Eskişehir///26

günaydın eseses ın güzel hanımları
hepinize güzel hafta sonu dilyorum

tünaydınlar arkadaşlar nasılsınz hafta sonunuz güzel geçsin
evet musrancım kpss ye çalışıyorum bakalım ne olacak
okuldan sonra baya bi süre sonra çalışmak zor geldi bütün konuları unutmuşum baklım ne olacak başaralirmiyim bilmiyorum

selam herkese kızlar nsılsınız allah herkesin işini gücünü denk getirsin
enamel hg aramıza

selaammm esesim

nasılsınız...bugün kimseler uğramamış buralara...

ramazan rehavetinin pazar gününde daha bir yoğunlaşmasındanmıdır acep...

neyseee öpüyorum hepinizi sevgilerimi gönderiyorum

musran geldim geldim onca işimin arasında bir uğradım mutfaktayım yemek telaşesindeyim akşama misafir var ama yinede aklım sizde hepinize selamlar öptüm eskişehirime selamlar

inanmak başarmanın yarısıdır derler ya canım...
sen buna inanmışsın ve bu yola girmişsin..ben inanıyorumki başaracaksın..yerimseniben
Allah hakkında hayırlısını gönlüne göre versin inşallah..:Saruboceq:

canlarım iyi günler umarım hepinizde iyi sağlıklı ve mutlusunuzdur yarın okullar başlıyoooo telaşe hazırlık heyecan başladı bile görüşürüüüüz

günaydınlar eskişehirim nasılsınız bakalım
okula giden bütün çocuklarımıza Allah akıl versin derslerinde başarılı olsunlar

Merhaba arkadaşlar..Nasılsınız..?Çocuklar uyurken bir bakayım dedim...

slmlar herkese kolay gelsın günaydınlar allah bugünde işinizi gücünüzü denk getirsin

merhbalar canlarım nasılsınız bugün okullu olduk allah bütün cocuklarımıza zihin acıklığı versin hsaycım allah herkesin işini rast getirsin her zaman inşallah eylülcüm niye uyanamadın sahura kadar oturdunmu görüşürüz

slm arkadaşlar hepinize güzel bir hafta dilyorum
yeni eğitim yılımız hayırlı olsun ALLAH yavrularımıza zihin açiklği versin

canlar iyi günler nasılsınız umarım herkes iyidir eylül keyfinize pek düşkünsünüz maaşallah görüşürüz

merhabalar...nasılsınız arkadaşlar..? bu çocuklargamyoncuiremsukaydirigubbakcemile2 beni çok yoruyo yaa..mirmirmirmir

nadiyecim ben burdayım kııız nasılsın oralarda ne var ne yok

merhaba pamukcum cocuklar ikizmi annesi napıyolar yavrucuklar kücüklermi :emir_bebek
kız musran nerlerdesin hadi gel inşallah bi sorun yoktur
satüüüürn ayla aylanın görümcesi öbürküler nerlerdesiniz kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…