Eskişehir///26

pamuk seni çok iyi anlıyorum canım....sıkma canını bu kadar

bu günlerde geçecek elbette....sana bişey söyliyimmi şu an kızdığın bu durumuna öyla alışacaksın ki
gün gelecek kolundan çekip zorla çıkartacaklar seni evden:)))
ama emin ol geçecek Allah yeter ki bebişlerine va sana sağlık sıhhat versin

iygclr001se2.jpg
[/IMG]

merhaba arkadaşlar bir kaç gündür girememiştim yine işler çok yğun eğitim sezonu basladı ya okul kalabalık.bir de ramazan'ın verdiği uyuşukluk var sanırım.
Eskişehir aksamları iftardan sonra çok güzel oluyo ozellikle de mağaza dolaşmak.bu aksamda kocişi kandırırsam espark'a gideceğim bakalım.
Ama iftar öncesi is çıkısı çok kalabalık oluyo yollar trafik berbat oluyo özellikle haller ve sakarya geçidinin orası.çok zorlanıyorum otomobil kullanırken oyüzden aksamları esim götürüyo iyi olduu oruçlu oruçlu stres oluyorum...
Hepinizi öpüyorum güzel bir gününüz olsun insallah

gez çanim gezzzzz benim içinde gez güzel olmazmiiiiiii

günaydin şekerler en koammanindanda öpüükler herşey gönüzçe olsun

günaydııın canlarhihoyyyt dün benim kk acılmadı bakmayalı nasılsınız eylilcüm günaydın kaydirigubbakcemile5musrancım ne dedin:Saruboceq:sen seni sevmez olurmuyum yani kk nın sayesinde seviyom kelimsini kullanmaya başlıyorumkaydirigubbakcemile3 seninle en azından yüzyüze görüşüyoz öpüyorumŞeniz seni pamukcum inşallah bugünlerde gececek canım doğal hep yaşadık sen tabi bi fazla yaşıyosun:emir_bebek::emir_bebek:sağlık olsun herkesi eylül gibi bende kocaaaaaamaaaan öpüyorum Şeniz:1hug::enbuyukkk:

günaydın kızlar benim bu sağlık problemim bitmeyecekmi
dünden ber çok hastayım aşir boğaz ve baş ağrim[ var
oğlum hastaydı ondanbana geçti
sizler iisiniz inşallah hepiniizi öpyorum/B]

pratik.jpg

> > TANIDIGIM TUM SUPER ANNELERE..SEVGİMLE..
> >
> >
> > Ben anne olmasaydım eğer...
> >
> > Topuksuz ayakkabılarla da şık olunabileceğini bilmeyecektim.
> >
> > Hamileliğim esnasında 80'li kilolara kadar çıkıp kendi çapımda ilk defa bir alanda rekorumu kıramayacaktım.
> >
> > O küçücük ellerle renkli kartonlardan yapılmış bir kâğıt parçasının bu kadar değerli olabileceğini öğrenemeyecektim.
> >
> > Kan yapsın diye danadili haşlayıp üzerine yumurta kırıp ağzının tadına da uysun diye çikolatalı pudingle karıştırmak gibi yaratıcılığın sınırlarını zorlayan tarifler keşfedemeyecektim hiç.
> >
> > Su almak için elimde kumanda ile buzdolabını açtığımda kumandayı buzdolabına koyacak kadar ya da evden çıkarken telsiz telefonu çantama atacak kadar kendimden geçmeyecektim.
> >
> > Birinin canı yandığında ötekinin bu acıyı hissedebilmesinin sadece ikiz kardeşlerde olduğunu sanacaktım.
> >
> > Sabahın köründe gözü kapalı mutfağa kadar gidip, süt ısıtıp yine gözü kapalı dönme yeteneğini kazanamayacaktım.
> >
> > Üzümün çekirdeklerini tek tek çıkarmak için insanüstü bir uğraşa asla girmeyecektim.
> >
> > Bir insanın gaz çıkarması beni bu kadar mutlu edemeyecekti.
> >
> > Büyüdüğünde arkadaşlarınla birlikte partilerde Süper Anne olarak eğlenmeyi hayal edemeyecektim.
> >
> > Babanla belki daha az kavga edecek ama sevginin evlat denilen başka bir boyutuna giremeyecektik.
> >
> > Sevginin böylesine karşılıksız olanını hiç tadamayacaktım..
> >
> > Telaşsız sevişmenin hayalini kuramayacaktım.
> >
> > Annemi bu kadar çok sevdiğimi anlamayacaktım.
> >
> > Annesinden zorla ayırdılar diye 'Uçan Fil Dumbo!' çizgi filminde böğürerek ağlamayacaktım.
> >
> > Geceleri kesintisiz uyuyacak, hafta sonunda sabahları istediğim saatte kalkacaktım ama uyandığımda yanağıma konmuş minik ellerin sıcaklığı ısıtmayacaktı yüreğimi.
> >
> > Çantamda sürekli bisküvi, ıslak mendil, bir adet oyuncak, düşer bir yerin kanar diye ayıcıklı yara bandı taşımayacaktım.
> >
> > Acıyı geçiren öpücüğün gücüne inanmayacaktım.
> >
> > 38,5 derece ateş beni de yakıp kavurmayacaktı.
> >
> > Yağmur sonrası çamurlu sularda zıplamanın keyfine varamayacak, sen bir lokma daha fazla yiyesin diye kalabalığın ortasında kafamda peçete dansı yapmayacaktım.
> >
> > Sen olmasaydın eğer yaşamın karmaşıklığını unutup tekrar basit yaşamayı öğrenemeyecektim.
> >
> > Sen olmasaydın eğer ben asla 'anne' olmayacaktım.
> >
> > Bir çocuk doğduğu anda, bir anne doğarmış... Bu lafın doğruluğuna inanmayacaktım
> >
> > BİR ANNEDEN....
> >

günaydın kızlar benim bu sağlık problemim bitmeyecekmi
dünden ber çok hastayım aşir boğaz ve baş ağrim[ var
oğlum hastaydı ondanbana geçti
sizler iisiniz inşallah hepiniizi öpyorum/B]

a.s.a.s.NADİYEİM GEÇMİŞ OLSUN HAYATIM KENDİNE İ BAK BAK BAYRAMDA GELİYOR BU ARADA HEKESİN BAYRAMI BAYRAM ŞEKERİ TATNDA GEÇSİN

nadiyecim cok gecmiş olsun canım kendini tedavi et bayrama kadar iyi ol eylülcüm bu güzel yazıyı raylaşımın icin saol öptüm artık biraz iş yapayım

selaammm kızlaar nasılsınız....

eee bu kadar soğuk hava muhabbetinden sonra soğukalgınlığı kaçınılmazdı dimi....bende üşütmüşüm kızlar üzerinize afiyet ...bugün bütün gün yattım elim kolum dökülüyor....iftardan sonra biraz kendime geldim ramazan nedeniyle bünyede zayıf düştü galiba neyse bakalım bayrama kadar atlatırız inşallah...

nadiyecim sanada çook geçmiş olsun bacım Allah şifa versin...

seher yeelliiimm seni çoook seviyorum alınmıyorsun dimii benim bu şakalarımaa...sanal manal farketmez artık sen bizim bacımız ablamızsııın....

kızlar hepiniz birbirinizden kıymetlisiniz öpüyorum hepinizi sağlık ve sevgiyle kalın

selaammm kızlaar nasılsınız....

eee bu kadar soğuk hava muhabbetinden sonra soğukalgınlığı kaçınılmazdı dimi....bende üşütmüşüm kızlar üzerinize afiyet ...bugün bütün gün yattım elim kolum dökülüyor....iftardan sonra biraz kendime geldim ramazan nedeniyle bünyede zayıf düştü galiba neyse bakalım bayrama kadar atlatırız inşallah...

nadiyecim sanada çook geçmiş olsun bacım Allah şifa versin...

seher yeelliiimm seni çoook seviyorum alınmıyorsun dimii benim bu şakalarımaa...sanal manal farketmez artık sen bizim bacımız ablamızsııın....

kızlar hepiniz birbirinizden kıymetlisiniz öpüyorum hepinizi sağlık ve sevgiyle kalın
[/QUO
geçmiş olsun çanım kendine dikat eta.s.:1hug:

Anne dışarıda alış-verişteydi. İki buçuk yaşındaki bebeğe babası gözkulak oluyordu.
Aslında bu pek de zor bir şey değildi. Yavrucak halının üzerinde 'çay seti' oyuncağıyla oynarken baba da koltuğunda gazetesini okuyor, ara sıra da bebeğinin kendisine -çay seti oyuncağının minik plastik fincanlarıyla- ikram ettiği suları çay niyetine içerek oyuna iştirak ediyordu.

Derken anne eve geldi. Baba anneye sus işareti yapıp, bebeği izlemesini istedi. Bu çok şirin hareketini annenin de görmesini istiyordu.
Anne, bebeğin elinde çay fincanıyla salondan çıkıp, biraz sonra içi su dolu olarak babasına getirmesini ve babanın da onu çaymış gibi içmesini seyretti.
Sonra gayet sakin bir tavırla elindekilerle mutfağa geçerken eşine seslendi:

'Uzanabildiği tek su kaynağının tuvalet olduğunu biliyorsun, değil mi?'

Sonuç-1: Anneler evlatlarını çok sever ve onlara dair her şeyi bilir.
Sonuç-2: Babalar evlatlarına dair bir çok şeyi bilmez ama onları çok sever: 'Babalar en son duyar' boşuna söylenmemiştir. :)

merhaba canlar cumanız mübarek kadir geceniz kutlu bütün dualarınız kabul olsun amin musrancım gecmiş olsun canım allah şifa versin kendine iyi bak canım bayrama iyi ol öptüm

selam kızlar hayırlı cumalar...kadir geceniz mübarek olsun allah hepimizin dualarını kabul etsin...

arkadaşlar kadi geceniz mübarek dualariniz kabul olsun
hayırlı cumalar diliyorum

iyi akşamlar arkadaşlar
kadir geceniz mübarek olsun
allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah
allah herkese sevdikleriyle hayırlı ömürler nasip etsin inşallah
AMİN

iyi akşamlar arkadaşlar hepinizin kadir gecesi mübarek olsun.allah açılıp dua eden ellerinize nur doldursun inşallah.dualarınız kabul olsun.a.s.

X