Eskişehir///26

arkadaşlar merhabalar... önümüzdeki günlerde erkek arkadaşıma sürpiz yapma için eskişehire gitmeyi düşünüyorum ama daha önce hiç gidip gezip görmediğim bir şehir sadece otobüsle başka şehire giderken otobüsün otogarda durduğu kadar biliyorum eskişehiri. Şimdi sizden isteğim eskişehirin bahçeli evler mahallesine otogardan nasıl gidebilirim. çok büyük bir mahllemidir aradığım sokağı kolay bulabilirmiyim. belki çok saçma bi konu oldu ama yardımcı olursanız eğer çok sevinirim.

bende tam bilmiyorum ama
köprübaşında adaların girişinde aksoy eczanesi var bi oraya sor
bide yine köprübaşında ama sakarya caddesinin ucunda güven eczanesi
bide kanatlının içinde bitkisel ürünler satan bi yer varmış belki orada vardır
bol şanslar eskişehirde bulamazsan internetten alırsın

hoşçakal

ninacım bahçelievlerde oturuyorum
otogarda inmene gerek yok
muavine yunusemre kampüsü veya yanık kahvede inmek istiyorum dersin
zaten bahçelievler mh. o 2 durak arasında kalıyo
sen ona çaktırmadan bağlaramı yoksa sakarya caddesinemi daha yakın oturduğunu sor
bağlara derse
yunusemre kampüsünde
sakarya caddesine derse
yanık kahvede inersin
o zaman çok aramak zorunda kalmazsın

inşallah yardımcı olmuşumdur
iyişanslar görüşürüz

çok teşekkür ederim arkadaşım allah razı olsun. bu arada Prof.Dr.orhan oğuz caddesine çok yakın gideceğim yer yine aynı yerlerdemi inmem gerekiyor

çok teşekkür ederim arkadaşım allah razı olsun. bu arada Prof.Dr.orhan oğuz caddesine çok yakın gideceğim yer yine aynı yerlerdemi inmem gerekiyor

evet canım yanık kahve durağında inersen senin için daha iyi olur
ayrıca önemli ayrıntıları okul cami pastane vs. gibi öğrenirsen senin için dahada kolay olur

aman yarabbim kimleri görüyorum....:1shok::1shok:

hoşgeldin alyazmalım özledik canım:1hug: yaa unuturmuyuz ayrıca hep konuşuyoruz sizleri....

kolay gelsin sana canımcım bereketli bol kazançlar , hayırlı müşteriler diliyorum:Saruboceq::Saruboceq:

öpüyorum seni sevgilerŞeniz

.........................kızlar istanbula çok fena yağmur yağiyor
orda havalar nasıl
musram seheryelı ablam melodis eylülüm aylama sizi seviyorum

burasıda pek farklı sayılmaz nadiyecim..bugün biraz açık ve güzel sayılır..:smiley-cool:

canım benim bende seni çok seviyorum :asigim:sen benim gözümün NURuuusunnŞeniz

merhabalar sevgili hanımlar nasılsınız
valla bir gün giremedim nelerde kaynatmışsınız ya ah ah ah bende şimdi çocukluğumdaki bayramlara gittim bak
ama ozamanlar gerçekten bi farklıydı bilmiyorum ama ben şimdi pek bi tat alamıyorum bayram mı yoksa sadece bi tatil mi belli değil
bizde bayram namazı sonrası babaannemlere giderdik kahvaltıya ordanda gezmeye çıkardık akşam oluncada yemeğe giderdik hala amca çocukları bi arda toplanılır bide gece de ortada sıçan oynunu oynardık büyük küçük demeden

her dönem çocuklara güzel ve özel fikrine katılmıyorum satürünüm..
ben hala duyabiliyorum bu heyecanı...en azından çocukluğumda annemin hazırlandığı gibi bende evimde hazırlanıyorum bayram için....bayram sabahını düşünüyorum...çocuklarımla yakınlarımla yapabileceklerimi düşünüyorum ve hala bayram ismini duyunca heyecanlanıyorum

belkide haklı olabilirsin

bayram çocuklara bayram ama bir sorsana onlara bayram diyince ne düşünüyorlar....
bizim dönemimizde yaşadığımız gibi bayram adını duyunca heyecan duyuyorlarmı ....
günler öncesinden bayram sabahının hayallerini kuruyorlarmı..
alınan bayramlıklarıyla uyuyorlarmı...topladıkları harçlıkları acaba her zaman yapamadıklarından hangisi için harcasam diye tatlı bir sıkıntıya giriyormu....

bence tüm bunların cevabı kocaman bir HAYIR.....

bak sen ne güzel demişsin bayram sabahı kahveltısının özelliğinden ve buna duyduğun özlemden bahsetmişsin.....

ama çocuklarımız bu özelliğin ve güzelliğin ne anlama geldiğini bilmiyorlar......ki bu heyecanı duysunlar
bayramlıklarıyla uyumuyorlar çünkü bayramlık diye özel bir giysi yok onlara göre
harçlıklarımı nereye harcasam diye sıkıntı duymuyor çünkü sadece bayramda değil her zaman her istedikleri yapılıyor ...ama onlar yinede beğenmiyorlar.......vs vs bunlar gibi bir çok örnek.....

bizler bu bayramlara özel güzellikleri kuyruğundan yakalamışız çok şükür ama yazıkki çocuklarımız sadece tatil gözüyle bakıyorlar bu günlere...tabiki bu durumda yetiştirenlerin çok büyük payı var....ama şartlarda ne gerektiriyosa ona uymak zorunda kalıyoruz....

ayyy ben çok uzattım aslında daha devam eder buda daha fazla sıkmayım canınızı

.........................kızlar istanbula çok fena yağmur yağiyor
orda havalar nasıl
musram seheryelı ablam melodis eylülüm aylama sizi seviyorum

canım benim saol nadiyecim çok duygulandım valla bende seni seviyorum arkadasım öptüm sewgiyle kal..Şeniz

merhaba canlar nasılsınız valla ben girmeyeli neler olmuş :lepi:nadiyecim canım sanal da olsa bende seni seviyom :1hug:sana bişey söyleyim bu kelimeyi ben herzaman kullanmam alyazma özlettin kendini gir ara sıra eylülüm satürnüm aylam melodis sizler nasılsınızkaydirigubbakcemile5 karlar perisi hoşgeldina.s. canım ülüfeeet sende gel hadi nirlerdesin senağlamagörişirüüüüz

teşekkür ederim seher yelim bende iyiyim:a015::a015:
o kelimeyi kolay kolay kullanmadığın gibi herkeside kolay kolay sevmiyorsun galiba mesela beniiiii:senağlamasenağlama aşk olsun çok kırıldım:dilcikar:

merhabalar arkadaşlar ben TGEV de gönüllü öğretmenim.Eskişehirimizin çok güzel bir eğitim parkı var hafta sonları ve hafta içi çocuklara çok güzel eğitimler veriliyor.ilgilenen olursa bilgi verebilirim!

Merhaba arkadaşlar nasılsınız..?kaydirigubbakcemile2 Ben çok yorgunum yaa..mirmirmirmirçocuklardan bir türlü fırsat bulup gelemiyorum..:ecrin_bebek::ecrin_bebeknlar yattımı hoopp bende yatağa..kafamı yastığa koyar koymaz uyuyorum..büyüdükçe yaramazlıkları artıyor..akşamları çok huysuzlar..gamyoncuiremsukaydirigubbakcemile2allah bana sağlık, kuvvet, alık, fikir versin...:Saruboceq:çünkü kafayı yemek üzereyim...kafamçokkarıştıhadi bakalım bayramada az kaldı..görüşemezsek eğer hepinize iyi bayramlar şimdiden...:1hug:bayram hazırlıkları başladı hepinizde..bende eve temizliğe yardımcı çağıracam yoksa bu çocuklar bana bişey yaptırmıyor...inşallah bugünlerde geçecek sağlıklı bir şekilde..aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz...hepinizi kokulu kokulu öptüm...Şeniz

Merhaba arkadaşlar bir kaç gündür girememiştim yine işler çok yğun eğitim sezonu basladı ya okul kalabalık.Bir de Ramazan'ın verdiği uyuşukluk var sanırım.
Eskişehir aksamları iftardan sonra çok güzel oluyo ozellikle de mağaza dolaşmak.Bu aksamda kocişi kandırırsam Espark'a gideceğim bakalım.
Ama iftar öncesi is çıkısı çok kalabalık oluyo yollar trafik berbat oluyo özellikle haller ve sakarya geçidinin orası.Çok zorlanıyorum otomobil kullanırken oyüzden aksamları esim götürüyo iyi olduu oruçlu oruçlu stres oluyorum...
Hepinizi öpüyorum güzel bir gününüz olsun insallah

valla seni çok ii anlıyorum pamukçum bendede var bi tane akşama kadar peşindeyim ..onu uyuturken bende uyuya kalıyorum..bebeklerin küçük heralde..bende bi iş yapamıyorum o benim peşimde ben onun öle dolaşıyoz akşama kadar..

CANIM SIKILIYOOOOO....senağlamaBende dışarı çıkmak dolaşmak....adalarda porsuğun kokusunu koklamak..hamamyolunda dondurma yemek...mağaza mağaza dolaşmak...çarşamba pazarına gitmek(her gittiğimde bişey bulamıyodum ama olsun)...alışveriş merkezlerinin altını üstüne getirmek sonra yorulunca oturup bişeyler yemek içmek...vb....İSTİYORUMMM.hadi çocuklar çabuk büyüyün....benneyaptımki:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…