Eskişehir///26

GUNAYDIM CNIM ALLAH KOLAYLIK VERSIN SINAVA GIRCEKMISIN ALLAH DENK GETIRSIN CNIMa.s.

tünaydın canlaaar nasılsınız ben dün giremedim ne var ne yok umarım herkes iyidir iyi hafta sonu dilerim baaaaaaayyyyyy

Seher nerdesin sen kayip seni sanada iyi hafta sonralari cnim

[/IMG]

nasılsınız hanımlar güzel bir gün diliyorum

Günaydinlarin en güzelisizlerin olsun arkadaşlar ülfetcimi gören varmi uğramiyor sanirm küstümü bize musran pilotandaç ayla seher yeli hsay26

eylülüm nasılsın..gecikmelide olsa cevap vermek istedim

ülüfetle birkeç hafta önce telefonla görüşmüştük...
eşinden ve çocuklardan pc başına oturmaya sıra gelmiyor diye sitem ediyordu...
birde hem çalıştığı için hemde evinde çalıştığı için çok yoğun giremiyormuş...

yalnız laf aramızda bazen giriyor buraya yazmadan kaçıyor ben bunu biliyorum...sengözlerimebaksanab (şimdi o bu yazdıklarımı okur kızarda yazar birşeylerkaydirigubbakcemile3)

teşekkür ederim arkadaşım ülfetin çalıştığını bilmiyordum merak etim işte insan sanırım dostlara çabuk alışıyor

canlar nerdesiniz kaydirigubbakcemile5ikinci sayfaya düşmüşüz Çok üzgünüm çoook evde hic kimse kalmadımı cokmu meşgulsünüzkafamçokkarıştı huhuuuuuu kızlaaaaar hadi geliiiin eh tam yemek saati cokacimcoookyaklaşıyo hanımlar mutfaktalar iftardan sonra bekliyoruuuuuum :sm_cool:

iyi akşamlar herkeslere nasılsınız hanımlar iyisinizdir umarım ben kocişimden ve evdeki işlerden pek fırsat bulupta giremiyorum arada bi teşekkür edip çıkıyorum ne olur kusuruma bakmayın olurmu :asigim:
seviyorum sizleri :1hug:Şeniz
herkeslerede afiyet olsuncokacimcoook

ayla sanırım herlez öle bir ramazan rehavetliği çöktü herkese herkes kısa kısa mesajlar yazıp çıkıyor olsun canım hiç haber alamaktan iyiydir herşey gönlünüzce olsun ramazandan sonra uzun uzun sohpet ederiz inşallh kahveler benden pasta böreklerde hepinizi öptüm

selaaam esesim nasılsınız..hihoyyyt

son yazılan mesajlara katılıyorum ramazan rehaveti içerisindeyiz...mirmirmirmir
hayırlısıyla şu mübarek ayı atlatalım umarım sonra bol bol sohbet ederiz..

öpüyorum hepinizi sevgiyle kalın...Şeniz

sınava girecek çocuklarımızın Allah yardımcısı olsun inşallah

enamel
rabbim senin kızınla beraber tüm sınava gireceklerin yardımcısı olsun
emeklerini , umutlarını boşa çıkartmasın inşallah

canım eskişehirim bende ıkıbucuk sene yasadım cok sevdim eskişehiri simdi cok arıyorum valla cok daha gelişmiş hayal kahvesinin orda oturuyordum heyyy gidi gunler heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ozledim

iyi haftalar kızlar hepinze nsılsınız hemşehrilerim

kızlar benım esımde gırcek kpss benıde dualarınzda eksık etmeyın allaha emanet olun

musrancığım daha önce uğramıştım kendi aralarında buluşma telaşındaydı mınavılar bende ingiliz kaldım uğramadım bir daha fakat artk arada bi uğrarım hepinize sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…