Eskişehir///26

güna
66yxiw0.jpg
ydın arkadaşlarve

merhaba arkadaşlar
burdayım kızlar merak etmeyin iyiyyim
sitemlerinizi okuyorum
bana bi ramazan rehaveti geldi
hiç bir iş yapmıyorum
hiç bi şeye konsantre olamıyorum
maalesef henüz iştende haber gelmedi ihtiyaçta var
onada moralim bozuluyor

neyse sizler iyisiniz inşallah
pilot seher yeli musran ve diğer arkadaşlar hepinize sevgilerimi gönderiyorum
ÖPÜYORUUUUUMMMM

slm kızlar herkese hayırlı cumalar hayırlı sabahlar kib allaha emanet olun inşallaaaahhhhh hemşehrilerim

merhaba arkadaşlar cumanız mübarek olsun

satürnüm o rehavet bende de var valla..kk da dolaşıp atmaya çalışıyorum..sende gel kk ya konsantre ol ..bu arada iş için hayırlısını diliyorum senin için üzülme ondan heber çıkmadıysa bir başkası olur sıkma canını sen istedikten sonra bulursun mutlaka...Allah hayırlısını denk getirsin...öpüyorum bende seni..

kızzlaaar hepinizi öpüyorum tekrar hayırlı cumalar dualarda buluşmak ümidiyle by

nadiye nasılsın
dr la randevun nasıl geçti bacım varmı bir gelişme merak ettim

nadiye nasılsın
dr la randevun nasıl geçti bacım varmı bir gelişme merak ettim

cnm şimdilik önemli bişey yok dedi fakat kıst için ilaç verdi içip dr gidece anlayacağin bu ay hep dr dayım cnmsüreklı takıp adecekler
sen nasılsınçok öpyorum cnmŞeniz

arkadaşlar hayırlı cumalar canlarım ya mesajları merak ettim ama yanlış oldu öğrenirim herhalde şu anda beni görseniz karın ağrısından kıvranıyom sıkıntıdan size bakiim dedim bir bilgisi olan varsa karın ağrı hakkında yazarsa memnun olurum öptüüüm

cnm geçmiş olsun ablacım bi kaç gündür bende öyleydım ölyom sandım
hel akşamm çok kötü oldum devam aders dr git ablam öpyom

herkeslere merhabalar nasılsınız keyfiniz yerindedir umarım geçmiş olsun seheryeli ablam inşallah en kısa zamanda geçer ağrın hepiniziöptüm iyi günler

cnm şimdilik önemli bişey yok dedi fakat kıst için ilaç verdi içip dr gidece anlayacağin bu ay hep dr dayım cnmsüreklı takıp adecekler
sen nasılsınçok öpyorum cnmŞeniz

önemli birşey olmadığına sevindim canımcım..yeterki rahatsızlığından kurtulda..takibini bırakma...Allah tez zamanda sifasını versin:Saruboceq:

arkadaşlar hayırlı cumalar canlarım ya mesajları merak ettim ama yanlış oldu öğrenirim herhalde şu anda beni görseniz karın ağrısından kıvranıyom sıkıntıdan size bakiim dedim bir bilgisi olan varsa karın ağrı hakkında yazarsa memnun olurum öptüüüm

canım benim yaaa kıyamam nedir senin bu karın ağrısından çektiğin:1hug:..yine üşüttünmü yoksa..ablam ihmal etmede bi dr a git barikaydirigubbakcemile..eğer oruç tutabiliyorsan belki onunda etkisi vardır..geçmiş olsun ablacım a.s.

Herkese iyi akşamlar...Malesef ben her zaman gelemiyorum yanınıza..Başımda dünyalar tatlısı,tatlı belalarım benim iki bebeğim var..Bütün günüm onlarla geçiyor..Oturmaya bile vakit bulamıyorum..Neyse onlar sağlıklı olsunlarda başka bişey istemem...ÖPTÜM...

iyi akşamlar musrancım ve diğer arkadaşlar nasılsınız bakalım
pamukcum Allah bebeklerini sana bağışlasın sen onları biraz büyüt ondan sonra aramızda hiç çıkmazsın şimdi onların sana ihtiyaçları var hele bide iki tane olunca bir başka oluyorlar

saol aylacım..ALLAH isteyen herkese nasip etsin anne olmayı..yanımda yardım edecek kimse olmayınca zor..ALLAH bana sabır versin...

iyi akşamlarr

aylacım sen ne sınavına çalışıyorsun canım yakında kpss var onamı ??başarılar diliyorum sana

pamuk aylaya katılıyorum çocuklar daha önemli tabi...bizler hep buradayız sen şimdilik böyle arada selam ver o da yeter sonra bol bol görüşürüz inşallah.

kendinize iyi bakın sevgileeeerr

X