Eskişehir///26

Günaydinlar canlar nasilsiniz herkese selamlar yüzünüzden tebesüm eksik olamasin

Herkese hayirli günler kizlarrrr nasilsiniz iyimisiniz

merhabalar herkese a.s.nasılsınız kızlar hsay eylül nadiyem bugün burda olanlar hepinizi öpüyorum Şenizmuuuuusraaaan nerlerdesin kız görüşürüz kaydirigubbakcemile

buralardayım ablam

sizleri takipteyim
koparmıyyım hiç sizden

hepinizi çok seviyorum

nasılsınız kızlar nasıl gidiyor hayat.. sanırım bugünlerde herkes için yoğun ve telaşlı....

öpüyorum hepinizi sevgiyle ve sağlıkla kalın

kızlar adınızı soyadınızı yazın saç tipini söylesin diye bir topikte
[/IMG] ben bu çıktım yaaa

sizce böyle olabilirmiyim ben(
:roflol::roflol::roflol:

Arkadaşlar 1491 mesaj olmuş bakalim 1500 mesaj kime nasip olacak takipteyim

kızlar adınızı soyadınızı yazın saç tipini söylesin diye bir topikte
[/IMG] ben bu çıktım yaaa

sizce böyle olabilirmiyim ben(
:roflol::roflol::roflol:

hayır olamaz:jeyyar: sana hiiiiic yakışmaz sen böyle güzelsin:1hug: allah sahibine bağışlasınhihoyyyt amin

iyi akşamlar hanımlar bu aralar sınav çalışacağım diye pek giremiyorum siteye kusuruma bakmayın
msjlarım açık görünüyor ama genede bilemem ayarlarıyla hiç aynamadım
ya şimdi ben nur abla mı diyeyim nadiye ablamı geçi nadiyeye alışmak biraz zor gelcek gibi ama neyse yazan nikini diyeyim bali nadiye abla

Bilmemkine sanirim olabilirde olmayabilirde

nasıl yanii eylülüm hiç bir fikrin yokmu

o kadar sohbetler ettik seninle topraaam aşk ol...onlardanda mı bi tip oluşmadı kafanda bana dair

yani olabilirde hııııklava:

hayır olamaz:jeyyar: sana hiiiiic yakışmaz sen böyle güzelsin:1hug: allah sahibine bağışlasınhihoyyyt amin

saol ablacım o senin gönlünün güzelliği Şeniz

Allah hepimizi sevdiklerimize bağışlasın inşallah:Saruboceq:

günaydın esesın güzel hatunları nasılısın benim bugün dr randevum var bakalım ne olacak dularnız eksik etmeyın

selam kızlar hayırlı günleer..

nadiye dualarımız seninle canım..hayırlı haberlerle dönersin inşallah

merhaba canlarım nasılsınız nadiyecim inşallah iyi haberlerle gelirsin
pilotcum nerlerdesin kac gündür musranim sen neler yapıyosun
şöyle bakıyorumda ikimiz buranın demir başı yız satürnüm yine kayıplarda alyazma ülüfet hepten kayıp

musran mesajımı aldınmı?

aldım pilotum aldım..yerimsenibensen online olduğun birgün göndereceğim msn den..yada mail yoluylamı göndereyim..maili unutmuştum şimdi geldi aklıma

iyiyim seher yelim ne olsun..o gün sanada resimleri göndermek için mesaj yazmıştım msn de..senden cevap gelmeyince sonra hallederiz dedim..

alyazma ve ülüfet yokluklarına alıştırdılar malesef:1closedeyes:satürn de kayıplarda bakalım yine..işe girecekti ya belki olduysa işi bilemiyorum artık..hayırsız bunlar hayırsız:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…