerlerdesiniz :nazar:
hic uğramamışsınız hayırdır hadi gelin hihoyyyt
yeni gelen canlar hoşgeldiniz umarım güzel şeyler paylaşırız a.s.
cumanız mübarek olsun görüşmek üzere :1hug:

herkese günaydın
hafta sonunuz mutlu geçsin inşallah
ben bugün tereddütler içindeyim fener ve eses karşı karşıya
eşim maça gidicek
artık bende evde tezahürat yapıcam
her iki takım içinde hayırlısı olsun
ama gönlüm eses ten yana

kızlar noldu sizee kaç günlerdir kimse ugramıyo hepinize iii akşamlar..

iyi akşamlar hanımlar herkesler gene kayıp ne oldu nerelerdesiniz

iyi akşamlar hanımlar eses 2-2 hayırlısı nasılsınız umarım herkes iyidir

ooooooooh çok sevindim. tamam bir yanım fenerli ama ne yapayım kan çekiyor sanırım es es ki ki ki eski eski es:teytey::teytey::dance::dance:

günaydııııııın arkadaşlar herkese güzel ve hayırlı pazarlar diliyorum kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile5hihoyyyt

bende eskişehirliyim arkadaşlar.......................

frezya günaydın arkadaşım....

seher_yeli günaydın arkadaşım....

pamukelf günaydın canım sen yenisin galiba:KK66: hoşgeldin.

ee kızlar eskişehirli toğu topu 3-5 kişi var galiba hadin tanışıp kaynaşalım. mesela ben eskişehirliyim ama eskişehire yeni taşınık bu yüzden kimseyi tanımıyorum :KK43: belkim konuşa konuşa daha iyi tanırız birbirimizi ve buluşmalar düzenleyip daha iyi arkadaşlaıklara yol açarız ne dersiniz :KK66:

iyi akşamlar hanımlar nasılsınız pamuk elf hoşgeldin canım güneşteki gölge sen nasılsın nerden geldin canım sakıncası yoksa ne tarafta oturuyorsun frezya musran eylül ööbürküler nerdesiniz görüşürüz

iyi akşamlar sevgili hanımlar nasılsınız gününüz güzel geçmiştir umarım ben Allah a şükür iyiyim
yeni arkadaşlar gelmişler hoş gelmişler sefalar getirmişler a.s. dilerimki güzel paylaşımlarda bulunurlar
herkeslere iyi geceler tatlı rüyalar rüyanızda sevdiklerini görün

günadin cnmlarim hepinize güzel ve sağlikli bir hafta dilerim

X