Eskişehir///26

biz neciyiz kız çabuk unutulduk :mymeka: klava: kaydirigubbakcemile5

unuturmuyum hiiç bacıımm girmiyonuz hiç siteye yada eses e klava:klava:napıyımnaniknanik

canıımmm iyiyki sende varsın..:1hug: sildim ben resimleri isteyen olursa tekrar koyarımyerimseniben

gel kııızz sen geelll..klava:
kim varda kimle gruplaşcaz bacıımmmsositososito3 kişiylemi grup kuracaz
öptüm seni uzatma arayııı bak almayız seni bir daha grubaaa:mymeka:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlaaarrrr selammmm

öncelikle her zamanki gibi yetiştirilmesi gereken lafları yetiştireyim dedimkaydirigubbakcemile3

cümleten nasılsınız keyifler yerindedir inşallahhihoyyyt

acııkk sitem edeyim dedim kızmadınız inşallah...üzülürüm öyle bir şey olursa sadece sizleri özlediğim içindi..:çok üzgünüm:umarım kırmamışımdır kimseyi.Şeniz

hayırlı günler olsun hepinize

öpüyorum sevgiler

kaydirigubbakcemile5Iyi geceler kislaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr hafta sonunuz iyi geçer inşaalllllaaaaaaaahhhhhhhh kaydirigubbakcemile3 hihoyyyt

[/IMG]

iyi geceler canlarıımmm...rüyanız da sevdiklerinizi görürsünüz inşalah

kızlaar hayırlı günleerrrr.

arkadaşlar birşey sormak istiyorum Barbaros veya Mehmet Akif Ersoy İlköğretimde tanıdık öğretmeni olan varmı??? bana yardımcı olursanız sevinirim..

öpüyorum hepinizi sevgiler

günaydınn ablalarım güzel bir hafta sonu diliyorum..musran ablacım hayırdır öğretmenler niçin lazımm

günaydınn ablalarım güzel bir hafta sonu diliyorum..musran ablacım hayırdır öğretmenler niçin lazımm

günaydın canım..

kızımı yazdıracağım bu okullardan birine ve 2. sınıf öğretmenlerini öğrenmek istiyorum..eğer içinizde herhangi bir bilgisi olan varsa yardım istedim..okullar hakkında da fikir verebilirsiniz..

kayıt için gittiğim okuldaki müdür biraz kafamı karıştırdı da benim onun için bu araştırmaya düştüm...

blueeyes varmı canım senin bir fikrin

kızlar günaydın, eskişehirde hamile olup hava hastanesinde doğum yapacak var mı aranızda?

tanıdğım yok ablacım fakat duyduğum kadarıyla barbaros ve m.akifin öğretmenleri ii ben öle duymuştum yanıltmakta istemem

tanıdğım yok ablacım fakat duyduğum kadarıyla barbaros ve m.akifin öğretmenleri ii ben öle duymuştum yanıltmakta istemem

saol canım bende ikisi arasında kararsız kaldım zatenfisfisfis..

ikisine de kayıt olma şansımız var..bunlardan tercih ettiğime gittim okul müdürü öğretmen araştırın gelin kararınızı verin öyle kayıt yapalım dedi...bir diğerine de kayıt yaptırabileceğimizi biliyor...kafam karıştı açıkcasıkafamçokkarıştı

[QUOTE="NAZ";3660115]kızlar günaydın, eskişehirde hamile olup hava hastanesinde doğum yapacak var mı aranızda?[/QUOTE]

naz hoşgeldin...öncelikle hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum sana:CüvCüv: ...sorun için ben yardımcı olamayacağım canım sana...

kızlaaarr ben şimdi çıkıyorum noluur benim sorum için yorumlarınızı yaparmısınız....öğleden sonra tekrar girerim

seviyorum hepinizi:1hug:

tünaydınlar ve merhabalar herkeslere
iyisinizdir umarım
musrancım sorun için cvp veremicem bi bilgim yok umarım çocuğun için hayırlısı neresiyse orası olsun
naz cım sende hoş geldin umarım sende sağlıkla bebeğini kucağına alırsın sende umarım sorununn cevabını alırsın
iyi günler hanımlar

kızlar hepinize iyi günler iyi hafta sonu diliyorum musrancım bir bilgim yok canım hayırlısı nereyse orası olsunkaydirigubbakcemile5 nazcım hoşgeldin sanada hayırlı doğum sağsalim bebeğini kucağına almanı diliyorum öptüm

Dostlara Günaydın a.s.

Dostlara günaydın,
Sevgiye sevgi katmak için
yola çıkanlara günaydın.
Dünyaya ışık veren renklendiren güneşe günaydın.
Uyuyanlara çalışanlara koşanlara emekleyenlere günaydın.
Gülenlere ağlayanlara somurtanlara günaydın.
Sevgililere düşmanlara kin besleyenlere günaydın.
Gönlü güzellere yüreği kocamanlara günaydın.
Dağa taşa kurda kuşa günaydın.
Emekçiye, alınterini katık yapanlara günaydın.
Şairlere bahçedeki saksıdaki çiçeklere günaydın.
Sevenlere sevilenlere ayrılanlara terkedenlere günaydın.
Günaydın yokolmuşluğum,günaydın sahte varoluşlar.
Günaydın güzel insanlar,günaydın aydınlıktaki karanlıklar.
Günaydın güzellikler,günaydın sahtelikler.
Gönlü sevgi dolu dostlara günaydın.
Dostluğu dost gibi bilenlere günaydın.
Günaydın güzelliği sevgi ile yoğuran insanlar.

:1hug:

GÜÜÜÜNAAAAAYYDIIIIIIIINNNN :dance:herkese günaydın bütün canlılarahihoyyyt musrancım bu ne güzel bir yazı benide aşka getirdin :içelim:iyi pazarlar diliyorum öptüm a.s.

hoşbuldum hanımlar, bu topic e ilk kez girmeme ragmen bu kadar güzel karsılanmak çok hoşuma gitti hepinize tekrar teşekkür ederim.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…