Eskişehir///26

Hoşbulduk canım sağolasın..
Ben bu siteyi çok seviyorum ama işyerinde bi ara yasaklamışlardı giremiyordum yeni açıldı çok sevindim
Güzel paylaşımlar dileğiyle...

senin adına sevindim canım...inşallah bi daha yasaklamazlar..

Kızlar ben Özel Anadolu Hastanesinden Dr.Ramazan Bayırlı'ya gideceğim ilk kez.Anranızda ona giden var mı Kadın doğum uzmanı kendisi.Hakkında çok iyi duyumlar aldım insallah iyi anlasırız.

selam nilay ve melodi hoşgeldiniz...

melodi canıımm seni tekrar aramızda görmek ne güzel....

nilay üzgünüm benim bir fikrim yok aramızda bilen başka arkadaşlar vardır belki...

sevgiler

hanımlar nasılsınız bakalım
valla ben bugün kötüyüm galiba soğuk havaların gelmesiyle bende soğudum çok üşüyorum galiba hasta olcam neyse sizler iyi giyinin ki üşütmeyim
sağlıkla kalın kib
hepinizi öpüyorum

valla havalar etkisini hemen gösterdi sanırım bende de 2 gündür bir kırıklık var bugünde hapşuuu hapşuuu......ikafamçokkarıştıyice şifayı kapmayız inşallah...hadi ben evdeyim aylacım sen dikkat et tam sınav üstü hasta olma:1hug:

dikkat edin kızlaaarr valla havalar aldatıyor
öpüyorum hepiciğiniziiii sevgiler

sağol canım
evet hayvalar eskişehirde birden soğudu artık kıs geliyor yanı aldanmamak lazım sabah okula gelirken bayağı üsüdüm ben...

Kızlar ben Özel Anadolu Hastanesinden Dr.Ramazan Bayırlı'ya gideceğim ilk kez.Anranızda ona giden var mı Kadın doğum uzmanı kendisi.Hakkında çok iyi duyumlar aldım insallah iyi anlasırız.

canım bende eskişehire yeni dönüş yaptım sayılır burdaki doğumcuları bilmiyorum anlıcan
ama ramazandan sonra banada lazım hangisi iyidir bilemiyorum kime gitcemi bilemiyorum senin için hayırlısı olsun canım
dr dan dönüş sonrası fikirlerini yazarsan belki banada yardımcı olmuş olursun

bende anadolu hastanesinde doğum yatım abdurrahman beydi doktorum çok iiiydi..ama bi tane ebe varki burnumdan getirdi adıda emine bana doğuma girdim bak sen doğuramıyacan cıkartırım seni dedi öle fena dı ki neler neler dedi cok piskolojimi bozdu sana denk gelmez inşallah.

günaydın eskişehirliler umarım hepiniz iyisinizdir.ben pilot andaça bi merhaba demek istedim.
canım arkadaşım nasılsın ...görüşemiyoruz...
herkesin ramazanı mübarek olsun sevgilerimle...a.s.a.s.a.s.

[
21el4.gif
iyi hafta sonu diliyorum arkadaşlar/B]

melodies cnm hş geldin nerelerdeydın özledik
nasılsın vallahı çok merak ettim seni

selam arkadaşlar
önce herkese iyi hafta sonları diliyorum

benim iş meselesi başladığıyla bittiği bir oldu
benden önce benim kociş pes etti
başlarım böyle işe dedi beni çıkarttı
ama adam da haklı
sabah ondan 1 saat önce çıkıyordum
akşam da ondan 3 saat sonra geliyordum
evli bir bayan için çalışma saatleri çok ağır gerçekten de
bide 4 gün çalıştım 3 gününde beni eczacılığa temizliğe gönderdiler
allah sizi inandırsın dün 100 e yakın cam sildim
ellerim erkek eli gibi oldu
beni eczacılıktaki pinonun kasasına almışlardı
orası da daha açılmamış badana oluyo
anlıcanız kendi yerini kendin temizle mantığıyla
4 günde canım çıktı
ama ben yinede pes etmicektim
sonuçta temizlik bikaç günlük iş
düzene girecekti
ama dediğim gibi kociş daha çabuk pes etti

neyse her şeyin hayırlısı
ben hala iş konusunda pes etmiş değilim
saatleri ve işi daha makul bir iş bulana kadar uğraşacağım

hepinize sevgiler

tünaydın canlar nasılsınız nilaycım o doktora ben gitmedim ama arkadaşim gidiyor iyi oldunu söyledi ama yinede bilemem her doktor her insana bir olmuyor gecmiş olsun satürncüm sen nasılsın hayırlısı olsun inşallah daha iyi bir yer olur biraz dinlen herkese iyi haftasonu dilerim

selam hanımlaar
güzel bir hafta sonu diliyorum...

satürncüm canım yaa hayırlısı olsun...ben pek üzülmedim açıkcası bence daha iyi şartlarda daha iyi işler bulabilirsin.....burası için seni üzmemek için yorum yapmadım ama üzerine basa basa Allah gayret kuvvet versin dediğimi hatırlarsın...inan bana oranın şartlarına 17 - 18 yaşlarında gençler bile dayanamıyorlar...orada işinin adı belli değil ne iş olsa yaptırıyorlar..söylemiştim ya benim eşim müdür diye 2 şubede de müdürlük yaptı ama müdürlük dışında herşeyi de yaptı ve yapıyor....ama ekmek jparası diye şimdilik sabrediyor 15 yıldır orada ama daha iyi bir fırsat çıktığında ayrılmayı düşünüyor tazminat durumu olmasa hemen çıkacakta...işte çocuklar olunca da insanın boynu bükük kalıyor...
Allah herşeyin hayırlısı versin...eskişehir nette çok iyi iş fırsatları oluyor onları takip etmeni tavsiye ediyorum.....

iyi günler kıslaarr öpüyorum hepiciğinizi

Merhaba Eskişehirlileerr. bende aranıza dün gece katıldım. bu sitede çok güzel vakit geçireceğime inanıorum. hoşçakalın

iyi akşamlar hanımlaaar yumi yum hoşgeldin a.s.canım güzel paylaşımlar dileğiyle kaydirigubbakcemile2hihoyyyt

iyi akşamlarrrr arkadaşlar herkese sevgilerrr.satürn boş ver canım herşeyde bir hayır vardır.allah hayırlısını versinn.

iyi akşamlar arkadaşlar

yumi yum hoşgeldin aramıza güzel paylaşımlarla hoş vakit geçirmeni diliyorum

Iyi aksamlar ki<zlar nsilsiniz hava cok yagisli dikkatli olun yollarda öpuyorum hepinizi

X