Eskişehir///26

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız???

seher yelim yok çok şükür bir sorun...

okul telaşı işte, birde evde yoktuk giremedim nete yoksa aklım hep sizlerde...

seviyorum hepinizi öpüldünüüüzzz

merhaba pamukcum cocuklar ikizmi annesi napıyolar yavrucuklar kücüklermi :emir_bebek

evet teyzesi ikizler..:emir_bebek::emir_bebek:henüz 5 aylıklar büyücekler inşallah..:nazar:kaydirigubbakcemile5 yeni uyuttum bir bakayım dedim size..ama uyudukları belli değilki şimdi kalkarlar..en fazla 15 dk.senağlama

öncelikle hayırlı ramazanlar bende doğma büyüme eskişehirliyim şu an istanbuldayım
tatiller denk gelirse neden olmasın sizlerle tanısmak isterim:1hug:

arkadaslar bende varım tatilller uyarsa sizinle tanısmak isterim

merhaba pamukcum cocuklar ikizmi annesi napıyolar yavrucuklar kücüklermi :emir_bebek
kız musran nerlerdesin hadi gel inşallah bi sorun yoktur :eek:
satüüüürn ayla aylanın görümcesi öbürküler nerlerdesiniz kaydirigubbakcemile
iyi akşamlar sevgili hanımlar nasılsınız bakalım
ablam buralardayız sevgili görümcecimde işe başldı ondan yok ortalarda alşamları eve kendini zor attığından giremiyor siteye
herkese hayırlı akşamlar

Sl arkadaşlar aslinda bn bir senedir kk ya üye olmama rağmen buraya hiç yazmamiştim.bende eskişehirliyim herkese selam

günaaaydııın canlar nasılsınız ben dün kk ya giremedim:nazar:
sayfa acılmadı daha na var ne yok barbie ve ohrid hoşgeldiniz güzel ve mutlu paylaşımlar dilerima.s.
pamukcum sana coooook kolay gelsin bayaa bi işn zor gamyoncuiremsuama annesi onlar büyüyünce ne güzel olurlar:emir_bebek::emir_bebek: allah sağlık versin görüşürüüüz :1hug:

slm kızlar ıyı ıftarlar hepınıze şimdiden bu yıl ılk defa oruc tutuyorum kızlar bıraz halsızım sızler umarım benden daha ıyısınızdır hamıle olunca eşim izin vermıyo ama dayanamadım yarın tutmambellkı neyse allaha emanet olun kızlar

iyi akşamlar canlar

benim topiğimde bana sitem eden sevgili arkadaşlarım sizlere ihanet edermiyim hiç
ben o topiği açalı aylar oldu yeni değil
sadece son günlerde biraz hareketlendi o kadar ben de topik sahibi olarak cevap yazıyorum haliyle
seheryelim ben hep burdayım merak etme sizleri bırakmam

buraya da hergün bakıyorum hiç ihmal etmiyorum aslında ama baktım ki en çok ben yazıyorum onun için biraz ara verdim..sadece teşekkürlerimi bildiriyorum...

öpüyorum hepinizi sevgiyle kalın

IYI AKSAMLAR KIMSE YOKMU Yw hemsehrılerım nerdesınız????

Günaydinlarin en güzelisizlerin olsun arkadaşlar ülfetcimi gören varmi uğramiyor sanirm küstümü bize musran pilotandaç ayla seher yeli hsay26

selam kızlar iftar saati yaklaşıyor

hepinize hayırlı iftarlar..
rabbim şu mübarek ayda yaptığınız tüm ibadetleri kabul etsin inşallah...
herşey gönlünüzce olsun..

dilek10vd9.jpg

arkadaşlar hepinize güzel hafta sonu dilyorum

günaydın ablalarım canlarım nasılsnız...iyi haftasonları dilerim hepinize...yeni gelenler hoşgeldiniz..kaç gündür giremiyorum işi bırakıcam 10 ekimde onun derdi var bi yandan iş arıyorum onun telaşı..hayırlısı olsun artık.Allah başta sağlık sıhhat versin

X